Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

21:26

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, μεγάλη νίκη για τη Γιουνάιτεντ με 2-1.

21:25

90'+7: Κίτρινη στον Ζιρού.

21:24

Ένταση ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων.

21:22

Εκπληκτικό τελείωμα από τον Ζιρού, ο οποίος από πλάγια εντός της περιοχής στέλνει την μπάλα στην κλειστή γωνία του Ντε Χέα.

21:22

90'+5: ΓΚΟΛ για την ΑΡΣΕΝΑΛ!

21:20

90'+3: Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τη Γιουνάιτεντ, ο Ντι Μαρία έφυγε μόνος του, αλλά το πλασέ του καταλήγει εκτός εστίας.

21:17

Οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:15

89': Βγαίνει ο Γιανγκ για τη Γιουνάιτεντ, μπαίνει ο Φλέτσερ.

21:12

Πολύ ωραία αντεπίθεση, ο Φελαϊνί δίνει στον Ντι Μαρία, εκείνος στον Ρούνεϊ την κατάλληλη στιγμή και ο τελευταίος με σκαφτό πλασέ νικάει τον Μαρτίνες.

21:11

85': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ!

21:10

84': Ωραία ενέργεια από τον Καθόρλα, το σουτ του σταματάει στο πόδι του Μπλάκετ.

21:07

Πιέζει ασφυκτικά η Άρσεναλ.

21:04

76': Λίγο έξω η κεφαλιά του Ζιρού από το κόρνερ του Καθόρλα.

21:03

74': Βγαίνει ο Ράμσεϊ και μπαίνει ο Ζιρού στη θέση του για την Άρσεναλ.

21:01

72': Βγαίνει ο Φαν Πέρσι, μπαίνει ο Γουίλσον για τη Γιουνάιτεντ.

20:59

70': Πολύ κακή εκτέλεση φάουλ από τον Σάντσες.

20:55

67': Ο Γουέλμπεκ στρώνει στον Καθόρλα, εκείνος κάνει το σουτ στην κίνηση και ο Ντε Χέα μπλοκάρει.

20:51

64': Κίτρινη στον Καθόρλα.

20:49

62': Ο Σάντσες παίρνει την κεφαλιά από το σημείο του πέναλτι, αλλά σημαδεύει το κέντρο της εστίας και ο Ντε Χέα μπλοκάρει.

20:46

59': Αλλαγή τερματοφύλακα για την Άρσεναλ, ο Μαρτίνες αντί του Στσέσνι.

20:44

Στο έδαφος ο Στσέσνι, έχει μπει και το φορείο.

20:43

Ο Στσέσνι με τον Γκιμπς συγκρούονται, η μπάλα φτάνει στον Βαλένσια, εκείνος κάνει ένα κακό σουτ, αλλά χτυπάει στον Γκιμπς και καταλήγει στα δίχτυα.

20:42

56': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ!

20:41

55': Αλλαγή για την Άρσεναλ, μπαίνει ο Καθόρλα αντί του Γουίλσιρ που δεν μπορεί να συνεχίσει.

20:38

Στο έδαφος με πρόβλημα ο Γουίλσιρ.

20:36

49': Ο Γουέλμπεκ από αριστερά μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει στην κλειστή γωνία του Ντε Χέα κι εκείνος αποκρούει.

20:35

48': Άστοχο σουτ στην κίνηση από τον Μερτεζάκερ, τον οποίο πίεζε ο Φελαϊνί.

20:32

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:17

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

20:15

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:13

43': Ο Γουέλμπεκ δεν μπορεί να γυρίσει, δοκιμάζει από το ύψος της μικρής περιοχής τακουνάκι και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:10

41': Ο Φαν Πέρσι εκτελεί κόρνερ και από πλάγια ο Σμόλινγκ δεν πιάνει το σουτ όπως θα ήθελε.

20:07

38': Φοβερή αντεπίθεση από τη Γιουνάιτεντ, ο Ρούνεϊ πλασάρει και ο Τσέιμπερς κάνει το τάκλιν και παραχωρεί κόρνερ.

20:05

36': Ο Ντι Μαρία από τη δεξιά γωνία της περιοχής προσπαθεί να στείλει την μπάλα απέναντι, αλλά εκείνη φεύγει ελάχιστα άουτ.

20:04

34': Κάνει το σουτ ο Σάντσες από μακριά, πέφτει στη δεξιά του γωνιά και μπλοκάρει την μπάλα ο Ντε Χέα.

20:01

Ένταση ανάμεσα σε Γουίλσιρ και Φελαϊνί. Τελικά κανείς εκ των δύο δεν παίρνει κάρτα.

19:58

Πολύ κακή η Γιουάιτεντ ως τώρα στο παιχνίδι, δεν κρατάει καθόλου την μπάλα.

19:55

25': Ο Τσάμπερλεϊν κερδίζει κόρνερ από την προβολή του Μπλάκετ. Εύκολα διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

19:52

22': Ο Ντε Χέα βγαίνει κακώς τόσο έξω από την εστία του, αλλά με προβολή βάζει την τελευταία στιγμή κόντρα στο πλασέ του Τσάμπερλεϊν.

19:50

21': Πολύ άστοχο το φάουλ που εκτελεί ο Ρούνεϊ απευθείας.

19:49

Συμπληρώνουμε 20 λεπτά παιχνιδιού με τη Γιουνάιτεντ να δυσκολεύεται πολύ ως τώρα.

19:45

16': Ο Γιανγκ μπαίνει αντί του Σο για τη Γιουνάιτεντ.

19:44

Δύσκολα θα συνεχίσει ο Σο, εξακολουθεί να έχει πρόβλημα.

19:44

14': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Άρσεναλ! Ο Γουίλσιρ παίρνει την μπάλα και αμάρκιστος πλασάρει σχεδόν από τη μικρή περιοχή πάνω στον Ντε Χέα.

19:42

13': Από μακριά ο Γουέλμπεκ δοκιμάζει το πόδι του, εύκολα ο Ντε Χέα.

19:42

13': Ο Γουίλσιρ κάνει μέτρα με την μπάλα, δεν πάει κανένας πάνω του κι έτσι δοκιμάζει σουτ εκτός περιοχής, το οποίο μπλοκάρει ο Ντε Χέα.

19:38

9': Ο Τσάμπερλεϊν κάνει ωραία ενέργεια από δεξιά, βγάζει τη σέντρα, ο Γουέλμπεκ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:38

Ο Σο στο έδαφος με μικροπρόβλημα τραυματισμού.

19:35

5': Ο Μερτεζάκερ παίρνει την κεφαλιά λίγο μπροστά από το σημείο του πέναλτι, πολλά μέτρα άουτ η μπάλα.

19:34

Ο ΜακΝάιρ βάζει την τελευταία στιγμή την κόντρα πριν πλασάρει ο Γουέλμπεκ.

19:33

Ο Σάντσες προσπαθεί να πάρει την μπάλα, ο Βαλένσια τον κλείνει και ο Ντε Χέα απομακρύνει.

19:30

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

19:27

Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει η αναμέτρηση.

19:25

Ετοιμάζονται να βγουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:17

Όλα δείχνουν ότι ο Φαν Χάαλ θα παρατάξει την ομάδα του με τριάδα στην άμυνα, κάτι που είχε να κάνει από τα πρώτα παιχνίδια της σεζόν.

19:13

Από ήττα προέρχονται οι Λονδρέζοι, νίκησαν στο τελευταίο τους παιχνίδι οι "κόκκινοι διάβολοι".