2
17:50

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Φωστήρας - Αχαρναϊκός 0-2.

17:50

Ο Στουρνάρας έβγαλε συρτή σέντρα και ο Ιορδανίδης με προβολή διπλασιάζει τα προσωπικά του τέρματα αλλά και της ομάδας του.

17:49

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

17:47

17:46

Έχουν ξεκινήσει να πανηγυρίζουν οι φίλοι του Αχαρναϊκού.

17:43

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό. Τραγικό λάθος στην άμυνα του Φωστήρα, άστοχη έξοδος του Γκέκα, ο Αθανασίου προ κενής εστίας στέλνει την μπάλα άουτ.

17:39

81': Τελευταία κίνηση και για τον Γιώργο Βαζάκα. Ο Καλογερόπουλος αντί του Γέσιτς.

17:38

80': Σουτ του Μήτκα μέσα από την περιοχή, απέκρουσε ο Παγούδης.

17:37

78': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Αθανασίου αντί του Καλαμιώτη.

17:32

74': Συμπληρώνει τις αλλαγές του ο Κριστόφ Βαζέχα για τον Φωστήρα. Ο Ποτουρίδης αντί του Τεγούση.

17:27

Παιχνίδι κέντρου μέχρι τώρα στο δεύτερο 45λεπτο.

17:26

68': Ο δεύτερος βοηθός ακυρώνει γκολ του Ταμπάκη ως οφσάιντ.

17:24

67': Κίτρινη κάρτα στον Ζώνα.

17:20

63': Σέντρα του Κρητικού από τα δεξιά, ο Μεντί έπιασε την κεφαλιά, απέκρουσε ο Παγούδης.

17:12

55': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ταμπάκης αντί του Κοντογουλίδη.

17:05

48': Ύστερα από φάουλ, ο Μανουσάκης από κοντά δεν μπορεί και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:04

47': Κίτρινη κάρτα στον Τεγούση.

17:03

46': Δύο αλλαγές για τον Φωστήρα. Ο Σιώπης αντί του Τσεμπέσι και ο Μήτκας αντί του Βλάχου.

17:02

Έναρξη β' ημιχρόνου.

16:47

Λήξη α' ημιχρόνου. Φωστήρας - Αχαρναϊκός 0-1.

16:41

40': Ξανά προσωρινή διακοπή, καθώς ο Ζώνας είναι στο έδαφος, για να του δοθούν οι πρώτες βοήθειες.

16:38

38': Ο Παπατόλιος άφησε στον Καλαμιώτη, ο οποίος μπήκε στην περιοχή, αλλά ο Κακαράς πρόλαβε και έδιωξε πριν επιχειρηθεί το σουτ.

16:31

29': Βολίδα Ματσούκα από το ύψος της περιοχής, η μπάλα φεύγει άουτ.

16:31

Το παιχνίδι αρχίζει ύστερα από ένα λεπτό.

16:30

28': Μικρή διακοπή καθώς έχει τραυματιστεί ο Μεντί.

16:27

26': Φάουλ για τον Φωστήρα με τον Μουστογιάννη, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Αχαρναϊκού.

16:23

22': Σουτ Μανουσάκη από το ύψος της περιοχής, διώχνει σωτήρια ο Γκέκας.

16:18

17': Ο Ιωαννίδης έκανε άνω-κάτω την άμυνα του Φωστήρα, σούταρε μέσα από την περιοχή, για να διώξει σωτήρια σε κόρνερ ο Κρητικός.

16:10

Φάουλ για τον Αχαρναϊκό με τον Μωυσιάδη, έδιωξαν προσωρινά οι αμυντικοί του Φωστήρα, για να φτάσει η μπάλα στον Ιορδανίδη, που με διαγώνιο σουτ, στη γραμμή της περιοχής, κάνει το 0-1.

16:10

9': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!