1
-
0
20:15

Ήταν ξεκάθαρα παιχνίδι του ενός γκολ. Όποιος το πετύχαινε θα κατακτούσε και τους τρεις βαθμούς. Το έκανε ο ΟΦΗ και κέρδισε 1-0 τον Ατρόμητο, που... παραπατάει.

20:15

90+13': Τέλος του αγώνα.

20:14

90+12': Σέντρα του Τάτου, κεφαλιά άουτ του Παπάζογλου.

20:09

90+8: Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:06

90+5': Ο Κουτσιανικουλής στη θέση του Λαμπρόπουλου.

20:05

90+4: Σουτ του Λαμπρόπουλου, άουτ.

20:04

90+2': Ο Φάμπιο στη θέση του Κούρου.

20:01

89': Δώδεκα λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:57

85': Ο Μπανούσης στη θέση του Περογαμβράκη.

19:55

83': Ο Γεωργίου στη θέση του Δημούτσου.

19:51

79': Άουτ το σουτ του Μακρή μετά την εκτέλεσλη του κόρνερ.

19:51

79': Έξω ο Ναπολεόνι, μέσα ο Τάτος.

19:50

78': Καλή ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Επικίνδυνο σουτ του Λαμπρόπουλου, δύσκολα σε κόρνερ ο Τσέναμο.

19:47

75': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Απομακρύνει ο Στάθης με το κεφάλι.

19:43

71': Κίτρινη για τον Τριποτσέρη.

19:38

65': Ο ΟΦΗ έχει δώσει πλέον την πρωτοβουλία στον Ατρόμητο, που ωστόσο δεν μπορεί να βρει διαδρόμους.

19:31

59': Κίτρινη για τον Μακρή.

19:29

57': Μετά από δέκα λεπτά το ματς ξεκινάει πάλι. Ο φωτισμός πάντως δεν έχει επανέλθει πλήρως.

19:25

Αρχίζουν να λειτουργούν εκ νέου οι πυλώνες και το φως επιστρέφει. Δεν θα αργήσει να ξεκινήσει το ματς.

19:20

Διακοπή στο ματς καθώς έπεσε η τάση του ρεύματος στους πυλώνες. Στα σκοτάδια το Γεντί Κουλέ.

19:19

Ωραία ατομική ενέργεια του Τζορτζ, που ντριπλάρει τον Τσενάμο και δίνει έτοιμο γκολ στον Περογαμβράκη, που δεν έχει πρόβλημα να ανοίξει το σκορ σε κενή εστία.

19:17

46': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ.

19:17

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

19:16

46': Ο Τζορτζ στη θέση του τραυματία Πετρόπουλου.