04/12/2022
Διαιτησία | Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2022 - 13:05

Φίτσας στην Πάτρα, Τομαράς στο Καυτανζόγλειο

Ο Κακουλίδης θα σφυρίξει στο ΠΑΟΚ Β' - Αναγέννηση Καρδίτσας και ο Βλάχος στο Κηφισιά - Καλλιθέα * Όλοι οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2

Η Σούπερ Λίγκα 2 συνεχίζεται και έγιναν γνωστοί την Πέμπτη (24/11) από την ΚΕΔ οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής. Ο Βασίλης Φίτσας (ΦΩΤΟ) ορίστηκε στο Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης και ο Ιωάννης Τομαράς στο Ηρακλής - Παναθηναϊκός Β'.

Στο παιχνίδι του ΠΑΟΚ Β' με την Αναγέννηση Καρδίτσας μπήκε ο Χρήστος Κακουλίδης και σε αυτό της Κηφισιάς με την Καλλιθέας ο Ανδρέας Βλάχος.

Αναλυτικά οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής

Βόρειος όμιλος

Παρασκευή (25/11)

15:15 Ηρακλής - Παναθηναϊκός Β'

Διαιτητής: Τομαράς (Θράκης)

Βοηθοί: Κουβαλάκης, Κοτανίδου (Δράμας)

4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

Σάββατο (26/11)

13:45 ΠΑΟΚ Β' - Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)

Βοηθοί: Μάλανδρης (Χαλκιδικής), Αναστασιάδης (Σερρών)

4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

15:00 Απόλλων Λάρισας - ΑΕΛ

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Κουφός, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Κυριακή (27/12)

12:45 Ηρακλής Λάρισας - Διαγόρας

Διαιτητής: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)

Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Πριόνας (Εύβοιας)

4ος: Χουλιαράς (Εύβοιας)

15:00 Αλμωπός Αριδαίας - Μακεδονικός

Διαιτητής: Κεχαγιάς (Κοζάνης)

Βοηθοί: Μπάλας (Τρικάλων), Δεδικούσης (Λάρισας)

4ος: Σάφυλας (Έβρου)

15:00 Θεσπρωτός - Βέροια

Διαιτητής: Γιούργας (Κέρκυρας)

Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαίας), Νάστος (Πρέβεζας/Λευκάδας)

4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

15:00 Νίκη Βόλου - Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Γάκος (Φθιώτιδας), Βογιατζής (Καρδίτσας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Νότιος όμιλος

Σάββατο (26/11)

15:00 Ολυμπιακός Β' - Ηλιούπολη

Διαιτητής: Γιαννούκας (Δωδ/σου)

Βοηθοί: Κοττώρος (Δωδ/σου), Τσακίρης (Δράμας)

4ος: Αλιάγας (Δυτ. Αττικής)

15:00 ΑΕΚ Β' - ΠΑΟ Ρουφ

Διαιτητής: Στεργιώτης (Αθηνών)

Βοηθοί: Νικολάου (Αθηνών), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

4ος: Τσατσούλης (Αθηνών)

Κυριακή (27/11)

15:00 Χανιά - Καλαμάτα

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Πλάκας, Μανούρας (Δυτ. Αττικής)

4ος: Μόσχου (Λασιθίου)

15:00 Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Τριαντάφυλλος, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

4ος: Ρούτσης (Κορινθίας)

15:00 Ηρόδοτος - Αιγάλεω

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Βλαχάκης (Ρεθύμνου), Κομισοπούλου (Χανίων)

4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Δευτέρα (28/11)

15:00 ΟΦ Ιεράπετρας - Προοδευτική

Διαιτητής: Παπαγεωργόπουλος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας), Μάτσας (Ηρακλείου)

4ος: Κρασγάκης (Ηρακλείου)

15:15 Κηφισιά - Καλλιθέα

Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Αραβίδης, Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος: Ρεντίφης (Αν. Αττικής)

Μοιραστείτε το: