1
-
1
21:20

Ο Ατρόμητος προηγήθηκε, αλλά ο Εργοτέλης με ψυχή και πάθος κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση και να αποσπάσει πολύτιμο βαθμό.

21:20

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:18

90+1': Κίτρινη ο Μπογκντάνοφ.

21:17

90': Ο Πίτσος στη θέση του Παμλίδη.

21:16

90': Κίτρινη για τον Κιβρακίδη.

21:13

87': Σουτ του Μπαμ Μπαμ έξω από την περιοχή, άουτ.

21:10

84': Λημνιός και Κιβρακίδης στη θέση των Νάστου και Τάτου.

21:08

82': Κίτρινη ο Γιοβάνοβιτς.

21:06

Ο Νάστος σκοράρει μετά την εκτέλεση του Γκαρσία, αλλά ο Λαμπρόπουλος έχει δώσει φάουλ του Τάτου στον Τσέρνι στη μικρή του περιοχή.

21:06

80': Νέο κόρνερ για τον Ατρόμητο.

21:06

79': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Διώχνουν οι αμυντικοί.

21:04

Ο Γιουσούφ από αριστερά κάνει το γύρισμα ο Παμλίδης πατάει την μπάλα στον Χαλκιαδάκη κι αυτός από κοντά ισοφαρίζει.

21:04

78': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ.

21:01

74': Ο Παμλίδης με πλάτη στην εστία ελίσσεται, γυρίζει και σουτάρει πάνω από τα δοκάρια.

21:01

74': Κίτρινη για τον Λαζαρίδη.

20:59

73': Ο Μπαμ Μπαμ στη θέση του Χαντί.

20:56

70': Ο Εργοτέλης έχει ανέβει για να ψάξει την ισοφάριση, αλλά ο Ατρόμτηος πλέον βρίσκει χώρους στην αντεπίθεση.

20:55

Ο Λαμπρόπουλος αποβάλλει από τον πάγκο του Εργοτέλη τον Λαμπράκη για διαμαρτυρίες, ενώ το ίδιο κάνει και με τον Αγγελόπουλο του Ατρόμητου.

20:54

68': Σουτ του Τάτου πάνω από τα δοκάρια.

20:51

65': Σουτ του Καραμάνου έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Τσέρνι.

20:50

64': Ο Μπογκντάνοφ στη θέση του Κοζορώνη.

20:48

62': Κίτρινη για τον Κοζορώνη.

20:42

56': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Χαλκιαδάκης, κεφαλιά του Γιοβάνοβιτς στην αγκαλιά του Τσενάμο.

20:40

54': Κίτρινη για τον Αγκουαζί.

20:38

Ο Πίτου Γκαρσία εκτελεί φάουλ από θέση μέσα αριστερά στο δεύτερο δοκάρι, ο Λαζαρίδης αμαρκάριστος πλασάρει, νικάει τον Τσέρνι και ανοίγει το σκορ.

20:38

52': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ.

20:34

48': Νέο κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, ο Καραμάνος την πρώτη κεφαλιά, μετά από κόντρες ο Γιοβάνοβιτς διώχνει σε πλάγιο.

20:32

46': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες πάλι στο δεύτερο δοκάρι, κρατάει κατοχή ο Ατρόμητος αλλά γυρίζει προς τα πίσω.

20:32

46': Ο Αγκουαζί στη θέση του Δημούτσου.

20:32

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.