0
-
0
16:54

90+3': Τέλος του αγώνα.

16:53

90+3': Κεφαλιά του Αναστασιάδη μετά από φάουλ του Λεοζίνιο, αποκρούει ο Βελλίδης.

16:51

90+1': ΔΟΚΑΡΙ ο ΠΑΣ με τον Ντάσιο μετά από πάσα του Τσάβες. Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τους γηπεδούχους να κλέψουν το ματς.

16:49

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:46

87': Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελεί ο Λεοζίνιο, κεφαλιά του Αναστασιάδη άουτ.

16:45

85': Ο Γιάκος στη θέση του Τσουκαλά.

16:41

82': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή, τετ α τετ ο Στεβάνοβιτς, που πλασάρει, σωτήρια επέμβαση του Βελλίδη με τα πόδια.

16:39

80': Ο Κύπρου στη θέση του Γιορέντε.

16:38

Δεν μπορεί να συνεχίσει το ματς ο Γιορέντε που έχει χτυπήσει σε προηγούμενη φάση.

16:38

78': Ο Ντάσιος στη θέση του Ακόστα.

16:34

74': Ο Πιπίνης στη θέση του Ναβάρο.

16:32

72': Νέα καλή στιγμή για την Καλλονή. Ο Χουάνμα στρώνει στον Στεφάνοβιτς, που σουτάρει λίγο πάνω από τα δοκάρια.

16:29

69': Ο Αναστασιάδης δοκιμάζει το πόδι του από πολύ μακριά, καμία ανησυχία για τον Βελλίδη.

16:22

Διώχνουν οι αμυντικοί του ΠΑΣ το κόρνερ του Λεοζίνιο.

16:21

62': Καλή στιγμή για την Καλλονή. Επικίνδυνο σουτ του Μανούσου λίγο έξω από την περιοχή, δύσκολα σε κόρνερ ο Βελλίδης.

16:20

60': Ο Στεφάνοβιτς στη θέση του Μπαρέρα.

16:17

57': Ο Κεϊτά δοκιμάζει ένα μακρινό σουτ, άουτ.

16:14

54': Ο Μανιάς στη θέση του Ίλιτς.

16:10

51': Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή για τον Λίλα, που σταμάτησε επίθεση με το χέρι. Δικαιολογημένη η απόφαση του Μάνταλου.

16:05

46': Ξεκίνησε το β΄μέρος.