1
23:54

Βαριά ήττα για τον Αστέρα, που πέταξε λευκή πετσέτα στο τελευταίο ημίωρο

23:54

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης

23:52

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

23:51

90'+1: Γυριστό σουτ του Τσοκάνη, έφυγε άουτ

23:49

Ο Μπαράλες εκτέλεσε το φάουλ, ο Κέιν έχασε την μπάλα μέσα από τα χέρια του, λογικά θα μπορούσε να πει κανείς αφού δεν είναι τερματοφύλακας, και ο Αστέρας πέτυχε το γκολ της τιμής

23:49

89': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα

23:49

Ο Κέιν, πλέον, θα παίξει ως γκολκίπερ, μια και έχουν ολοκληρωθεί οι αλλαγές της Τότεναμ!

23:47

86': Ο Γιορίς σταμάτησε αντικανονικά τον Τσοκάνη εκτός περιοχής, δόθηκε το φάουλ και αποβλήθηκε ορθώς ο Γάλλος τερματοφύλακας, μια και ο παίκτης του Αστέρα ήταν σε προφανή θέση για γκολ

23:44

83': Ο Λένον αντί του Τάουνσεντ, τέλος οι αλλαγές και για την Τότεναμ

23:43

82': O Μπακασέτας στη θέση του Μάσα, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές του Αστέρα

23:42

81': Σημάδια αποσύνθεσης για τον Αστέρα, ο Φάτζιο έβγαλε ανενόχλητος σέντρα από τα δεξιά της μεγάλης περιοχής και ο επίσης αφύλακτος Κέιν με κεφαλιά σημείωσε χατ τρικ για το 5-0

23:42

ΓΚΟΛ η Τότεναμ

23:40

80': Φερνάντες αντί Πάρα στη δεύτερη αλλαγή του Αστέρα

23:40

79': Μακρινό σουτ του Μάσα, χωρίς τύχη

23:37

76': Διπλή αλλαγή για την Τότεναμ, Έρικσεν αντί Λαμέλα και Τσαντλί αντί Αντεμπαγιόρ

23:36

Ο Κοσίτσκι απέκρουσε ασταθώς σουτ του Ντεμπελέ και ο Κέιν σε κενή εστία, αν και σε θέση οφσάιντ, δεν δυσκολεύτηκε να δώσει διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της Τότεναμ

23:36

75': ΓΚΟΛ η Τότεναμ

23:33

73': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα, ο Μπαράλες αντί του Ρόλε

23:32

71': Μακρινό σουτ του Ρόλε, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι πέρασε η μπάλα

23:30

69': Ο Ουσέρο έκανε ωραίο γυριστό σουτ στην κίνηση μετά από πάσα του Ρόλε, ο Γιορίς έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ, σπουδαία ευκαιρία για τον Αστέρα

23:27

Ο Λαμέλα έπιασε εξαιρετικό σουτ στην κίνηση ύστερα από κόντρες στη μεγάλη περιοχή, ο Κοσίτσκι δεν μπόρεσε να αντιδράσει στην κλειστή του γωνία, η Τότεναμ «καθάρισε» οριστικά το τρίποντο

23:27

66': ΓΚΟΛ η Τότεναμ

23:21

60': Σουτ από τον Κέιν, ασταθής επέμβαση του Κοσίτσκι, αλλά ο επερχόμενος Λαμέλα ήταν σε θέση οφσάιντ

23:15

55': Ο Λούι σούταρε, η μπάλα κόντραρε, αλλά ο Πάρα... δίστασε να κάνει το σουτ από κοντινή απόσταση και ο Κέιν έδιωξε την μπάλα. Δεν είναι σε καλή μέρα ο Αργεντινός φορ απόψε.

23:14

53': Ο Μάσα ανακόπηκε για οφσάιντ βγαίνοντας στην αντεπίθεση, αλλά φαίνεται ότι καλυπτόταν

23:12

51': Σουτ του Ουσέρο εκτός περιοχής, κόντραρε η μπάλα, κανένας κίνδυνος για την Τότεναμ

23:06

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

22:51

Πιο αποτελεσματική η Τότεναμ, έχει βάλει τις βάσεις για τη νίκη με το υπέρ της 2-0

22:51

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

22:46

40': Σουτ από τον Ντάιερ, μπλόκαρε ο Κοσίτσκι

22:45

40': Μακρινό φαλτσαριστό σουτ του Τάουνσεντ, λίγο άουτ

22:42

37': Κίτρινη κάρτα στον Παντελιάδη

22:35

30': ΓΚΟΛ η Τότεναμ με πανέμορφο φαλτσαριστό σουτ του Λαμέλα από το ύψος της περιοχής

22:34

28': Τρομερή ευκαιρία χάνει ο Πάρα! Ο Αργεντινός φορ βρέθηκε φάτσα με τον Γιορίς, όμως ο Γάλλος γκολκίπερ νίκησε τον παίκτη του Αστέρα Τρίπολης σε δύο χρόνους

22:31

25': Ο Ζησόπουλος έκανε την κεφαλιά μετά από φάουλ του Ρόλε, πέρασε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα

22:29

23': Ο Κέιν βρήκε ωραία τον Καπουέ στη μικρή περιοχή, ο Κοσίτσκι αντέδρασε άμεσα και απομάκρυνε τον κίνδυνο

22:26

20': Μακρινό σουτ του Ρόλε, μπλόκαρε εύκολα ο Γιορίς

22:25

19': Ο Ρόλε έκανε ωραία πάσα στην πλάτη της αγγλικής άμυνας, αλλά ο Γιορίς με το κεφάλι πρόλαβε να απομακρύνει προ του Τσοκάνη

22:18

Ο Κέιν βρήκε χώρο για να σουτάρει και πάλι εκτός περιοχής, ο Κοσίτσκι δεν μπόρεσε να αντιδράσει και η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα, αφού πρώτα βρήκε στο δεξιό δοκάρι

22:18

13': ΓΚΟΛ η Τότεναμ

22:12

7': Απαντά στις ευκαιρίες η Τότεναμ με ωραίο σουτ του Κέιν, που πέρασε λίγο άουτ

22:11

6': Ο Μάσα δέχθηκε τη μακρινή πάσα του Ουσέρο, αλλά βιάστηκε να σουτάρει και η μπάλα έφυγε άουτ. Πάντως, η άμυνα της Τότεναμ αισθάνθηκε τον Αστέρα για πρώτη φορά στο παιχνίδι

22:06

1': Έναρξη του αγώνα

21:57

Οι Αρκάδες θα προσπαθήσουν να κάνουν τη ζημιά και στη φημισμένη αντίπαλό τους, προκειμένου να βρεθούν ακόμα πιο κοντά στην πρόκρισή τους στους «32» της διοργάνωσης

21:55

Σε λιγότερο από δέκα λεπτά ξεκινά ο σπουδαίος αγώνας του Αστέρα Τρίπολης με την Τότεναμ στο «Γουάιτ Χαρτ Λέιν»