17/09/2019

Πρόγραμμα

Επιλέξτε ημ/νία:
Ώρα
Τίτλος
Κανάλι
00:00
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
6η διαδρομή
Eurosport 1
03:30
Μπάσκετ: Μιλγουόκι Μπακς - Τορόντο Ράπτορς
ΝΒΑ - Τελικοί Ανατολής
Cosmote Sport 4
09:55
Μοto3: Γκραν πρι Γαλλίας
3α ελεύθερα δοκιμαστικά
Cosmote Sport 5
10:50
MotoGP: Γκραν πρι Γαλλίας
3α ελεύθερα δοκιμαστικά
Cosmote Sport 5
11:50
Μοto2: Γκραν πρι Γαλλίας
3α ελεύθερα δοκιμαστικά
Cosmote Sport 5
13:00
Μπάσκετ: Συνέντευξη Τύπου φιναλίστ Φάιναλ 4
Ευρωλίγκα
Novasports 24
13:00
Τένις: WTA 2019
Internazionali BNL d' Italia - 1ος ημιτελικός
Cosmote Sport 6
13:30
Μοto3: Γκραν πρι Γαλλίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
14:00
Ποδόσφαιρο: Λεβάντε - Ατλέτικο Μαδρίτης
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
14:00
Στίβος: Diamond League
Σανγκάη
ΕΡΤ Sports
14:05
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ιταλίας
8o ετάπ
Eurosport 1
14:25
MotoGP: Γκραν πρι Γαλλίας
4α ελεύθερα δοκιμαστικά
Cosmote Sport 5
15:05
ΜοtoGP: Γκραν πρι Γαλλίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
15:15
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
Ολλανδία
Eurosport 2
15:30
Τένις: ATP Masters 1000
Internazionali BNL d' Italia - 1ος ημιτελικός
Cosmote Sport 6
16:00
Moto2: Γκραν πρι Γαλλίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
16:00
Ποδόσφαιρο: Ουντινέζε - Σπαλ
Σέριε Α
Novasports 1
16:30
Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Άουγκσμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9
16:30
Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου - Μπάγερ Λεβερκούζεν
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
16:30
Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ - Μπορούσια Ντόρτμουντ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 2
16:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 1
17:00
Μπάσκετ: Προμηθέας - ΠΑΟΚ
Πλέι οφ - Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Sports
17:15
Ποδόσφαιρο: Βαγιαδολίδ - Βαλένθια
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 4
17:15
Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοσιεδάδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 8
17:15
Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 7
17:15
Ποδόσφαιρο: Χετάφε - Βιγιαρεάλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 5
18:00
Τένις: WTA 2019
Internazionali BNL d' Italia - 2ος ημιτελικός
Cosmote Sport 6
18:55
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Γουότφορντ
Κύπελλο Αγγλίας
ΣΚΑΪ
19:00
Ποδόσφαιρο: Λυών - Μπαρτσελόνα
Τσάμπιονς Λιγκ Γυναικών - Τελικός
Cosmote Sport 9
19:00
Ποδόσφαιρο: Τζένοα - Κάλιαρι
Σέριε Α
Novasports 2
19:30
Μπάσκετ: Περιστέρι - Ήφαιστος Λήμνου
Πλέι οφ - Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Sports
19:45
Ποδόσφαιρο: Λεβάντε - Ατλέτικο Μαδρίτης
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
19:45
Ιππασία: Global Champions Tour
Eurosport 2
20:00
Βόλεϊ: Ζενίτ Καζάν - Τσιβιτανόβα
Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών
Cosmote Sport 7
20:00
Μπέιζμπολ: Νιου Γιορκ Γιάνκις - Τάμπα Μπέι Ρέις
MLB
FOX Sports
20:30
Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 3
20:30
Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - Σάντα Κλάρα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 1
21:00
Τένις: ΑTP Masters 1000
Internazionali BNL d' Italia - 2ος ημιτελικός
Cosmote Sport 6
21:00
Γκολφ: Πρωτάθλημα PGA
3η ημέρα - Νέα Υόρκη
Novasports 4
21:30
Ποδόσφαιρο: Σασουόλο - Ρόμα
Σέριε Α
Novasports 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Αλαβές - Χιρόνα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 8
21:45
Ποδόσφαιρο: Θέλτα - Ράγιο Βαγιεκάνο
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν - Ντιζόν
Λιγκ 1
Novasports 3
22:00
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
7η διαδρομή
Eurosport 1
22:00
Ποδόσφαιρο: Μονακό - Αμιάν
Λιγκ 1
Novasports 5
22:35
Beach Volley: FIVB World Tour
Ιταπέμα, Βραζιλία - 1ος ημιτελικός Γυναικών
Cosmote Sport 9
23:00
Μπέιζμπολ: Σινσινάτι Ρεντς - Λ.Α. Ντότζερς
MLB
FOX Sports
23:35
Beach Volley: FIVB World Tour
Ιταπέμα, Βραζιλία - 2ος ημιτελικός Γυναικών
Cosmote Sport 9