16:55

16:54

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για τον Πανθρακικό με 1-0.

16:53

90'+2: Κίτρινη στον Παπαγεωργίου.

16:51

16:50

89': Κίτρινη στον Μαχαμάτ.

16:47

86': Ο Μενδρινός εκτελεί κόρνερ, ο Μπανανά παίρνει την κεφαλιά, αλλά είναι εντελώς άστοχη.

16:45

85': Ο Ντιγκινί κάνει το σουτ από το ύψος του πέναλτι, αλλά μπλοκάρει εύκολα ο Ολιμπά.

16:43

83': Βγαίνει ο Τζάνης και μπαίνει ο Αραμπά για τον Πανθρακικό.

16:42

82': Ωραία κομπίνα σε φάουλ λίγο έξω από την περιοχή και αριστερά, άστοχο το σουτ του Ποτουρίδη.

16:41

80': Κόκκινη για τον Αγκιλέρα, ο οποίος ανατρέπει τον Τζάνη. Ο τελευταίος ήταν σε προφανή θέση για γκολ, σωστή η απόφαση του διαιτητή.

16:40

79': Κλείνει τις αλλαγές του ο Χιρστόπουλος, ο Ναζλίδης βγαίνει και μπαίνει ο Φιγκέιρα.

16:36

75': Ωραία ενέργεια από τον Μενδρινό, ο οποίος περνάει τον Οκάτσι, αλλά δεν τελειώνει τη φάση όπως θα ήθελε.

16:34

73': Βγαίνει ο Κάσες και μπαίνει ο Οκάτσι για τον Πανθρακικό.

16:31

71': Βγαίνει ο Αποστολόπουλος και μπαίνει ο Τόρες για τον Πλατανιά.

16:28

67': Αντί του Τσουμάνη που τραυματίστηκε ο Παπαγεωργίου για τον Πανθρακικό.

16:28

67': Ο Ζαραδούκας αντί του Ζιλβάν.

16:26

65': Ο Τσουράκης από δεξιά σημαδεύει την απέναντι γωνία, αλλά στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

16:22

61': Ο Μπαϊκαρά σουτάρει, ο Ολιμπά πέφτει και αποκρούει και από κοντά ο Ντιγκινί σκοράρει. ΣΩστά ακυρώνεται το γκολ, αφού ήταν ακάλυπτος.

16:20

60': Κόκκινη για τον Ιτουά. Σωστή απόφαση αν και γλιστράει ο παίκτης του Πλατανιά και πέφτει άτσαλα στον Κάσες.

16:18

57': Από πολύ μακριά δοκιμάζει το πόδι του ο Ναζλίδης, ο οποίος είναι εντελώς άστοχος.

16:16

55': Κίτρινη στον Τσουμάνη.

16:15

54': Πολύ κακό σουτ από τον Τσουράκη από αρκετά μακριά.

16:13

53': Ο Τσουμάνης δίνει στον Κάσες κι εκείνος από πλάγια κάνει σέντρα σουτ, η οποία κόβεται την τελευταία στιγμή.

16:10

50': Ο Ζιλβάν από πολύ πλάγια κάνει ένα σουτ, πολλά μέτρα άουτ φεύγει η μπάλα.

16:06

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:05

15:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:46

45': Ένα σουτ από πολύ μακριά κάνει ο Δημήτρης και είναι εντελώς άστοχο.

15:43

42': Ο Μεχία από δεξιά βγάζει μία σέντρα, ο Ντιγκινί πάει πρώτος στην μπάλα, αλλά το πλασέ του είναι στο κέντρο της εστίας με αποτέλεσμα να μπλοκάρει ο Ολιμπά

15:41

40': Απίστευτη ευκαιρία για τον Πλατανιά. Ο Τσουράκης βγάζει εξαιρετική μπαλιά στην πλάτη της άμυνας, ο Ζιλβάν ξεμαρκάρεται αλλά από τη μικρή περιοχή στέλνει την μπάλα ψηλά.

15:39

Σταδιακά δείχνει να συνέρχεται ο Πλατανιάς, ο οποίος προσπαθεί να κρατήσει την μπάλα στα τελευταία λεπτά.

15:36

34': Ο Ναζλίδης κάνει το σουτ από το σημείο του πέναλτι, αλλά ο Λαδάκης κοντράρει την μπάλα, η οποία στη συνέχεια πηγαίνει στην αγκαλιά του Αθανασιάδη.

15:35

34': Από την αριστερή γωνία της περιοχής ο Τσουμάνης κάνει ένα δυνατό σουτ και ο Ολιμπά πέφτει και αποκρούει.

15:33

32': Στον Αγκιλέρα σταματάει το σουτ του Μπαϊκαρά.

15:30

Έχει δυναμώσει πολύ η βροχή.

15:28

27': Σουτ εκτός περιοχής με πολύ δύναμη κάνει ο Λαδάκης, εκτινάσσεται και παραχωρεί κόρνερ ο Ολιμπά.

15:26

Εντελώς διαφορετικό είναι το παιχνίδι μετά το γκολ, έχουν ανεβεί αισθητά οι γηπεδούχοι.

15:23

22': Κίτρινη στον Ιτουά.

15:22

20': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Σερφά βγάζει τη σέντρα, η μπάλα περνάει απ' όλους και από το σημείο του πέναλτι ο Κάσες κάνει ένα σουτ και η μπάλα χτυπάει στην εξωτερική πλευρά της οριζόντιας δοκού.

15:19

Ο Ντιγκινί κάνει ωραία προσπάθεια, περνάει ανάμεσα σε δύο, σουτάρει εκτός περιοχής, η μπάλα χτυπάει στον Ιτουά, αλλάζει πορεία και καταλήγει στα δίχτυα.

15:18

17': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

15:17

Δεν έχει ρυθμό το ματς και αυτό είναι λογικό, αφού οι δύο ομάδες λόγω του αγωνιστικού χώρου δεν μπορούν να παίξουν με ταχύτητα έχοντας την μπάλα κάτω.

15:14

Δεν έχει μπει καλά ως τώρα ο Πανθρακικός στο παιχνίδι.

15:11

9': Ένα ακόμη σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει και ο Πλατανιάς κερδίζει κόρνερ και στη συνέχεια και δεύτερο. Κανένα από τα δύο δεν εκτελέστηκε καλά.

15:08

7': Ο Τσουράκης δοκιμάζει ξανά το πόδι του, κανένα πρόβλημα και πάλι για τον Αθανασιάσδη.

15:07

6': Ο Τσουράκης κάνει ένα σουτ από μακριά χωρίς να βάλει δύναμη στην μπάλα και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει εύκολα.

15:04

2': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πλατανιά με τον Αγκιλέρα.Από το κόρνερ που εκτελεί ο Μενδρινός ο Ισπανός κερδίζει στον αέρα τον Μεχία και στέλνει την μπάλα στο αριστερό δοκάρι του Αθανασιάδη.

15:03

Κακός ο αγωνιστικός χώρος, ο οποίος σε κάποια σημεία έχει αρκετό νερό.

15:02

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

14:59

14:56

Πολύ σημαντικό το παιχνίδι για τους γηπεδούχους, οι οποίοι δεν έχουν περιθώρια για περαιτέρω απώλειες.

14:50

Καλησπέρα σας, σε δέκα λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Πανθρακικού με τον Πλατανιά.