1
20:22

Λήξη της αναμέτρησης. Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης 1-1.

20:22

90'+6: Τελευταία φάση του αγώνα, με τον Απόλλωνα να έχει κερδίσει φάουλ από τα δεξιά με τον Κυριάκο, που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:21

Νέα καθυστέρηση, από τον Κουτσόπουλο αυτή τη φορά, που πέφτει τραυματισμένος.

20:20

90'+4: Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Ο Ουρτάδο έβγαλε στον Μπουρλάκη, ο οποίος έπιασε το διαγώνιο δυνατό σουτ από τα αριστερά, που πέρασε σύρριζα από το αριστερό δοκάρι της εστίας του Απόλλωνα.

20:16

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:15

Το ματς ύστερα από μια δίλεπτη διακοπή αρχίζει ξανά.

20:14

88': Αποβάλλονται και οι δύο προπονητές από τον τέταρτο.

20:13

Η ενέργεια του Βάντερσον έκανε έξαλλο τον Σεροπιάν, ο οποίος φώναξε για την καθυστέρηση αυτή στον Κωστένογλου.

20:11

86': Μικρή διακοπή, καθώς ο Βάντερσον έπεσε μόνος του στο κέντρο του γηπέδου δείχνοντας πως σφαδάζει. Βγαίνει με φορείο εκτός αγωνιστικού χώρου και αμέσως σηκώνεται.

20:08

82': Εκτέλεση φάουλ από τα δεξιά με τον Λαγό, κεφαλιά Ανγκούλο, πάνω από την εστία του Σταυριανού.

20:05

80': Τελευταία κίνηση του Μουράτ Σεροπιάν. Ο Μπουρλάκης αντί του Σκαρτσίλα.

20:05

Στα αξιοσημείωτα πως από τη στιγμή που μπήκε στο ματς ο Γεωργίου, δεξί μπακ στον Απόλλωνα παίζει ο Κύργιας.

20:01

75': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Ο Τσατσαρής πέρασε σαν σταματημένο τον Κυριάκο λίγο μετά τη μεσαία γραμμή, κινήθηκε ταχύτατα, έπιασε το συνατό σουτ έξω από την περιοχή και αριστερά, αλλά η μπάλα δεν του κάνει το χατίρι και φεύγει λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Κουτσόπουλου.

19:59

73': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Νίκος Κωστένογλου. Ο Κυβελίδης αντί του Φαρινόλα.

19:58

72': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Έδιωξαν οι παίκτες του Απόλλωνα.

19:54

68': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μίλιεβιτς αντί του Σεχολάρι.

19:52

66': Ατομική προσπάθεια Βάντερσον, ο οποίος μπήκε στην περιοχή, με ελιγμούς γύρισε την μπάλα στο ύψος της μικρής περιοχής, απομακρύνουν στιγμιαία οι αμυντικοί του Παναιγιάλειου, ο Κυριάκος σουτάρει, κοντράρει η μπάλα, ο Ανγκούλο επιχειρεί νέο σουτ, νέα κόντρα και η φάση τελειώνει.

19:49

63': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Γεωργίου αντί του Νανία.

19:46

60': Νέα ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Σουτ Τσατσαρή από τα αριστερά, η μπάλα μόλις άουτ.

19:45

60': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Νάστος αντί του Σταμόγιαννου.

19:45

59': Καλή στιγμή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκοτσούλιας έπιασε το δυνατό σουτ από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε κόρνερ για τους γηπεδούχους, που πέρασε ανεκμετάλλευτο.

19:43

57': Φάουλ για τον Απόλλωνα από τα 30 μέτρα και αριστερά, κακή εκτελεση από τον Κυριάκο, η μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

19:42

56': Κίτρινη κάρτα στον Τζημογιάννη.

19:41

55': Ο Γκοτσούλιας κινήθηκε από τα αριστερά, έπιασε ένα τεχνικό σουτ, η μπάλα όμως έφυγε πάνω από την εστία του Κουτσόπουλου.

19:40

55': Κίτρινη κάρτα στον Χατζή.

19:33

47': Σουτ Σταμογιάννου από θέση έξω δεξιά, η μπάλα πάνω από την εστία του Κουτσόπουλου.

19:31

Έναρξη β' ημιχρόνου.

19:31

46': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κυριάκος αντί του Χατζηζήση.