1
-
0
19:07

90'+4: Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

19:07

90'+4: Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο με τον Σηφάκη να αποκρούει σουτ του Κολοβού.

19:07

Μεγάλη ένταση στον αγωνιστικό χώρο.

19:04

90'+1: Ο Πάνος αντί του Αργυρόπουλου.

19:03

19:03

90': Κίτρινη στον Γιακουμάκη.

19:01

Όλα άρχισαν από τη σέντρα του Νικολακάκη στην περιοχή. Ο Σοτέλο με πλάτη προς το τέρμα στρώνει στον Γιακουμάκη κι εκείνος με υποδειγματικό σουτ εκτελεί τον Παπαδόπουλο.

19:01

89': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

18:59

87': Από κοντά ο Σοτέλο δεν γυρνάει όπως θέλει και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:59

86': Κλείνει τις αλλαγές του ο Παντελίδης βάζοντας τον Γκόμες αντί του Κονέ.

18:57

Πατάει καλύτερα ο Πανιώνιος στα τελευταία λεπτά.

18:53

81': Από κόρνερ του Ιμπαγάσα ο Παντίδος πηδάει ψηλότερα όλων, αλλά δεν σημαδεύει καλά.

18:53

80': Ο Μπουμάλ παίρνει την μπάλα από πλάγια δεξιά, συγκλίνει προς τα μέσα, σουτάρει και αναγκάσει τον Σηφάκη να πέσει στη γωνία του και να διώξει σε κόρνερ.

18:50

77': Αλλαγή και για τον Λεβαδειακό με τον Νικολακάκη να παίρνει τη θέση του Γεωργιάδη.

18:49

76': Μπαίνει ο Ιμπαγάσα αντί του Φούντα.

18:48

76': Από τη σέντρα του Αργυρόπουλου ο Φούντας πετάγεται στη μικρή περιοχή, αλλά στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια. Πολύ κακή η αντίδραση της άμυνας του Λεβαδειακού.

18:47

74': Ωραία ενέργεια από τον Κολοβό, ο οποίος δίνει στον Τασουλή, αλλά ο τελευταίος σουτάρει με το δεξί με αποτέλεσμα μην δυσκολέψει τον Σηφάκη.

18:43

71': Αστοχεί ο Γιακουμάκης με κεφαλιά εντός περιοχής.

18:42

69': Στη θέση του Μπορνταγκαράι ο Γιακουμάκης.

18:39

67': Εκτός ο Μπούζας, στη θέση του ο Κολοβός.

18:35

61': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Πολύ ωραία ενέργεια από τον Μπουμάλ, τη γυρνάει ιδανικά στον Μπούζα στο σημείο του πέναλτι, αλλά εκείνος τη στέλνει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι αν και ήταν ανενόχλητ.ς

18:32

Έχει ανέβει αισθητά ο Λεβαδειακός και έχει πάρει ρυθμό το παιχνίδι.

18:30

58': Κίτρινη στον Φούντα.

18:29

57': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό με τον Κώτσιο. Ο Έλληνας αμυντικός από κοντά παίρνει την κεφαλιά, αλλά ο Παπαδόπουλος αποκρούει.

18:27

55': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύει τον Φούντα ο βοηθός, λανθασμένη η απόφαση.

18:26

54': Ωραία ενέργεια από τον Βούκσεβιτς, ο οποίος ανοίγει δεξιά στον Ορτέγα, αλλά το σουτ του τελευταίου φεύγει πολύ ψηλά.

18:25

52': Κίτρινη στον Οικονόμου.

18:23

50: Πολύ άστοχο το σουτ του Κονέ.

18:20

48': Δυνατό σουτ από τον Μαχαίρα, ο οποίος προσπάθησε να στείλει την μπάλα στην απέναντι γωνία, ο Παπαδόπουλος αρχικά αποκρούει και στη συνέχεια μπλοκάρει την μπάλα.

18:18

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:17

Βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:02

45'+2: Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

45': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:01

45': Από το σώμα του Παντίδου ο Λεβαδειακός κέρδισε κόρνερ και στην εξέλιξη της φάσης η κεφαλιά του Τομάς έφυγε ψηλά.

17:58

Στο έδαφος ο Μητρόπουλος, προσωρινή διακοπή.

17:57

42': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο με τον Μπούζα να σπάει το τεχνικό οφσάιντ, να περνάει τον Σηφάκη, αλλά να καταλήγει πολύ πλάγια χωρίς να πλασάρει.

17:54

Ενδεικτικό της εικόνας του Πανιωνίου ότι έχει κάνει ήδη 28 λάθη σε 38 λεπτά!

17:51

Φωνάζει στους παίκτες του για τις αποστάσεις που έχουν μεταξύ τους ο Τερεζόπουλος.

17:50

35': Κάτι ανάμεσα σε σουτ και πάσα κάνει ο Φούντας με αποτέλεσμα να μην δυσκολευτεί να μπλοκάρει την μπάλα ο Σηφάκης.

17:48

34': Ο Βούκσεβιτς επιχειρεί με σουτ εκτός περιοχής να νικήσει τον Παπαδόπουλο, αλλά η μπάλα πάει πάνω στον Έλληνα τερματοφύλακα.

17:46

31': Επικίνδυνη σέντρα από τον Μπορνταγκαράι, ο Τασουλής συγκλίνει ωραία, γίνεται τρίτο στόπερ και απομακρύνει την μπάλα.

17:43

28': Κίτρινη στον Τασουλή, ο οποίος έκανε δύο λάθη στην ίδια φάση.

17:39

25': Ξεχωρίζει ως τώρα ο Φούντας από τον Πανιώνιο, ο οποίος έκανε άλλη μία καλή ενέργεια και κέρδισε το φάουλ.

17:37

23': Από το σουτ του Κονέ ο Λεβαδειακός πήρε κόρνερ, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο παρά την αδυναμία του Παπαδόπουλου να μπλοκάρει την μπάλα.