Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:59

Τέλος του ματς. Λαμία- Αστέρας Τρίπολης 2-2

16:58

90+12': Οφσάιντ ο Βασιλακάκης.

16:57

90+10': Κίτρινη στον Τασουλής.

16:56

99': Αλλαγή για την Λαμία. Ο Σαραμαντάς στην θέση του Μπουλούλη.

16:55

98': Ο Τσούκαλος βγαίνει απέναντι στον Παπαδόπουλο, με τον Έλληνα κίπερ να μπλοκάρει την μπάλα.

16:53

96': Κίτρινη στον Ρόμανιτς.

16:51

Δεν υπάρχει πέναλτι, αλλά είναι φάουλ λίγα μέτρα έξω από την περιοχή.

16:49

91': Νέο πέναλτι για την Λαμία. Εξετάζεται από το VAR.

16:47

Οκτώ είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

90': Οφσάιντ ο Μπαράλες.

16:45

88': Διπλή για τον Αστέρα. Οι Αλί Μπαμπά και Ιγκλέσιας στη θέση των Ριέρα και Βαλιέντε.

16:42

86': Κίτρινη στον Μπεχαράνο.

16:39

82': Οφσάιντ ο Μπαράλες.

16:37

80': Αλλαγή για την Λαμία. Ο Βασιλακάκης παίρνει την θέση του Ντέλετιτς.

16:36

Ο Τασουλής αρχικά σουτάρει μέσα από την περιοχή, αλλά απομακρύνει ο Επασί. Στη συνέχεια της φάσης, ο Ριέρα με πλάσε από το ύψος του πέναλτι νικάει τον τερματοφύλακα της Λαμίας.

16:35

79': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ! 2-2

16:32

75': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Οι Ντρούπι και Μπόρχα Φερνάντεθ στη θέση των Σίτο και Μουνάφο.

16:31

75': Κίτρινη στον Σκόνδρα.

16:26

Ο νεοθερμένος Τσούκαλος κάνει ένα ξαφνικό σουτ μέσα από την περιοχή και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:26

69': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ! 2-1

16:25

68': Κίτρινη στον Κώτσιρα.

16:23

66': Αλλαγή για την Λαμία. Ο Τσούκαλος στη θέση του Αραμπούλι

16:23

66': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Τιλίκα στην θέση του Κρέσπι.

16:18

61': Κίτρινη στον Μπαράλες.

16:13

Ο Ντέλετιτς στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από την άσπρη βούλα. 1-1

16:13

56': Γκολ για την Λαμία!

16:13

Δίνει πέναλτι ο Τσαγκαράκης μετά από έξι καθυστέρησης για την υπόδειξη.

16:10

Πάει να δει την φάση ο Χανιώτης ρέφερι.

16:07

50': Πέναλτι για την Λαμία. O διαιτητής Τσαγκαράκης καταλογίζει πέναλτι σε μαρκάρισμα πάνω στον Ντέλετιτς. Γίνεται έλεγχος από τo VAR.

16:04

47': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Σίτο εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:02

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

15:59

Οι παίκτες των δύο ομάδων σε κύκλο για ένα λεπτό ζητώντας την εκκίνηση και της δεύτερης και τρίτης κατηγορίας. Ως πράξη διαμαρυρίας