26/01/2021

Ισοπαλία στην Τούμπα και… χάθηκε η μπάλα της απόστασης από τον Ολυμπιακό

Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021 - 21:31
Ωραίο ματς με αυτοκτονικό 2-2 ως προς την κορυφή για ΠΑΟΚ και ΑΕΚ στο ντέρμπι των «Δικεφάλων», που είναι πλέον στο -12 και -11 από τους Πειραιώτες * Κέρασε γκολ για τους Θεσσαλονικείς στα γενέθλια του ο Βιεϊρίνια  * Κακώς δεν δόθηκε πέναλτι στους «ασπρόμαυρους» πάνω στον Ουάρντα
συνέχεια...

Ευπρόσδεκτο το «δωράκι» και πέρασμα Ολυμπιακού από το Περιστέρι

Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021 - 17:00
Δύσκολο, αλλά σπουδαίο διπλό για τους «ερυθρόλευκους», που εκμεταλλεύτηκαν με τον Μπρούμα την κακή συνεννόηση Στρούγγη - Μανδά και νίκησαν 0-1 τον Ατρόμητο * Έντονες διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για τη διαιτησία * Ακίνδυνοι επιθετικά οι «κυανόλευκοι»
συνέχεια...

Άνετο πέρασμα Άρη από τη Ριζούπολη παρά το «φτωχό» 0-1

Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2021 - 19:15
Πολύ καλή μπάλα από τους «κίτρινους» στο α’ ημίχρονο, που δεν «κλείδωσαν» τη νίκη τους χάρη στις επεμβάσεις του Βέρχουλστ * Ακίνδυνος ο Απόλλων Σμύρνης, που ήταν τραγικός στο πρώτο 45λεπτο και βελτιώθηκε μόνο ανασταλτικά στη συνέχεια * Ο Ιωάννου ο σκόρερ