0
-
1
23:22

Δύο στα δύο στις νίκες για τη Βέροια, που ήταν καλά οργανωμένη αμυντικά, δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες και χάρη στο γκολ του Καλτσά στο 58' έφυγε με σπουδαίο διπλό από την Κρήτη.

23:21

Λήξη της αναμέτρησης. ΟΦΗ - Βέροια 0-1.

23:20

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Αντελέγιε.

23:19

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Καντιμοίρη.

23:17

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Βέρτζο.

23:16

Εκτελείται το φάουλ από τον Τζορτζ, πάνω στο τείχος.

23:16

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:15

90': Κίτρινη κάρτα στον Καταλά.

23:15

90': Κερδίζει φάουλ από τον Καταλά ο Περογαμβράκης σε πολύ καλό σημείο, ακριβώς στο ημικύκλιο.

23:09

85': Κίτρινη κάρτα στον Μονιάκη.

23:05

80': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Απομάκρυναν οι αμυντικοί της Βέροιας.

23:02

77': Κίτρινη κάρτα στον Μιλιάζες.

23:01

76': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Μονιάκης αντί του Πετρόπουλου.

22:59

74': Ολοκλήρωσε τις αλλαγές του ο Γκρανέρο. Ο Μπαργκάν αντί του Ντουμίτρου.

22:57

72': Αναγκαστική αλλαγή για τη Βέροια. Ο Καταλά αντί του Μπράβο.

22:54

69': Ο Τζορτζ απέφυγε ωραία τον Καλί, μπήκε στην περιοχή και με το αριστερό θα κάνει το σουτ, η μπάλα άουτ.

22:48

63': Γρήγορα γρήγορα σε δεύτερη αλλαγή προχωρά ο Τζενάρο Γκατούζο. Ο Κουτσιανικούλης αντί του Λαμπρόπουλου.

22:47

62': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Γεωργιάδης αντί του Κάμπορα.

22:45

60’: Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Τζορτζ αντί του Μεϊτέ.

22:43

Ο Μπεν έβγαλε τη σέντρα από τα αριστερά, ο Ντουμίτρου αφήνει έξυπνα μέσα στην περιοχή στον Καλτσά, που πλασάρει από κοντά και κάνει το 0-1 για τη "Βασίλισσα του Βορρά".

22:43

58': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

22:36

51': Πρώτο κόρνερ για τον ΟΦΗ στο δεύτερο 45λεπτο. Περνά ανεκμετάλλευτο.