0
-
1
19:08

94': Τέλος του αγώνα.

19:04

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:03

90': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Διώχνουν οι αμυντικοί την εκτέλεση του Βιγιαφάνιες.

19:03

90': Μετά τις απαραίτητες συστάσεις ξεκίνησε εκ νέου το ματς.

19:02

88': Διακοπή στο ματς καθώς οπαδοί του Παναιτωλικού ρίχνουν κροτίδες πίσω από την εστία του Στιλ και ενώ αποδοκιμάζονται από τους υπόλοιπους φιλάθλους.

19:01

87': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Διώχνουν οι του Παναθηναϊκού την κεφαλιά του Άλβες.

18:57

84': Κίτρινη στον Κέβιν.

18:56

83': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο, απευθείας άουτ.

18:54

Ο Νάνο εκτελεί το κόρνερ, ο Άλβες χάνει τον Πέτριτς και ο Κροάτης με ωραία κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. 0-1 σε κομβικό σημείο ο Παναθηναϊκός.

18:54

81': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

18:53

80': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

18:53

79': Ο Λαγός στη θέση του Μπούι.

18:52

79': Ο Κόρμπος στη θέση του Κάπελ.

18:51

78': Κίτρινη στον Γοδόι.

18:49

76': Ο Ντίνας στη θέση του Μπαϊράμι.

18:48

75': Σουτ του Μαρτίνες έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια.

18:47

74': Πολύ επικίνδυνη αντεπίθεση του Παναιτωλικού με τον Βιγιαφάνιες να μπαίνει στην περιοχή από πλάγια αλλά να μην βρίσκει κάποιος από τους Κάπελ και Μαρτίνες που περίμεναν την ασίστ.

18:44

71': Ο Καλογέρης στη θέση του Φωτάκη.

18:38

65': Ο Άλβες στη θέση του Βασιλείου.

18:34

61': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:31

58': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπεργκ βγάζει τετ α τετ τον Μπούι, που πλασάρει, νέα σωτήρια επέμβαση του Ράφαελ.

18:28

55': Ωραία ατομική ενέργεια του Μπεχεράνο, που ενώ έχει καλές επιλογές κάνει μία άστοχη σέντρα σουτ, άουτ.

18:27

54': Ο Νάνο εκτελεί το κόρνερ, ο Ράφαελ βγαίνει και καθαρίζει.

18:26

53': Ο Μπεργκ στη θέση του Καρέλη.

18:26

53': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

18:25

51': Κίτρινη ο Μπούρμπος.

18:23

50': Χωρίς κάποια φάση στα πρώτα πέντε λεπτά.

18:18

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:17

18:01

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

17:59

45': ΔΟΚΑΡΙ ο Παναθηναϊκός. Ο Πέτριτς μπαίνει στην περιοχή και κάνει το διαγώνιο σουτ, σταματάει στο κάθετο δοκάρι η μπάλα.

17:58

43': Κίτρινη ο Δώνης.

17:54

40': Μακρινό σουτ του Μπούρμπου, πολλά μέτρα άουτ.

17:53

38': ΔΟΚΑΡΙ ο Παναιτωλικός. Εκπληκτική ενέργεια του Μαρτίνες που κάνει ωραία ενέργεια μέσα στην περιοχή και σουτάρει με εσωτερική φάλτσα στην απέναντι γωνία, η μπάλα τραντάζει το κάθετο δοκάρι του Στιλ.

17:51

36': Περνάει ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

17:50

36': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Τετ α τετ ο Κάπελ, πλασάρει αλλά ο Στιλ αποκρούει, νέο σουτ από τον Μαρτίνες, σε κόρνερ ο Άγγλος.

17:50

35': Πρώτη καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Μακρινό, αλλά καλό σουτ του Φωτάκη, δίπλα από το δοκάρι, άουτ.

17:46

31': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται πλασαριστά, λάθος πάσα και κατοχή για τον Παναθηναϊκό.

17:45

31': Εκτελεί ο Νάνο, διώχνουν οι αμυντικοί του Παναιτωλικού.

17:45

30': Νέα ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό που πιέζει. Σε κόρνερ ο Ράφαελ την προσπάθεια του Καρέλη.

17:44

29': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Σέντρα του Μπούρμπου από δεξιά, ο Ράφαελ συγκρούεται με τον Πέτριτς, η μπάλα φτάνει στον Μπούι που πλασάρει σε κενή εστία, διώχνει πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή ο Κούσας.

17:41

26': Σέντρα του Νάνο πάλι από αριστερά, κεφαλιά άουτ του Μέντες.

17:39

25': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο, διώχνουν οι αμυντικοί.

17:37

23': Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό. Σέντρα του Νάνο από αριστερά, η κεφαλιά του Πέτριτς φεύγει λίγο άουτ.

17:31

16': Ο Μαρτίνες εκτελεί φάουλ από πλάγια θέση, κεφαλιά του Κάπελ άουτ.

17:30

15': Ισορροπημένο το ματς μέχρι τώρα χωρίς να επιβάλλει κάποια ομάδα το ρυθμό της.

17:23

9': Τρομερή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπαϊράμι με ατομική ενέργεια βγαίνει τετ α τετ, ο Ράφαελ αποκρούει το πλασέ του και ο Πέτριτς που πήρε την απόκρουση πλάσαρε άουτ και ενώ είχε την εστία μπροστά του κενή.

17:17

2': Κόρνερ ο Παναιτωλικός. Μετά την εκτέλεση, κεφαλιά του Εντζεγκέλε φεύγει πλάγια, νέο γύρισμα του Κούσα, άουτ.

17:15

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:15

Όλα έτοιμα για τη σέντρα.

17:13

Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του Κώστα Λινοξυλάκη, που έφυγε την Τετάρτη από τη ζωή.

17:12

17:05

Στους 14 βαθμούς ο Παναιτωλικός, στους 19 ο Παναθηναϊκός.

17:01

Καλησπέρα. Σε ένα τέταρτο ξεκινάει το ματς Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός για την εμβόλιμη 6η αγωνιστική.

Ράφαελ, Κέβιν, Κούσας, Μπεχαράνο, Κάπελ, Γοδόι, Βιγιαφάνες, Μαρτίνες, Ετζεκιέλε, Βασιλείου, Φωτάκης.
Αναπ: Στεφανάκος, Κουτρομάνος, Κόρμπος, Άλβες, Καλογέρης, Μύγας, Παπουτσογιαννόπουλος.
Στιλ, Μέντες, Μπαϊράμι, Δώνης, Καρέλης, Νάνο, Μπούι, Σίλντενφελντ, Μπούρμπος, Πέτριτς, Ζέκα.
Αναπ: Κοτσόλης, Ντίνας, Τριανταφυλλόπουλος, Κλωναρίδης, Μπεργκ, Χουχούμης, Λαγός.
Διαιτητής είναι ο Βοσκάκης (Ρεθύμνου) με βοηθούς τους Βλάσση (Λασιθίου), Δημητριάδη (Καστοριάς). 4ος ο Θάνος (Γρεβενών).