1
-
4
19:03

Τελικό αποτέλεσμα στο Παγκρήτιο... Άνετη νίκη (1-4) του Αστέρα επί του Εργοτέλη.

19:01

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:59

Ωραία πάσα του Μάσα, ο Πάρα μπήκε στην περιοχή από δεξιά και με ψύχραιμο πλασέ δίνει διαστάσεις θριάμβου στη νίκη των Αρκάδων.

18:58

89': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ!

18:56

Έχει πέσει ο ρυθμός, ο Εργοτέλης έχει πετάξει λευκή πετσέτα, πάντα στο 1-3 ο Αστέρας. Στο 86' φτάσαμε.

18:50

80': Γυριστό σουτ του Χαλκιαδάκη έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ...

18:47

77': Αλλαγή και για τον Εργοτέλη, ο Άλαν στη θέση του Χαντί.

18:47

77' Αλλαγή για τον Αστέρα, ο Πάρα αντί του Μπαράλες.

18:45

75': Απειλεί ο Αστέρας με δυνατό σουτ του Μάσα, η μπάλα περνά δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Τσέρνι.

18:42

Ψαχνει ένα γκολ ο Εργοτέλης για να ξαναμπεί στο ματς.

18:42

72': Σουτ του Γιουσούφ για τον Εργοτέλη από δεξιά, ο Κοσίσκι μπλόκαρε...

18:40

70': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα, ο Τσοκάνης αντί του Γιαννιώτα.

18:39

69': Ένα αδύναμο μακρινό σουτ του Μπαμ Μπαμ δεν ανησυχεί τον Κοσίσκι...

18:38

Τελευταίο 25λεπτο στο Παγκρήτιο, ο Αστέρας δεν δέχεται ιδιαίτερη πίεση, το 1-3 παραμένει.

18:36

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Εργοτέλη, ο Μπαμ Μπαμ στη θέση του Μπογκντάνοφ.

18:32

63': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα, ο Μουνάφο αντί του Τιέ Μπι.

18:28

57': Κι άλλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη με κεφαλιά του Χαλκιαδάκη, η μπάλα λίγο δίπλα από την εστία του Κοσίσκι.

18:26

56': Πρωτη αλλαγή στο ματς, είναι για τον Εργοτέλη, ο Νόσκοβιτς αντί του Παμλίδη.

18:24

54': Απειλεί ο Εργοτέλης με σουτ του Γιουσούφ,, η μπάλα έφυγε άουτ.

18:23

1-3 οι Αρκάδες που δείχνουν να καθαρίζουν την υπόθεση νίκη μέσα σε χρόνο... dt.

18:22

Ο Γιαννιώτας κουβαλά τη μπάλα από αριστερά, πιάνει υπέροχο σουτ και την στέλνει στο αριστερό "παραθυράκι" του Τσέρνι.

18:21

51': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ!

18:19

Ο Φερνάντες σουράρει εκτός περιοχής, η μπάλα κόντραρε στον Γιοβάνοβιτς και αφού άλλαξε πορεία κατέληξε στα δίχτυα της εστίας του Τσέρνι για το 1-2.

18:18

48': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ!

18:16

Χωρίς αλλαγές συνεχίζουν οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο.

18:15

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στο Παγκρήτιο.

18:01

Τέλος πρώτου ημιχρόνου... Εργοτέλης - Αστέρας 1-1.

17:59

45': Ένα το λεπτό των καθυστερήσεων στο Παγκρήτιο.

17:59

Η φάση είχε και συνέχεια, με σουτ του Γιουσούφ, άουτ η μπάλα!

17:58

42': Δυνατό σουτ του Μπογκντάνοφ, ο Κοσίσκι απομάκρυνε, ο Παμλίδης πήρε το ριμπάουντ και πλάσαρε, όμως και πάλι ο τερματοφύλακας του Αστέρα έδιωξε.