2
16:55

Τελικό αποτέλεσμα στο Ρέθυμνο.

16:53

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:49

90': Στην θέση του Πατινιώτη ο Τσώνης για την Παναχαϊκή.

16:48

89': ΓΚΟΛ η ΕΠΙΣΚΟΠΗ! Ο Δρακάκης δεν μπορεί να πιάσει ανάποδο ψαλίδι και ο Μποτωνάκης που παίρνει το ριμπάουντ νικά τον Μπαλασάκη για το 1-2.

16:40

85': Στην θέση του Ντα Κόστα ο Αναστασόπουλος για τους Πατρινούς.

16:38

O Mαραθιανός βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα, πάει στα αποδυτήρια και αφήνει τους Κρητικούς με δέκα ποδοσφαιριστές.

16:34

75': ΚΟΚΚΙΝΗ κάρτα για την ΕΠΙΣΚΟΠΗ!

16:32

Μ' αυτά και μ' αυτά μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο, πάντα στο 0-2 η Παναχαϊκή με τα γκολ των Ντα Κόστα και Μαρουκάκη.

16:32

Να θυμίσουμε πως από το πρώτο μέρος έχει αποβληθεί από τον πάγκο του ο τεχνικός της Επισκοπής Κώστας Ανυφαντάκης για διαμαρτυρία.

16:31

Οι Πατρινοί ζητούν πέναλτι σε ανατροπή του Χαρτσιά, ωστόσο η φάση ξεκινάει από θέση οφσάιντ του Μαρουκάκη... Αρκετά λάθη από τους διαιτητές.

16:30

67': Κλείνει τις αλλαγές της η Επισκοπή. Στην θέση του Ράντοβιτς ο Φοβάκης.

16:24

Ελάχιστες τελικές στο ματς (6-3 υπέρ της Παναχαϊκής)...

16:19

55': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Στην θέση του Στεργίδη ο Ζλατκόφσκι.