2
-
1
19:52

90+3': Τέλος του αγώνα.

19:52

90+2': Κόρνερ για την Ντιναμό. Εκτελείται πλασαριστά και... τέλος.

19:49

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:47

89': Ευκαιρία για την Ντιναμό, το πλασέ του Βαλμπουενά από πλάγια θέση σταματάει στον Κοτσόλη.

19:46

88': Ο Προυντίκνοφ στη θέση του Κουράνι.

19:46

88': Σένρα του Βαλμπουενά, σουτ του Κουράνι πάνω από τα δοκάρια.

19:44

Εκτέλεσε ο Νάνο, νέο κόρνερ. Πάλι ο Ισπανός, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:44

86': Ο Πράνιτς στη θέση του Μέντες.

19:44

85': Καλή ατομική προσπάθεια του Κλωναρίδη και σουτάρει, δύσκολα σε κόρνερ ο Γκαμπούλοφ.

19:39

81': Ο Τζούτζακ στη θέση του Ιονόφ.

19:38

80': Τρομερή ευκαιρία για την Ντιναμό. Μετά από βαθιά μπαλιά ο Κουράνι βγαίνει φάτσα με τον Κοτσόλη, μόλις άουτ το πλασέ του.

19:37

78': Ο Λαγός καταφέρνει να πάρει υπό πίεση την κεφαλιά μετά από σέντρα από δεξιά, δεν έχει πρόβλημα ο Γκαμπούλοφ.

19:36

78': Ο Κλωναρίδης στη θέση του Μπεργκ.

19:32

73': ΔΟΚΑΡΙ η Ντιναμό. Ωραίο γύρισμα από δεξιά από τον Ιονόφ, το πλασέ του Βαλμπουενά στο οριζόντιο δοκάρι.

19:30

72': Ο Γιουσούποφ στη θέση του Ζιρκόφ.

19:30

71': Ακίνδυνο σουτ του Βαλμπουενά έξω από την περιοχή, σε ετοιμότητα ο Κοτσόλης.

19:27

69': Ο Νάνο στρώνει στον Λαγό που σουτάρει έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Γκαμπούλοφ. Προσπαθεί να πιέσει ο Παναθηναϊκός.

19:25

67': Απειλεί ο Παναθηναϊκός. Ο Μπεργκ μπήκε στην περιοχή από αριστερά, αλλά καθυστέρησε και κόπηκε.

19:22

63': Ευκαιρία ο Παναθηναϊκός. Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Νάνο από δεξιά, δεν ακουμπάει κανείς την μπάλα, που περνάει μόλις άουτ.

19:20

Ο Μέντες ρισκάρει και χάνει την μπάλα έξω από την περιοχή, ο Ιονόφ κλέβει, μπαίνει στην περιοχή και με εύστοχο πλασέ κάνει την ανατροπή για το 2-1.

19:19

61': ΓΚΟΛ η Ντιναμό.

19:17

Άουτ η κεφαλιά του Σάμπα μετά το κόρνερ.

19:17

59': Ευκαιρία η Ντιναμό. Καλό σουτ του Μπούτνερ, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει κόρνερ για λίγο.

19:15

56': Ο Κουτρουμπής στη θέση του Μπούρμπου. Πάει δεξιά ο Τριανταφυλλόπουλος.

19:13

Ο Βανκέρ βρίσκει χώρο από αριστερά και μπαίνει στην περιοχή, ελίσσεται ανάμεσα σε τρεις και σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον αμυντικό, αλλάζει πορεία και καταλήγει στο δοκάρι και τα δίχτυα. Τυχερό γκολ, αλλά η αμυντική αντίδραση ήταν κάκιστη.

19:13

55': ΓΚΟΛ για την ΝΤΙΝΑΜΟ.

19:11

53': Ευκαιρία ο Παναθηναϊκός. Ωραίο σουτ του Πέτριτς έξω από την περιοχή, λίγο άουτ.

19:10

52': Σέντρα σουτ του Λαγού με κατεύθυνση προς την εστία, ο Μπεργκ δεν προλαβαίνει και ο Καμπούλοφ μπλοκάρει αν και έδειξε να αιφνιδιάζεται.

19:07

48': Η Ντιναμό σκοράρει μετά από σέντρα του Βαλμπουενά, αλλά υπάρχει καθαρό φάουλ στον Κοτσόλη. Ακυρώνεται σωστά το γκολ.

19:06

48': Κίτρινη ο Μπεργκ.

19:05

47': Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον ΠΑΟ. Κακή η εκτέλεση του Πέτριτς, στο τείχος.

19:04

46': Ξεκίνησε το ματς.