1
19:11

Αγχώθηκε στο τέλος, αλλά κέρδισε δίκαια ο Πανιώνιος

19:10

90'+6: Λήξη της αναμέτρησης, προέκυψαν επιπλέον καθυστερήσεις λόγω τραυματισμών

19:07

90'+3: Ο Οικονόμου αντί του Φούντα, έκλεισαν οι αλλαγές του Πανιωνίου

19:05

90': Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

18:58

Σέντρα του Μουζακίτη από τα αριστερά, ο Παντίδος απομάκρυνε λανθασμένα με κεφαλιά και ο Αναστασόπουλος με ψύχραιμο πλασέ ξαναβάζει τη Νίκη στο ματς

18:58

84': ΓΚΟΛ για τη Νίκη Βόλου!

18:57

83' Γκίνη αντί Κολοβού, δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο

18:56

82': Ο Ταΐρης νίκησε στο τετ α τετ τον Γιάννου, σημαντική ευκαιρία για τον Πανιώνιο

18:55

81': Κοντινό πλασέ του Κολοβού μετά από γύρισμα του Μπουμάλ από τα δεξιά, ήταν άστοχο

18:54

80': Κίτρινη κάρτα για τον Φούντα

18:49

75' Σουτ του Μπουμάλ από το ύψος της περιοχής, απέκρουσε ο Ταΐρης

18:45

70': Κλείνει τις αλλαγές της η Νίκη Βόλου, Κορέτα αντί Ροτζέριο

18:44

69': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Μπουμάλ στη θέση του Ιμπαγάσα

18:42

68': Καλό σουτ του Καρασαλίδη, πέρασε άουτ, πρώτη καλή στιγμή για τη Νίκη στο ματς

18:37

62': Κίτρινη κάρτα για τον Μέτσε με το που μπήκε στο ματς

18:36

61': Ο Μέτσε αντί του Αργύρη, δεύτερη αλλαγή για τη Νίκη Βόλου

18:33

59' Κίτρινη κάρτα στον Παπουτσογιαννόπουλο

18:30

56': Κεφαλιά του Φούντα, έφυγε άουτ

18:23

Ο Κολοβός ευστοχεί από την άσπρη βούλα και κάνει το 2-0

18:23

49': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο!

18:22

48': Πέναλτι για τον Πανιώνιο σε αντικανονικό μαρκάρισμα του Παπουτσογιαννόπουλου στον Γιάννου. Άργησε πάντως να το υποδείξει ο διαιτητής Ντίτσιος, που χρειάστηκε τη συνδρομή του βοηθού Ζυγούρη για να καταλογίσει την παράβαση

18:20

46': Μουζακίτης αντί Κυζιρίδη για την πρώτη αλλαγή της Νίκης Βόλου

18:20

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

18:04

Ανώτερος ο Πανιώνιος και δίκαιο το προβάδισμά του

18:03

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

18:03

45'+1: Κεφαλιά του Γιάννου στο δεύτερο δοκάρι μετά από σέντρα του Κολοβού, πέρασε άουτ

17:58

42': Σουτ του Κολοβού, έφυγε λίγο άουτ