Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

20:53

Ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση, έμεινε ζωντανή η ΤΣΣΚΑ με το 1-1.

20:52

Ο Μπερεζούτσκι βγάζει μία σέντρα από πλάγια, η μπάλα περνάει απ' όλους, ο Ντε Σάνκτις μπερδεύεται και τελικά έρχεται το γκολ της ισοφάρισης.

20:51

ΓΚΟΛ για την ΤΣΣΚΑ!

20:48

20:45

87': Ο Πιάνιτς αντί του Λιάιτς.

20:41

84': Κίτρινη στον Σένικοφ.

20:40

83': Ο Στρούτμαν στη θέση του Ναϊνγκολάν για η Ρόμα.

20:39

Ο Φλορέντσι βγάζει καλή σέντρα από δεξιά, ο Κεϊτά δεν καταφέρνει να μπει στην πορεία της μπάλας.

20:39

81': Ο Τόσιτς αντί του Μούσα για την ΤΣΣΚΑ.

20:37

80': Εξαιρετική αντεπίθεση από τη Ρόμα, ο Λιάιτς από πλάγια βγαίνει μόνος του, αλλά ο Ακινφέεφ με το αριστερό πόδι αποκρούει.

20:35

77'; Αλλαγή για τη Ρόμα, ο Ιτούρμπε αντί του Ζερβινό.

20:34

76': Ο Τζαγκόεφ παίρνει την κεφαλιά, αλλά δεν βάζει δύναμη στην μπάλα με αποτέλεσμα να μπλοκάρει εύκολα ο Ντε Σάνκτις.

20:33

Η κλεψύδρα αδειάζει για τους Ρώσους, οι οποίοι έχουν την μπάλα στην κατοχή τους αλλά μέχρι εκεί.

20:28

70': Ο Νάτχο από τα όρια της περιοχής σουτάρει στην κίνηση και ο Ντε Σάνκτις αποκρούει.

20:26

Πιέζει η ΤΣΣΚΑ στα τελευταία λεπτά, έχει κλειστεί στα καρέ της η Ρόμα.

20:22

64': Ο Μιλάνοφ αντί του Κάουνα για την ΤΣΣΚΑ.

20:17

59': Μεγάλη ευκαιρία για τη Ρόμα! Ο Ναϊνγκολάν κάνει πολύ ωραία ενέργεια, μπαίνει στην περιοχή και από το σημείο του πέναλτι στέλνει την μπάλα ελάχιστα έξω όντας αμαρκάριστος.

20:12

Ποδόσφαιρο πρωτοβουλίας καλείται να παίξει η ΤΣΣΚΑ και φαίνεται πως αυτό δεν τη βολεύει.

20:09

Πολύ κλειστά παίζει στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου η Ρόμα, η οποία προσπαθεί να χτυπήσει με αντεπιθέσεις.

20:06

48': Ο Ερεμένκο παίρνει την μπάλα μέσα στην περιοχή, δοκιμάζει και το πόδι του, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

20:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:02

19:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

19:46

19:44

Εκπληκτική εκτέλεση φάουλ από τον Τότι, ο οποίος με δυνατό σουτ λίγο έξω από την περιοχή ανοίγει το σκορ.

19:44

44': ΓΚΟΛ για τη ΡΟΜΑ!

19:43

42': Κίτρινη στον Μπερεζούτσκι.

19:39

39': Από πολύ πλάγια εντός περιοχής ο Ντούμπια πιεζόμενος προσπαθεί να νικήσει τον Ντε Σάκτις, ο οποίος κλείνει σωστά τη γωνιά του και αποκρούει.

19:38

38΄: Κίτρινη στον Τζαγκόεφ.

19:37

36': Από πολύ πλάγια ο Φλορέντσι κάνει κάτι ανάμεσα σε σέντρα και σουτ και η μπάλα περνάει παράλληλα με την εστία.

19:35

35': Φοβερή ενέργεια από τον Χολέμπας, αλλά κάνει λάθος πάσα και τα χαλάει όλα...

19:33

Το πρόβλημα της ΤΣΣΚΑ είναι ότι δεν κρατάει την μπάλα στα πόδια της όσο θα ήθελε.

19:30

Πολύ αργός ο ρυθμός, δεν έχει πρόθεση κανείς από τους δύο να τρέξει.

19:27

28': Από πολύ μακρά ο Νάτχο δοκιμάζει το πόδι του και η μπάλα φεύγει αρκετά μέτρα έξω.

19:25

Λείπει από τους Ρωμαίους η τελική πάσα. Όλα γίνονται καλά μέχρι εκείνη τη στιγμή.

19:22

22': Σουτ από αρκετά μακριά από τον Ναϊνγκολάν, πολλά μέτρα άουτ η μπάλα.

19:22

Με μπαλιές στην πλάτη της άμυνας των Ιταλών προσπαθεί να απειλήσει η ΤΣΣΚΑ.

19:19

Φλύαρη η υπεροχή της Ρόμα.

19:16

Δεν υπάρχουν τελικές προσπάθειες ως τώρα στο παιχνίδι, προσεκτικές στα μετόπισθεν και οι δύο ομάδες.

19:12

Από τα πλάγια και κυρίως με τον Λιάιτς προσπαθεί η Ρόμα.

19:09

Έχουν μπει δυνατά οι φιλοξενούμενοι που προσπαθούν να διασπάσουν την άμυνα της ΤΣΣΚΑ.

19:06

Κυκλοφορεί την μπάλα στα πρώτα λεπτά η Ρόμα.

19:03

Η Ρόμα βολεύεται και με την ισοπαλία γιατί θα μείνει πάνω από τους Ρώσους, ενώ έχει το παιχνίδι με τη Σίτι στην έδρα της.

19:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

18:57

Έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:52

Πολύ σημαντικό για την έκβαση του 5ου ομίλου το συγκεκριμένο ματς, καθώς Ρόμα και ΤΣΣΚΑ έχουν από τέσσερις βαθμούς και ακολουθεί η Μάντσεστερ Σίτι με δύο.

18:43

Για τους φιλοξενούμενους δεν παίζει ο Τοροσίδης, ο οποίος είναι εκτός αποστολής λόγω τραυματισμού. Βασικοί οι δύο άλλοι Έλληνες, Χολέμπας και Μανωλάς.