Μεγάλη νίκη για την Καλλονή, ειδικά αν αναλογιστούμε το πώς ήρθε.

Ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση.

20:05

90+1: Κίτρινη στον Γκόμες.

20:04

90': Πολύ δυνατό σουτ από τον Μπαρέρα, αλλά ο Σέτκους έχει την απάντηση.

20:03

89: Ο Τσαμπούρης αντί του Ναβάρο.

20:01

86': Τεράστια ευκαιρία για Κέρκυρα, ο Χαβίτο από πολύ κοντά στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

19:58

84': Απόκρουση του Σέτκους σε σουτ του Γιορέντε από πλάγια εντός της περιοχής.

19:56

82': Έξω ο Λεοζίνιο, μέσα ο Πιπίνης.

19:55

81': Μανούσος αντί Μπαρέρα.

19:53

79': Ο Ανδρεόπουλος στη θέση του Μπεν-Σαμπάτ.

19:50

76': Την τελευταία στιγμή έδιωξε ο Χογκ, ο οποίος είχε κάνει κακό κοντρόλ προηγουμένως.

19:46

72': Κίτρινη και στον Χουάνμα.

19:44

70': O Ρόχας αντί του Καρντόσο.

19:42

67': Ο Ομπράντοβιτς αντί του Κόντου.

19:41

Από φάουλ του Λεοζίνιο ο Αντέγιο πηγαίνει πρώτος στην μπάλα και με κεφαλιά από τα όρια της μικρής περιοχής ανοίγει το σκορ.

19:40

66': ΓΚΟΛ για την Καλλονή!

19:38

64': Νέες διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους, πρωταγωνιστής ο Ματζουράκης αυτή τη φορά.

19:33

59': Δυνατό φάουλ από τον Κεϊτά που διαμαρτύρεται και ένταση στον αγωνιστικό χώρο.

19:31

Έχει ανοίξει το παιχνίδι.

19:26

Ανόητο μαρκάρισμα από τον μέσο της Καλλονής, ο οποίος είχε κάρτα από το πρώτο ημίχρονο.

19:26

52': Αποβάλλεται ο Καλτσάς!

19:20

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

19:19

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:02

45': Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:59

43': Πολύ άστοχο το σουτ του Γιορέντε.

18:58

42': Κίτρινη στον Καλτσά...

18:57

Πολύ ωραία εκτέλεση φάουλ από τον Λεοζίνιο, αλλά η μπάλα δεν του έκανε το χατίρι αφού σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι του Σέτκους.

18:57

41': ΔΟΚΑΡΙ για την Καλλονή!

18:54

38': Κίτρινη στον Καρντόσο...

18:52

37': Λάθος από τον Βαλιό, ο Αναστασιάδης σώζει την ομάδα του με καθοριστική προβολή.

18:51

Πολύ καλό παιχνίδι από τον Καρντόσο ως τώρα.

18:49

32': Στα σώματα κοντράρει το σουτ του Χαβίτο.

18:44

28': Νέα διακοπή, αυτή τη φορά στο έδαφος είναι ο Καλτσάς.

18:40

24': Στο έδαφος ο Καρντόσο, προσωρινή διακοπή.

18:39

Από την πλευρά του Χαβίτο προσπαθεί να παίξει περισσότερο η Κέρκυρα.

18:33

17': Από ωραία πάσα του Καλτσά ο Ναβάρο παίρνει την μπάλα στην περιοχή, δοκιμάζει το πόδι του και σημαδεύει την εξωτερική πλευρά των διχτυών.

18:31

Δεν έχει πάρει κάποια από τις δύο ομάδες τα ηνία της αναμέτρησης ως τώρα.

18:24

8': Πολύ δυνατό σουτ εκτός περιοχής από τον Χουάνμα, ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Σέτκους περνάει η μπάλα.

18:18

2': Δεν δυσκολεύεται ο Χογκ να μπλοκάρει το σουτ του Ντιόγκο.

18:16

18:13

Έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:09

Οι δύο ομάδες έχουν από 10 βαθμούς ως τώρα, όσους και ο Παναθηναϊκός που ηττήθηκε από τον ΟΦΗ. Έτσι τους δίνεται η ευκαιρία να τον προσπεράσουν.

17:59

Από την άλλη πλευρά, από μεγάλη νίκη επί του Λεβαδειακού έρχεται η Κέρκυρα.

17:55

Συνέχεια στο εντυπωσιακό τους σερί θέλουν να δώσουν οι γηπεδούχοι, οι οποίοι έχουν το απόλυτο φέτος στη Μυτιλήνη.

17:53

Καλησπέρα σας, σε περίπου 20 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι της Καλλονής με την Κέρκυρα.