Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, στο 0-0 ΑΕΛ και Τύρναβος.

23:20

Δεν μπορεί να κάνει ούτε τελική η ΑΕΛ.

23:17

23:15

90': Στην πλάτη της άμυνας φεύγει ο Ποκόνγκ, αλλά ανοίγει πολύ την μπάλα με αποτέλεσμα να φύγει πλάγια. Έτσι ο Αποστολίδης έκλεισε τη γωνιά του και απέκρουσε το σουτ του.

23:14

89': Κίτρινη στον Τσιλιγκίρη.

23:13

88': Μεγάλη ευκαιρία για τον Τύρναβο, το σουτ του Καραμανλή χτυπάει στα σώματα και από κοντά ο Ποκόνγκ αστοχεί.

23:12

87': Ευκαιρία για την ΑΕΛ, ο Μπλέντι βγαίνει μόνος του από πλάγια αριστερά, σουτάρει στην κίνηση διαγώνια και η μπάλα φεύγει λίγο έξω.

23:11

86': Σέντρα από τον Μουλόπουλο, ο Πινδώνης παίρνει την κεφαλιά, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

23:08

82': Κίτρινη στον Δεληζήση.

23:05

79': Σουτ απο μακριά από τον Τσιλιγκίρη, ο Πρίφτης μπλοκάρει.

23:02

76': Τραυματίας αποχωρεί ο Γεωργίου, ο Ζυγκερίδης στη θέση του για τον Τύρναβο.

22:58

Ακόμη και μετά τις αλλαγές του Γράφα η ΑΕΛ παραμένει πολύ προβληματική.

22:57

71': Κίτρινη στον Πινδώνη.

22:54

68': Ο Σουλιώτης αντί του Σολφερίνο για τον Τύρναβο.

22:51

66': Κίτρινη στον Σαρακατσάνο.

22:51

65': Ο Τσιλιγκίρης αντί του Ντερνίς για την ΑΕΛ.

22:48

63': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Κισκαμπάνη, με 10 ο Τύρναβος.

22:46

60': Κίτρινη στον Σολφερίνο.

22:44

58': Ο Μπλέντι στη θέση του Σουάνη για την ΑΕΛ.

22:43

57': Ο Μιλουτίνοβιτς βγαίνει, ο Τσούκαλος μπαίνει για τον Τύρναβο.

22:41

56': Από πολύ μακριά κάνει ένα σουτ ο Στεφανίδης, δεν χρειάζεται και να κουνηθεί ο Πρίφτης, ο οποίος μπλοκάρει με μεγάλη άνεση.

22:38

53': Ωραία προσωπική ενέργεια από τον Αναστασάκο, κακό το τελείωμά του αφού είναι πολύ άστοχος.

22:34

Ο Σουάνης δίνει στον Αναστασάκο, αλλά ο τελευταίος αργεί να κάνει κάτι και κόβεται.

22:32

46': Ο Αναστασάκος αντί του Περίκο για την ΑΕΛ.

22:32

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

22:30

Επέστρεψαν οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο.

22:16

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

22:15

22:15

45': Κίτρινη στον Ντερνίζ

22:13

45': Ο Μουλόπουλος περνάει τον προσωπικό του αντίπαλο, βγάζει παράλληλη μπαλιά αλλά ο Στεφανίδης δεν προλαβαίνει να βάλει την προβολή.

22:12

Μπορεί να έχει την κατοχή της μπάλας η ΑΕΛ, αλλά ο Τύρναβος δείχνει πιο συγκροτημένος και ξέρει τι ζητάει στο γήπεδο.

22:09

Δυσαρεστημένος απ' όσα βλέπει ο Γράφας, ετοιμάζει αλλαγή πριν το ημίχρονο.

22:05

37': Γρήγορη επίθεση από την ΑΕΛ, ο Σουάνης δίνει στον Πινδώνη κι εκείνος από πλάγια αριστερά κάνει ένα πολύ αδύναμο πλασέ.

22:04

35': Κίτρινη στον Κισκαμπάνη

22:03

35': Ένα σου από πάρα πολύ μακριά δοκιμάζει ο Τζούνιορ, το οποίο φεύγει αρκετά άουτ. Κακή επιλογή, όπως του λένε και οι συμπαίκτες του στους οποίους απολογείται.

21:59

Προσωρινή διακοπή στο παιχνίδι.

21:55

25': Ο Ντατίδης δοκιμάζει το πόδι του και ο Αποστολίδης αποκρούει.

21:54

Μπλοκαρισμένη μεσοεπιθετικά η ΑΕΛ.

21:51

23': Μεγάλη ευκαιρία για τον Τύρναβο. Η μπάλα περνάει απ' όλους και ο Γεωργίου με σουτ από πλάγια αριστερά εντός περιοχής τη στέλνει στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

21:48

Ακίνδυνος ως τώρα ο Τύρναβος.

21:47

19': Κίτρινη στον Κουρτεσιώτη.

21:45

16': Ο Ντερνίς κάνει το σουτ εκτός περιοχής, ο Πρίφτης πέφτει στην αριστερή γωνιά του και αποκρούει.

21:41

12': Από προσπάθεια του Μουλόπουλου η ΑΕΛ κερδίζει κόρνερ. Κακή η εκτέλεση του Ντερνίζ, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

21:37

8': Ο Στεφανίδης παίρνει μια κεφαλιά, αλλά η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

21:35

Πολύ αργός ο ρυθμός στην αρχή του ματς.

21:32

Από τα πρώτα λεπτά θέλει να πάρει τα ηνία του αγώνα η ΑΕΛ.

21:29

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.