0
-
1
16:48

Κόντρα στη ροή του αγώνα, ο Απόλλων χτύπησε στο τέλος και πήρε ένα πολύτιμο τρίποντο, που τον θέτει φαβορί για την κατάκτηση της δεύτερης θέσης, που οδηγεί στην επόμενη φάση του Κυπέλλου. Η κατάταξη στον 6ο όμιλο μετά τη 2η αγωνιστική είναι: Βέροια 6, Απόλλων 4, Εργοτέλης 1, Ερμιονίδα 0. Την τελευταία αγωνιστική ο Απόλλων πάει στη Βέροια και η Ερμιονίδα υποδέχεται τον Εργοτέλη.

16:47

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Ερμιονίδα - Απόλλων Σμύρνης 0-1.

16:43

16:41

Αντεπίθεση για τον Απόλλωνα, ο Βάντερσον ύστερα από ατομική προσπάθεια έπιασε το σουτ από τα αριστερά του ημικύκλιου και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.

16:40

87': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:35

82': Σουτ Παβίσεβιτς από το ύψος της περιοχής, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας.

16:32

79': Φάουλ για την Ερμιονίδα σε πολύ καλό σημείο, μέσα στο ημικύκλιο και αριστερά. Εκτελεί ο Σαμαράς, η μπάλα στο τείχος, στην επαναφορά νέο σουτ, μπλοκάρει ο Πίτκας.

16:30

77': Κίτρινη κάρτα στον Φουκαρά.

16:29

Έχει πέσει στο δεύτερο μέρος η Ερμιονίδα, έχει χάσει τη φρεσκάδα της, αλλά εξακολουθεί να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων απέναντι στον Απόλλωνα που κρατά λίγο περισσότερο μπάλα σε σχέση με το πρώτο 45λεπτο, αλλά δεν μπορεί να απειλήσει.

16:28

75': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της και η Ερμιονίδα. Ο Σακόν αντί του Βλαχόπουλου.

16:23

70': Δεύτερη αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Κιοσές αντί του Όμο.

16:22

69': Τελευταία αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ηρακλής αντί του Ενρίκο.

16:21

68': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κυριάκου από τα 30 περίπου μέτρα και αριστερά, αρκετά μέτρα πάνω από την εστία του Πουρή.

16:18

65': Κόρνερ για την Ερμιονίδα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:15

62': Σουτ Φουκαρά έξω από την περιοχή, η μπάλα ψηλά άουτ.

16:14

61': Κίτρινη κάρτα στον Βάντερσον.

16:12

59': Κόρνερ για την Ερμιονίδα. Δεύτερο διαδοχικό κόρνερ. Λύνεται η πολιορκία στα καρέ του Απόλλωνα.

16:11

58': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ανγκούλο αντί του Αλίπιο.

16:11

58': Αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Συμελίδης αντί του Καραδέμητρου.

16:09

56': Φάουλ για την Ερμιονίδα από τα δεξιά, τυφλό διώξιμο των αμυντικών του Απόλλωνα, η μπάλα φτάνει στον Κολόκα, που θα σουτάρει από θέση μέσα αριστερά, απελπιστικά άουτ.

16:08

55': Κόρνερ για την Ερμιονίδα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:02

49': Ο Καραδέμητρος προσπαθεί να ξεγελάσει τον Πίτκα πιάνοντας τεχνικό σουτ από τα 30 μέτρα και αριστερά, η μπάλα άουτ.

16:01

48': Γέμισμα στα καρέ της Ερμιονίδας, ο Πουρής προλαβαίνει και μπλοκάρει προ του Κυβελίδη.

15:59

46': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

15:59

Έναρξη β' ημιχρόνου.

15:58

46': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Βάντερσον αντί του Βασιλαντωνόπουλου.