1
-
0
23:35

Μεγάλη νίκη για τον Ολυμπιακό με 1-0 επί της Γιουβέντους με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Ρομπέρτο και σκόρερ τον Κασάμι.

23:35

90+4': Τέλος του αγώνα.

23:33

90+2': Κόρνερ η Γιουβέντους. Διώχνουν οι του Ολυμπιακού.

23:31

90': Τέσσερ λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:31

90': Ο Γιαννούλης στη θέση του Κασάμι.

23:27

86': Νέα σπουδαία επέμβαση του Ρομπέρτο, αυτή τη φορά σε σουτ του Τέβεζ.

23:25

84': Ο Φουστέρ στη θέση του Ντομίνγκεζ.

23:21

80': ΔΟΚΑΡΙ η Γιουβέντους. Σουτ του Μοράτα μετά το κόρνερ του Τέβεζ, ο Ρομπέρτο αποκρούει με τη βοήθεια του δοκαριού.

23:21

80': Κόρνερ για τη Γιουβέντους από επέμβαση του Ρομπέρτο σε σέντρα σουτ.

23:18

77': Ο Περέιρα στη θέση του Ογκμπόνα.

23:16

75': Νέα σπουδαία επέμβαση του Ρομπέρτο σε τετ α τετ του Τέβεζ.

23:16

75': Σέντρα σουτ του Πογκμπά, διώχνει εντυπωσιακά ο Ρομπέρτο

23:15

74': Κόρνερ για τη Γιουβέντους. Απομακρύνουν οι του Ολυμπιακού.

23:12

71': Σέντρα του Βιντάλ, κεφαλιά άουτ του Μοράτα.

23:09

68': Ο Αφελάι στη θέση του Μήτρογλου.

23:07

66': Κόρνερ για τη Γιουβέντους. Καθαρίζει ο Ρομπέρτο.

23:07

66': Κίτρινη ο Μαρκίζιο.

23:06

65': Μεγάλη ευκαιρία για τη Γιουβέντους. Ο Μοράτα κάνει ωραία κίνηση μέσα στην περιοχή και βγαίνει φάτσα με την εστία, εκπληκτική επέμβαση του Ρομπέρτο.

23:04

63': Ο Τέβεζ ελίσσεται μέσα στην περιοχή και σουτάρει, άουτ.

23:01

60': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Μήτρογλου άνοιξε ωραία για τον Ντομίνγκεζ που έκανε το γύρισμα από αριστερά, το πλασέ του Κασάμι από ευνοϊκή θέση μόλις άουτ.

23:01

59': Κίτρινη για τον Πογκμπά.

22:58

57': Ο Μαρκίζιο στη θέση του Πίρλο.

22:58

57': Πολύ κακή εκτέλεση φάουλ του Πίρλο, πολλά μέτρα άουτ.

22:57

56': Κίτρινη για τον Μαζουακού.

22:55

54': Δυνατό μακρινό σουτ του Μιλιβόγεβιτς, άουτ.

22:52

51': Ευκαιρία για τη Γιουβέντους. Σέντρα του Πογκμπά, σουτ του Λιχτστάινερ με τη μία μέσα από την περιοχή, άουτ.

22:52

50': 45%-55% η κατοχή μέχρι τώρα.

22:50

48': Κόρνερ για τη Γιουβέντους. Διώχνουν οι ερυθρόλευκοι.

22:46

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.