1
-
0
20:40

Νίκη γοήτρου για τον Απόλλωνα, που εκμεταλλεύτηκε μια στημένη φάση και στη συνέχεια διαχειρίστηκε σωστά το προβάδισμά του.

20:40

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων - Ερμιονίδα 1-0.

20:39

89': Σουτ Ευθυμιάδη έξω από την περιοχή, η μπάλα πάνω από την εστία του Πίτκα.

20:34

84': Μπαλιά στα καρέ του Απόλλωνα, ο Πίτκας θα βγει και θα διώξει προ του Γυφτοκώστα.

20:31

81': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ψύρρας αντί του Ξαγοράρη.

20:30

80': Μικρή διακοπή γιατί έχει τραυματιστεί ο Πίτκας.

20:22

73': Δύο αλλαγές για την Ερμιονίδα. Ευθυμιάδης και Σχοινάς αντί των Παβίσεβιτς και Κιοσσέ.

20:18

69': Τέσσερις αλλαγές για τον Απόλλωνα. Μπαίνουν οι Ντούνης, Φουκαράς, Κοτσώνης, Ξαγοράρης και βγαίνουν οι Χατζηζήσης, Φαρινόλα, Κύργιας, Γκονζάλες.

20:17

68': Αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Σκεντεράι αντί του Μουσταφίδη.

20:13

64': Αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Κολόκας αντί του Ιασωνίδη.

20:13

64': Σέντρα-σουτ Χατζή από τα δεξιά, η μπάλα άουτ.

20:11

62': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα. Ο Πίτκας στη θέση του Κουτσόπουλου και ο Βασιλαντωνόπουλος στη θέση του Γκόλια.

20:08

59': Αλλαγή και για τον Απόλλωνα. Ο Ανγκούλο αντί του Κυβελίδη.

20:08

59': Αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Συμελίδης αντί του Σβόγιτς.

20:05

56': Αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Σαμαράς στη θέση του Λίτση.

19:59

Εκτέλεση φάουλ του Βάντερσον από τα δεξιά και ο Χατζής με πλασέ από το ύψος του πέναλτι θα νικήσει τον Πουρή και θα κάνει το 1-0.

19:59

50': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

19:57

48': Σουτ Γυφτοκώστα από καλή θέση, η μπάλα πάνω από την εστία του Κουτσόπουλου.