0
-
1
21:52

Προσπάθησε ο ΠΑΟΚ, αλλά η Φιορεντίνα ήταν ένα σκαλί πιο πάνω και δίκαια πέρασε νικηφόρα από την Τούμπα με 0-1.

21:51

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:51

90+3': Τελευταίο λεπτό καθυστερήσεων.

21:50

90+1': Σέντρα του Ρατς, κεφαλιά του Κατσικά, δεύτερη του Γκολάσα άουτ.

21:49

90': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ανίκητοι στο αέρα οι Ιταλοί.

21:46

88': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ανεκμετάλλευτο κι αυτό.

21:44

Απομακρύνουν εκ νέου οι αμυντικοί το κόρνερ του Ρουμάνου.

21:43

Σέντρα σουτ του Ρατς, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει κόρνερ λίγο πάνω από τα δοκάρια.

21:43

85': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Ρατς εκτελεί, διώχνουν οι Ιταλοί.

21:41

83': Μακρινό σουτ του Κάτσε, άουτ.

21:40

82': Σουτ του Ρατς άουτ.

21:39

81': Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Σαλπιγγίδη.

21:38

80': Νέα ευκαιρία για τη Φιορεντίνα, γύρισμα του Βάργκας, πλασέ άουτ του Κούρτιτς.

21:37

Διώχνουν οι του ΠΑΟΚ το κόρνερ.

21:37

78': Ταχύτατη αντεπίθεση της Φιορεντίνα, σε κόρνερ ο Γλύκος το πλασέ του Κουαντράντο.

21:36

Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

21:36

78': Ο Μαρίν στη θέση του Ίλισιτς.

21:36

77': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

21:32

73': Σέντρα του Κουαντράντο, μονοκόμματο σουτ του Ίλισιτς άουτ.

21:28

70': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Κάτσε, διώχνει με γροθιές ο Ταταρουσάνου.

21:24

66': Ο Λατσάρι στη θέση του Βαλέρο.

21:24

Εκτελείται πλασαριστά και οι Ιταλοί γυρίζουν την μπάλα προς τα πίσω.

21:23

65': Σουτ του Κουαντράντο σε κόρνερ ο Γλύκος.

21:22

63': Απομακρύνουν οι του ΠΑΟΚ το κόρνερ των Ιταλών.

21:20

62': Μεγάλη ευκαιρία για τη Φιορεντίνα. Ταχύτατη αντεπίθεση του Κουαντράντο, γύρισμα του Βαλέρο στο δεύτερο δοκάρι, ο Βάργκας σημαδεύει το κάθετο δοκάρι και ο Γλύκος σε κόρνερ.

21:17

59': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, διώχνουν οι Ιταλοί.

21:16

Εκτελείται πλασαριστά, σέντρα του Κουαντράντο, διώχνουν οι του ΠΑΟΚ.

21:16

58': Καλό μακρινό σουτ του Κούρτιτς, δύσκολα σε κόρνερ ο Γλύκος.

21:15

57': Ο Κουαντράντο στη θέση του Μπαρναρντέσκι.

21:13

55': Καλή επίθεση του ΠΑΟΚ, σουτ του Σαλπιγγίδη, αποκρούει με δυσκολία στη γωνία του ο Ταταρουσάνου.

21:12

54': Εκτελεί το κόρνερ ο Ρατς, διώχνουν οι αμυντικοί, σουτ του Κίτσιου με τη μία έξω από την περιοχή, άουτ.

21:12

54': Ο Γκολάσα στη θέση του Περέιρα.

21:11

53': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, νέο κόρνερ.

21:08

50': Ωραία μπαλιά του Τζιόλη για τον Αθανασιάδη, αυτός κάνει ένα σουτ από δύσκολη θέση, μπλοκάρει ο Ταταρουσάνου.

21:05

47': Σέντρα από δεξιά, κεφαλιά άουτ του Βάργκας.

21:04

Για διάστρεμμα κάνουν λόγο οι πρώτες εκτιμήσεις για τον Γιάννη Σκόνδρα.

21:03

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.