2
23:55

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:54

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, έμεινε στο 2-2 ο Αστέρας Τρίπολης, ο οποίος αποκλείεται.

23:52

90'+1: Ωραία ενέργεια από τον Μπα, ο οποίος μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, αλλά ο Κοσίτσκι βγαίνει έγκαιρα, του κλείνει τον χώρο και παραχωρεί κόρνερ.

23:51

23:47

87': Κίτρινη στον Γκονέν.

23:47

86': Αλλαγή για την Μπεσίκτας, ο Ουσάλ αντό του Τορέ.

23:46

85': Πολύ άστοχο το φάουλ του Μπακασέτα.

23:44

Ο Μπακασέτας κάνει ένα σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει στον Πάρα, αλλάζε πορεία και ο Γκονέν δεν μπορεί να κάνει τίποτα.

23:43

82': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

23:41

Πιέζει πολύ πλέον ο Αστέρας, ο οποίος ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης.

23:37

77': Αλλαγή για τον Αστέρα, ο Μπακασέτας αντί του Φερνάντες.

23:33

73': ΚΟΚΚΙΝΗ για τον Χάτσινσον, με 10 η Μπεσίκτας.

23:33

Ο Ουσέρο εκτελεί φάουλ από μακριά, ο Σανκαρέ γυρίζει την μπάλα προς τη μικρή περιοχή και ο Μπαράλες από κοντά μειώνει σε 1-2.

23:33

72': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

23:32

Αλλαγή για την Μπεσίκτας, έξω ο Σόσα μέσα ο Οζιακούπ.

23:32

Έχει πάρει τα ηνία του αγώνα ο Αστέρας, αλλά πολλές φορές έχει την μπάλα και δεν κάνει κάτι με αυτή.

23:28

67': Κίτρινη για τον Γκουλούμ.

23:27

66': Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για την Μπεσίκτας, το εκτελεί ο Σόσα και στέλνει την μπάλα στα σώματα.

23:25

64': Αλλαγή για την Μπεσίκτας, ο Κογιουνλού αντί του Σαχάν.

23:23

62': Μπαίνει και ο Ουσέρο για τον Αστέρα αντί του Κουρμπέλη.

23:23

Πολύ καλά εκτελεσμένο από τον Τορέ, στο δεξί παραθυράκι του Κοσίτσκι πάει η μπάλα, ενώ εκείνος πέφτει από την άλλη.

23:22

62': ΓΚΟΛ για την ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ!

23:22

61': Κίτρινη στον Γκόιαν, ο οποίος ανατρέπει τον Σαχάν.

23:21

61': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Μπεσίκτας!

23:19

Πάρα και Μπαράλες είναι μόνοι τους μπροστά, δεν βγαίνει με πολλούς παίκτες στην κόντρα ο Αστέρας.

23:17

57': Κίτρινη στον Παντελιάδη και φάουλ σε επικίνδυνο σημείο για τη Μπεσίκτας.

23:15

55': Ο Παντελιάδης από αριστερά βγάζει μία σέντρα, ο Πάρα παίρνει την κεφαλιά, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

23:12

Προσπαθεί ο Αστέρας, αλλά η Μπεσίκτας διαχειρίζεται σωστά το παιχνίδι.

23:08

48': Η μπάλα φτάνει στον Φερνάντες, εκείνος κάνει το σουτ στην κίνηση, αλλά φεύγει ψηλά.

23:06

46': Αλλαγή για τον Αστέρα με τον Μπαράλες να περνάει αντί του Γιαννιώτα.

23:06

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

23:04

22:50

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

22:47

42': Πολύ κακό σουτ από τον Πάρα, ο οποίος από μακριά εκτός περιοχής περισσότερο θέλησε να ξεφορτωθεί την μπάλα παρά να απειλήσει.

22:46

Σε διαρκή θέση άμυνας ο Αστέρας, ο οποίος δεν βγάζει ούτε την ενέργεια που μας είχε συνηθίσει.

22:42

38': Κίτρινη στον Χάτσιντσον.

22:42

37': Κόρνερ για τον Αστέρα, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

22:38

Δεν πηγαίνει καλά το παιχνίδι για τον Αστέρα, κυριαρχεί ολοκληρωτικά η Μπεσίκτας.

22:35

Έχει πάει το παιχνίδι εκεί που θέλει η Μπεσίκτας, η οποία κυκλοφορεί την μπάλα και παγώνει τον ρυθμό.

22:31

26': Ξεμαρκάρεται ωραία ο Φερνάντες, δοκιμάζει το πόδι του και ο Γκονέν πέφτει στη δεξιά γωνία και μπλοκάρει.

22:30

25': Από πολύ μακριά ο Λούι κάνει ένα σουτ, αλλά δεν είναι αρκετό για να ανησυχήσει ο Γκονέν.

22:27

23': Απίστευτη ευκαιρία για τη Μπεσίκτας! Ο Σαχάν γυρίζει την μπάλα παράλληλα στον Μπα κι εκείνος έχοντας εξουδετερωμένο τον Κοσίτσκι τη στέλνει άουτ από πολύ κοντά.

22:26

21': Στον Γκόιαν κοντράρει το σουτ του Μπα ύστερα από την πολύ καλή κούρσα του Τορέ.

22:24

20': Κίτρινη στον Ραμόν Μότα.

22:22

17': Αδύναμο σουτ από τον Γιαννιώτα με το αριστερό, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Γκονέν.

22:20

Ο Τορέ βγάζει γλυκιά σέντρα στην πλάτη της άμυνας του Αστέρα και ο Μπα ανενόχλητος με σουτ στην κίνηση στέλνει την μπάλα στην απέναντι γωνία του Κοσίτσκι. Κακή η αντίδραση της άμυνας των Αρκάδων, οι οποίοι άφησαν μόνο του τον Σενεγαλέζο.

22:20

15': ΓΚΟΛ για την ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ!

22:16

Γρήγορος ο ρυθμός, δείχνουν διάθεση και οι δύο ομάδες να επιτεθούν.

22:12

Την τελευταία στιγμή προλαβαίνει ο Κοσίτσκι τον Ντεμπά Μπα.

22:10

6': ΔΟΚΑΡΙ για τον Αστέρα! Ο Φερνάντες κάνει το σουτ και η μπάλα κοντράρει, αλλάζει πορεία και σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι του Γκονέν.

22:09

4': Γρήγορα αναπτύσσεται ο Αστέρας, ο Μάσα κάνει ένα σουτ πέφτοντας και ο Γκονέν μπλοκάρει εύκολα.

22:08

3': Τελευταία στιγμή διώχνει ο Ζησόπουλος πριν γίνει απειλητική η Μπεσίκτας.

22:05

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

21:58

Καλησπέρα σας, ο Αστέρας Τρίπολης υποδέχεται την Μπεσίκτας με στόχο τη νίκη που θα τον αφήσει να συνεχίσει αν ονειρεύεται.

Κοσίσκι, Λούι, Γκόιαν, Σανκαρέ, Παντελίαδης, Ζησόπουλος, Κουρμπέλης, Μάσα, Γιαννιώτας, Φερνάντες, Πάρα