3
17:48

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:47

90'+3: Ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση.

17:44

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:42

89': Εντυπωσιακή επέμβαση του Ταταρίδη σε εκτέλεση φάουλ του Περίκο.

17:40

87': O Μελίσσης αντί του Βερδού.

17:38

Από σέντρα του Περίκο ο Πινδώνης παίρνει αμαρκάριστος την κεφαλιά εντός της περιοχής και εκτελεί τον Ταταρίδη.

17:37

85': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

17:36

83': Πολύ σταθερός ο Αποστολίδης, μπλοκάρει χωρίς δυσκολία την μπάλα από το απευθείας φάουλ του Καρακατσάνη.

17:33

80': Ο Κρυστάλλης αντί του Καπία.

17:32

79': Εκτός ο Τσιλιγκίρης, μέσα ο Φορνέρ.

17:30

Το πλασέ του Βερδού από κοντά σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι του Ταταρίδη, αλλά στη συνέχεια ο Περίκο από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:29

76': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

17:27

74': Κίτρινη στον Σαρακατσάνο.

17:25

72': Ο Τσιλιγκίρης σκοράρει, αλλά το γκολ σωστά ακυρώνεται.

17:22

69': Δεν αιφνιδιάζεται ο Αποστολίδης από το μακρινό σουτ του Αθανασιάδη.

17:17

64': Ο Καρανίκας παίρνει τη θέση του Μπλέντι.

17:15

62': Εκτός ο Καθάριος, μπήκε ο Θεοδωρίδης.

17:14

Απίστευτο βολέ από τον Καρακατσάνη, εξίσου εντυπωσιακή και η επέμβαση του Αποστολίδη, ο οποίος έδιωξε όσο χρειαζόταν την μπάλα ώστε να τραντάξει το οριζόντιο δοκάρι.

17:13

61': ΔΟΚΑΡΙ για τον Αγροτικό Αστέρα!

17:09

56': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ με τον Βερδού να πραγματοποιεί εντυπωσιακή προσωπική ενέργεια και να αστοχεί από πλάγια.

17:07

53': Από μακριά προσπαθεί ο Περίκο με απευθείας φάουλ να νικήσει τον Ταταρίδη, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

17:04

Αργός ο ρυθμός στα πρώτα λεπτά.

16:59

46': Ο Αθανασιάδης αντί του Γεωργιάδη.

16:59

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:44

45': Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

16:40

41': Νέα καλή ευκαιρία για την ΑΕΛ, με τον Περίκο να δίνει την μπάλα στον Βερδού κι εκείνον να μην σουτάρει με δύναμη από πλάγια εντός της περιοχής.

16:34

Ωραία αντεπίθεση από τους φιλοξενούμενους, η μπάλα πάει αριστερά στον αμαρκάριστο Περίκο κι εκείνος με δυνατό σουτ ανοίγει το σκορ.

16:33

36': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

16:26

29': Από πλάγια εντός περιοχής ο Πέεφ προσπάθησε να σκοράρει, αλλά έστειλε την μπάλα πολύ ψηλά.

16:22

24': Ο Καρακατσάνης με σουτ εντός περιοχής επιχειρεί να νικήσει τον Αποστολίδη, αλλά δεν τα καταφέρνει.

16:20

22': Κανένα πρόβλημα για τον Ταταρίδη, ο οποίος μπλοκάρει με άνεση την αδύναμη κεφαλιά του Πινδώνη.

16:18

20': Ο Βέρδου μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει με δύναμη, αλλά ο Ταταρίδης αποκρούει.

16:13

Αρκετές οι ημιτελείς προσπάθειες ως τώρα από τους παίκτες και των δύο ομάδων.

16:09

11': Δύο φάουλ σε καλό σημείο κέρδισε η ΑΕΛ, αλλά αμφότερα πέρασαν ανεκμετάλλευτα.

16:01

3': Αδύναμο το σουτ του Μίλιτς, δεν δυσκολεύεται να μπλοκάρει στην κλειστή του γωνία ο Αποστολίδης.

15:59

1': Σέντρα στο παιχνίδι.

15:56

Οι δύο ομάδες μόλις μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο.

15:55

Καλησπέρα σας, σε περίπου πέντε λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση του Αγροτικού Αστέρα με την ΑΕΛ.

Ταταρίδης, Χατζηλιάδης, Σκλιοπίδης, Κώτσιας, Καπίας, Γεωργιάδης, Καθάριος, Σαμουηλίδης, Μίλιτς, Καρακατσάνης, Πέεφ
Αναπ: Βοσνιάδης, Τριανταφυλλίδης, Θεοδωρίδης, Ταμαρλής, Κρυστάλλης, Αθανασιάδης, Βελλίνης.