2
17:56

Μεγάλη νίκη για τον ΟΦΗ με γκολ του Μακρή στις καθυστερήσεις.

17:56

90+6': Τέλος του αγώνα.

17:54

Ο Μιλιάζες εκτελεί στην καρδιά της άμυνας κι ο Μακρής αμαρκάριστος από κοντά κάνει το 1-2.

17:54

90+4': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ.

17:53

90+4': Κίτρινη για τον Μιλιάζες.

17:53

90+3': Κόρνερ για τον ΟΦΗ.

17:52

Συνεχείς καθυστερήσεις από τους παίκτες του ΟΦΗ, προκαλούν την αντίδραση ακόμα και του Γκατούζο.

17:49

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:47

88': Καλό και δυνατό μακρινό σουτ του Πράνιτς, πάνω από τα δοκάρια.

17:46

86': Ο Σίσιτς στη θέση του Άρτολα.

17:42

83': Κίτρινη για τον Κουτρουμπή.

17:40

80': Καλό μακρινό σουτ του Άρτολα, άουτ.

17:39

79': Ο Μπούι στη θέση του Νάνο.

17:37

Κόρνερ του Νάνο, ο Κουτρουμπής κάνει την κεφαλιά, η μπάλα βρίσκει τον Τριποτσέρη και καταλήγει στα δίχτυα.

17:37

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ.

17:35

75': Μακρινό σουτ του Ραζάκ, εύκολα ο Στιλ.

17:34

Εκτελεί ο Νάνο, ο Λόρια με τις γροθιές,μακρινό σουτ του Μπούρμπο, πολλά μέτρα άουτ.

17:33

74': Ωραία προσπάθεια και σουτ του Ντίνα, κόντρα στον Στάθη και κόρνερ.

17:29

70': Γέμισμα του Κουτρουμπή, κεφαλιά του Καρέλη, μπλοκάρει ο Λόρια.

17:29

69': Κίτρινη ο Αντελέγιε.

17:27

68': Σέντρα του Στάθη, κεφαλιά άουτ του Τζορτζ.

17:26

67': Ο Καρέλης δοκιμάζει ένα μακρινό σουτ, δεν ανησυχεί ο Λόρια, άουτ.

17:25

66': Κίτρινη στον Λόρια.

17:24

65': Ο Ντίνας στη θέση του Λαγού.

17:23

64': Ο Λαμπρόπουλος στη θέση του Πετρόπουλου.

17:20

60': Κίτρινη στον Τζορτζ.

17:19

60': Στο τείχος και η προσπάθεια του Πέτριτς.

17:18

58': Νέο φάουλ για τους πράσινους σε καλή θέση. Καλύτερος και πιο ορμητικός στο β' μέρος ο Παναθηναϊκός.

17:17

57': Ο Τζορτζ στη θέση του Περογαμβράκη, που δεν μπορεί να συνεχίσει. Ήταν να αντικατασταθεί ο Πετρόπουλος.

17:15

56': Εκτελεί το κόρνερ ο Νάνο, διώχνουν οι του ΟΦΗ.

17:15

56': Ο Πέτριτς στη θέση του Κλωναρίδη.

17:14

55': Αρχικά στο τείχος ο Νάνο, κερδίζει κόντρα και κόρνερ στη συνέχεια.

17:14

54': Φάουλ σε καλή θέση για τον Παναθηναϊκό. Λίγο έξω από την περιοχή και προς τα δεξιά. Πάει ο Νάνο για την εκτέλεση.

17:13

53': Πέτριτς ετοιμάζει ο Αναστασίου, Τζορτζ ο Γκατούζο.

17:08

48': Κόρνερ για τον ΠΑΟ. Ο Λόρια διώχνει με γροθιές, η μπάλα φτάνει στον Ατζαγκούν, που σουτάρει λίγο άουτ. Καλή στιγμή για τους πράσινους.

17:05

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.