1
-
2
21:50

Με το... αριστερό ο Παναθηναϊκός στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ. Η ποιοτική Ντιναμό προηγήθηκε 0-2 και οι πράσινοι καθυστέρησαν να αντιδράσουν καταφέρνοντας μόνο να μειώσουν.

21:50

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:49

90+3': Έξω ο Κουράνι, μέσα ο Προυντίκοφ.

21:46

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:44

88': Ο Χούμποτσαν στη θέση του Κοκόριν.

21:41

85': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Απομακρύνουν οι Ρώσοι.

21:38

82': Μακρινό σουτ του Κουράνι, πάνω από τα δοκάρια.

21:36

81': Κίτρινη για τον Γιουσούποφ.

21:35

80': Ο Κουτρουμπής στη θέση του Πράνιτς.

21:35

79': Κόρνερ για την Ντιναμό μετά από επικίνδυνη αντεπίθεση. Διώχνουν οι πράσινοι.

21:35

79': Σέντρα του Ζέκα, ο Πέτρις περιμένει την μπάλα που του έρχεται... λουκούμι, παρεμβαίνει ο Δώνης και χάνεται η ευκαιρία.

21:33

77': Από πλάγια θέση ο Κοκόριν προσπαθεί με υπερένταση να απειλησει, άουτ το πλασέ του.

21:31

75': Μέσα ο Πέτριτς, έξω ο Λαγός.

21:28

Εκτελεί ο Νάνο, διώχνουν οι Ρώσοι προς στιγμής, ο Δώνης έξω από την περιοχή σουτάρει, πέφτει στη γωνία του και αποκρούει ο Γκαμπούλοφ.

21:27

72': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

21:27

71': Διαγώνιο σουτ του Δώνη μέσα από την περιοχή, στην αγκαλιά του Γκαμπούλοφ.

21:24

68': Ο Γκρανάτ στη θέση του Μπούτνερ.

21:23

67': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Διώχνουν οι Ρώσοι.

21:22

66': Κίτρινη για τον Ιόνοφ.

21:20

65': Ωραία ατομική ενέργεια και σουτ του Δώνη έξω από την περιοχή, πέφτει και μπλοκάρει ο Γκαμπούλοφ. Το γκολ ξύπνησε τους παίκτες του Αναστασίου, αλλά και τον κόσμο, που προσπαθεί να σπρώξει τον Παναθηναϊκό.

21:19

Ο Νάνο γεμίζει στην περιοχή με εκτέλεση φάουλ, γυριστή κεφαλιά του Ντίνα, άγαλμα ο Γκαμπούλοφ και ο Παναθηναϊκός μειώνει. Ήταν ο μόνος τρόπος για να ξαναμπεί στο ματς το Τριφύλλι.

21:19

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ.

21:17

60': Έχει χαθεί η ψυχραιμία μετά το γκολ της Ντιναμό για τους παίκτες του Παναθηναϊκού που δείχνουν πολύ νευρικοί και δυσκολεύονται να ακολουθήσουν το ρυθμό των Ρώσων.

21:13

57': Ο Δώνης στη θέση του Κλωναρίδη.

21:11

56': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Διώχνουν πάλι οι Ρώσοι που έχουν πλεονέκτημα στο ψηλό παιχνίδι.

21:11

55': Ο Ζέκα εκτελεί το φάουλ σαν κοντινό κόρνερ, η κεφαλιά του Σίλντενφλεντ περνάει πλάγια.

21:08

52': ΔΟΚΑΡΙ η ΝΤΙΝΑΜΟ. Εξαιρετική η εκτέλεση φάουλ του Νομπόα, σταματάει στο αριστερό κάθετο δοκάρι του Κοτσόλη.

21:07

52': Κίτρινη για τον Τριανταφυλλόπουλο και φάουλ σε εξαιρετική θέση για την Ντιναμό.

21:07

51': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

21:05

Ωραία ανάπτυξη των Ρώσων από αριστερά. Ο αμαρκάριστος Ιόνοφ γίνεται τελικός αποδέκτης στο δεύτερο δοκάρι και αφού ντριπλάρει τον Κοτσόλη πλασάρει εύστοχα για το 2-0.

21:05

49': ΓΚΟΛ για την ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ.

21:01

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.