1
-
0
22:53

Κουράστηκε στο β' μέρος ο ΠΑΟΚ και οι Μολδαβοί δεν έχασαν την ευκαιρία να τον χτυπήσουν με στημένη φάση. Ήττα 1-0 για τους Θεσσαλονικείς που θα παίζουν με τη φωτιά και θα πρέπει στην Τούμπα να ανατρέψουν το αποτέλεσμα αν δεν θέλουν να μείνουν εκτός Ευρώπης.

22:53

90'+3: Τέλος του αγώνα.

22:50

90': Κόρνερ για τη Ζίμπρου. Κακή εκτέλεση, καταλήγει πλάγιο άουτ.

22:49

89'; ΔΟΚΑΡΙ η Ζίμπρου. Τραγικό λάθος έξω από την περιοχή του Γλύκου από τον Κάτσε, το σουτ του Αλεξέεφ σταματάει στο δοκάρι.

22:48

88': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Μαντούρο κάθετα προς τον Περέιρα που αφήνει ωραία για τον Αθανασιάδη, το σουτ του λίγο πάνω από τα δοκάρια.

22:47

87': Στο μισό γήπεδο προς την περιοχή της Ζίμπρου πλέον το ματς, αλλά ο ΠΑΟΚ δεν πατάει περιοχή.

22:42

Εκτελεί ο Σπυρόπουλος, καλή κεφαλιά του Σκόνδρα, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

22:41

82': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

22:41

81': Ο Ντιαλό στη θέση του Σεπτίν.

22:39

Ο Κλίμοβιτς εκτέλεσε το κόρνερ και ο Μπουργκιόν με καρφωτή κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Γλύκου, ανοίγει το σκορ η Ζίμπρου.

22:38

79': ΓΚΟΛ για τη ΖΙΜΠΡΟΥ.

22:38

78': Ο Σπυρόπουλος στη θέση του Κίτσιου.

22:37

78': Κόρνερ για τη Ζίμπρου.

22:37

76': Τραυματισμός, μάλλον μυϊκός, για τον Κίτσιου, που δεν μπορεί να συνεχίσει το ματς.

22:33

73': Σέντρα του Μάρτενς από δεξιά, κεφαλιά γυριστή του Αθανασιάδη, σε ετοιμότητα ο Ρούσου, που μπλοκάρει.

22:30

69': Ο Αλεξέεφ στη θέση του Αμανί.

22:27

67': Ευκαιρία για τη Ζίμπρου, σωτήρια επέμβαση του Γλύκου στο σουτ του Κλίμοβιτς έξω από την περιοχή.

22:26

66': Μάρτενς και Περέιρα στη θέση των Μακ και Τζιόλη.

22:22

63': Σέντρα του Ρατς, μακρινή κεφαλιά του Αθανασιάδη, άουτ.

22:20

61': Καλή ευκαιρία για τη Ζίμπρου. Σέντρα του Βιτσνακόβς από δεξιά, ο Αμανί παίρνει την κεφαλιά στην καρδιά της άμυνας,άουτ.

22:20

60': Ο Βιτσνακόβς στη θέση του Σπαρτάρου.

22:16

56': Καλή ανάπτυξη από τον ΠΑΟΚ, που καταλήγει σε σουτ του Μακ μέσα από την περιοχή, σταματάει στα σώματα η μπάλα και ενώ είχε κατεύθυνση προς την εστία.

22:12

52': Καλή στιγμή για τη Ζίμπρου, η πρώτη στον αγώνα. Ο Σπαρτάρου από αριστερά συγκλίνει και σουτάρει με το δεξί από το ύψος της περιοχής, αλλά το τελείωμα είναι κακό και περνάει αρκετά μέτρα άουτ.

22:11

51': Κίτρινη κάρτα για τον Μαντούρο.

22:09

49': Κακό μακρινό σουτ του Κίτσιου, πολλά μέτρα άουτ.

22:04

46': Ξεκίνησε το β' μέρος. Ο ΠΑΟΚ στη σέντρα.

22:03

Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες. Μία μικρή μπόρα ξέσπασε κατά την διάρκεια του ημιχρόνου.