0
-
4
19:08

Τελικό αποτέλεσμα στους Ζωσιμάδες, μεγάλη νίκη του Λεβαδειακού με 0-4 επί του ΠΑΣ.

19:06

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:05

90': Κίτρινη κάρτα στον Λίλα.

19:05

Τελευταίες στιγμές στους Ζωσιμάδες.

18:59

83': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Λεβαδειακός. Ο Σοτέλο στη θέση του Μάντζιου.

18:58

83': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Σαπαλίδης στη θέση του Μανιά.

18:57

82': Κάρτα και στον Μπέριο.

18:57

82': Κίτρινη κάρτα στον Μάντζιο για τον Λεβαδειακό.

18:54

Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο στους Ζωσιμάδες, 0-4 ο Λεβαδειακός, όλα έχουν τελειώσει...

18:50

75': Απειλεί ο ΠΑΣ με κεφαλιά του Μπέριου, αλλά η μπάλα έφυγε μόλις άουτ.

18:47

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Έξω ο Μιλοσάβλιεβ, μέσα ο Νικολακάκης.

18:44

Πάρτι του Λεβαδειακού στους Ζωσιμάδες.

18:43

Νέα αντεπίθεση του Λεβαδειακού, νέο γκολ! Ο Μάντζιος φεύγει στην κόντρα περνά και τον Βελλίδη και με πλασέ γράφει το 0-4.

18:43

68': ΓΚΟΛ ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ, 0-4!

18:41

64': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Γκόμεζ στη θέση του Βούκσεβιτς.

18:39

Ακίνδυνος ο ΠΑΣ Γιάννινα στην επανάληψη και μάλιστα αφήνει πολλούς χώρους, πλέον, στα μετόπισθεν. Αυτό εκμεταλλεύτηκε ο Λεβαδειακός, πέτυχε το τρίτο γκολ και ουσιαστικά τελείωσε το ματς.

18:37

60': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΣ. Οι Χαρίσης και Κοροβέσης στη θέση των Στρούνα και Ακόστα.

18:35

Οι ''πράσινοι'' της Λιβαδειάς βγάζουν αντεπίθεση για σεμινάριο και ο Μιλοσάβλιεβ με ωραίο τελείωμα, μετά από πάσα του Ορτέγκα, γράφει το 0-3.

18:35

60': ΓΚΟΛ ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ!

18:32

57': Κάρτα βλέπει ο Γεωργιάδης.

18:31

Αρκετά λάθη στο ξεκίνημα του β' μέρους, παιχνίδι μεσαίας γραμμής.

18:28

Πρώτο πεντάλεπτο στην επανάληψη, προσπαθεί ο ΠΑΣ να βρει ένα γκολ για να ξαναμπεί στο ματς.

18:21

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

18:19

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στους Ζωσιμάδες.

18:02

Τέλος πρώτου ημιχρόνου...

18:01

Εξαιρετικό τέρμα από τον επιθετικό του Λεβαδειακού.

18:01

Νέα σέντρα του Κονέ και ο Βαγγέλης Μάντζιος αυτή την φορά με βολέ στην κίνηση γράφει το 0-2.

18:01

43': ΓΚΟΛ ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ!

18:01

42': Κίτρινη κάρτα ο Ορτέγκα.

17:56

''Παγώνουν'' οι Ζωσιμάδες, για να δούμε αν έχει αντίδραση ο ΠΑΣ!

17:55

Ο Κονέ σεντράρει από αριστερά και ο Τομάς με κεφαλιά ψαράκι νικά τον Βελλίδη για το 0-1.

17:55

38': ΓΚΟΛ ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ!

17:48

31': Απευθείας εκτέλεση του Τσάβεζ για τον ΠΑΣ, ο Σηφάκης μπλοκάρει. Απαντούν στις ευκαιρίες οι γηπεδούχοι.

17:47

29': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Πλασέ του Μάντζιου από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα ελάχιστα άουτ.