Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ.

23:37

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, με εντυπωσιακή ανατροπή η Σίτι νίκησε με 3-2.

23:36

90'+3: Βγαίνει ο Αγκουέρο για τη Σίτι και μπαίνει ο Ντεμιτσέλις.

23:35

Μεγάλο λάθος από τον Μπόατενγκ και ο Αγκουέρο δεν συγχωρεί. Πλασάρει ιδανικά και νικάει τον Νόιερ.

23:34

90'+1: ΓΚΟΛ για τη ΣΙΤΙ!

23:33

23:32

89': Κίτρινη στον Σαμπαλέτα.

23:28

Ο Γιόβετιτς κλέβει, η μπάλα πάει στον Αγκουέρο, ο οποίος μπαίνει στην περιοχή και με φανταστικό πλασέ στην απέναντι γωνία ισοφαρίζει σε 2-2.

23:28

85': ΓΚΟΛ για τη ΣΙΤΙ!

23:26

84': Αλλαγή για την Μπάγερν ο Γκέτσε αντί του Λεβαντόφσκι.

23:24

81': Ο Σβάινσταϊγκερ αντί του Ριμπερί για την Μπάγερν.

23:21

78': Κίτρινη στον Νόιερ.

23:20

77': Ο Νασρί εκτελεί κόρνερ, οι αμυντικοί του Νόιερ δεν μπορούν να διώξουν την μπάλα, αλλά το σουτ του Κομπανί φεύγει άουτ.

23:19

Πιέζει ολοένα και περισσότερο η Σίτι.

23:17

Την τελευταία στιγμή κόβεται ο Λάμπαρντ πριν μπει στην περιοχή.

23:12

70': Ο Λάμπαρντ σουτάρει με πολύ δύναμη εκτός περιοχής, αλλά ο Νόιερ καταφέρνει να διώξει σε κόρνερ.

23:10

68': O Σαμπαλέτα αντί του Σανιά για τη Σίτι.

23:08

66': Αλλαγή για τη Σίτι, ο Γιόβετιτς αντί του Μίλνερ.

23:08

65': Ο Ρόμπεν παίρνει την μπάλα, κάνει κι ένα σουτ και αναγκάζει τον Χαρτ σε επέμβαση.

23:06

Αρκετά τα φάουλ στα τελευταία λεπτά με αποτέλεσμα να σταματάει το παιχνίδι.

23:03

59': Κίτρινη στον Κλισί.

22:58

Έχει μπει δυναμικά η Σίτι στο δεύτερο ημίχρονο.

22:54

52': Δύο κόρνερ στη σειρά κέρδισε η Σίτι, αλλά δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί κανένα εξ αυτών.

22:50

48': Ο Αλόνσο έκλεψε την μπάλα στον χώρο του κέντρου, έκανε αρκετά μέτρα, έπαιξε το 1-2 με τον Ριμπερί, αλλά το σουτ του ήταν απογοητευτικό.

22:48

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

22:33

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

22:32

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:31

Ο Μπόατενγκ κάνει μία σέντρα προς το κέντρο άμυνας της Σίτι, η μπάλα περνάει πάνω από τον Κομπανί και ο Λεβαντόφσκι με κεφαλιά κρεμάει τον Χαρτ. Η μπάλα έχει χτυπήσει και στον ώμο του Πολωνού και παίρνει περίεργη τροχιά.

22:31

45': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΓΕΡΝ!

22:29

Πολύ κινητικός ο Αγκουέρο, αλλά δεν φτάνει αυτό στη Σίτι. Θα πρέπει να έχει και συμπαραστάτες ο Αργεντινός.

22:26

Ο Αλόνσο ισοφαρίζει σε 1-1 για τους φιλοξενούμενους. Πολύ ωραία εκτέλεση φάουλ από τον Ισπανό, ο οποίος πέρασε την μπάλα κάτω από το τείχος.

22:25

40': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΓΕΡΝ!

22:21

35': Ο Λάμπαρντ κάνει ένα σουτ από μακριά, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

22:17

Άρχισαν να συνέρχονται οι Βαυαροί και να αλλάζουν πάσες, βοηθάει σε αυτό και το γεγονός πως η Σίτι τους δίνει χώρο.

22:13

Δυσκολεύεται πλέον η Μπάγερν να κάνει το παιχνίδι της.

22:10

25': Αλλαγή για την Μπάγερν, ο Ντάντε αντί του Ρόντε.

22:07

Ο Νόιερ πέφτει στη σωστή γωνία, αλλά το πέναλτι του Αγκουέρο είναι πολύ καλά εκτελεσμένο.

22:07

ΓΚΟΛ για τη ΣΙΤΙ!

22:07

ΚΟΚΚΙΝΗ για τον Μπενατιά, αφού ο Αγκουέρο ήταν σε προφανή θέση για γκολ.

22:07

21': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Σίτι!

22:05

20': Οι Βαυαροί αναπτύσσονται εξαιρετικά, η μπάλα πάει στο δεύτερο δοκάρι, ο Ραφίνια σουτάρει και ο Μανγκαλά βάζει την προβολή την τελευταία στιγμή.

22:03

Εντυπωσιακή η παρουσία των οπαδών της Μπάγερν.

22:01

Σταδιακά ανεβάζει ταχύτητα και η Σίτι, η οποία τα τελευταία τρία λεπτά έχει την μπάλα στην κατοχή της.

21:56

11': Ο Ρόμπεν κάνει την κλάσική κίνησή του, σουτάρει με το αριστερό και αστοχεί.

21:55

9': Εντυπωσιακή επέμβαση του Χαρτ, ο οποίος βγαίνει και κλείνει τον χώρο στον Ρόντε. Εξαιρετική και η πάσα του Ριμπερί

21:54

Η Μπάγερν έχει την μπάλα στην κατοχή της και προσπαθεί να ελέγξει το παιχνίδι.

21:50

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά για τις δύο ομάδες.

21:46

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

21:43

Στον αγωνιστικό χώρο βρίσκονται οι δύο ομάδες.

21:37

Υπενθυμίζεται ότι προηγουμένως για τον ίδιο όμιλο ΤΣΣΚΑ Μόσχας και Ρόμα έμειναν στο 1-1.

21:25

Καλησπέρα σας, σε περίπου 20 λεπτά ξεκινάει το μεγάλο παιχνίδι της Μάντσεστερ Σίτι με την Μπάγερν Μονάχου για τον 5ο όμιλο.

Χαρτ, Σανιά, Κομπανί, Μανγκαλά, Κλισί, Φερνάντο, Λάμπαρντ, Μίλνερ, Νασρί, Χεσούς Νάβας, Αγκουέρο
Αναπ: Καμπαγιέρο, Σαμπαλέτα, Γιόβετιτς, Μπογιάτα, Γκλέντον, Χοσέ Άνχελ Πόθο, Ντεμιτσέλις
Νόιερ, Ραφίνια, Μπόατενγκ, Μπενατιά, Ρόντε, Μπερνάτ, Τσάμπι Αλόνσο, Χόιμπιεργκ, Ρόμπερ, Ριμπερί, Λεβαντόφσκι
Αναπ: Μίλερ, Σακίρι, Γκέτσε, Γκαουντίνο, Τσίνγκερλε, Σβάινσταϊγκερ, Ντάντε