2
-
0
20:08

Μεγάλη νίκη για την Κέρκυρα σε μία ατμόσφαιρα συγκίνησης. Στα σημεία, αλλά δίκαια οι γηπεδούχοι επικράτησαν με 2-0 του ΠΑΣ και πήραν το τρίποντο.

20:08

90+4': Τέλος του αγώνα.

20:07

Εκπληκτική ατομική ενέργεια του Ζορμπά, που σε τετ α τετ νίκησε τον Βελλίδη και έγραψε το 2-0.

20:07

90+4': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ.

20:05

90+1': Σουτ του Τσουκαλά, άουτ.

20:04

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:04

90': Ο Ντιμιτρόφσκι στη θέση του Κόντου.

20:02

89': Άουτ η προσπάθεια του Μανιά.

19:57

85': Εντυπωσιακό γυριστό του Τσάβες η μπάλα στην πλάτη του Μπεν Σαμπάτα και κόρνερ. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:56

84': Καλή στιγμή για την Κέρκυρα, αποκρούει ο Βελλίδης το σουτ του Μαρκόφσκι.

19:56

82': Σαπαλίδης και Ριβέρα στη θέση των Ίλιτς και Ντάσιου.

19:54

80': Δέκα λεπτά ακόμα με την Κέρκυρα να κρατάει το προβάδισμα και τον ΠΑΣ μακριά από την εστία του Σέτκους.

19:48

74': Ο Κρητικός στη θέση του Ανδρεόπουλου.

19:42

68': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ο Κοροβέσης από κοντά έκανε την προβολή μόλις άουτ.

19:40

66': Ο Μανιάς στη θέση του Γιάκου.

19:39

65': Ο Ζορμπάς στη θέση του Ρόχας.

19:38

64': Κίτρινη για τον Λίλα.

19:36

62': Σουτ του Τσάβες, άουτ.

19:30

56': Σε κόρνερ ο Σέτκους το σουτ του Τσάβες. Περνάει ανεκμετάλλευτο για τον ΠΑΣ.

19:28

54': Κίτρινη σε Γκόμες και Κοροβέση για κοκορομαχία.