0
21:22

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:21

Ισόπαλη χωρίς τέρματα ολοκληρώνεται η αναμέτρηση στο "Αθανάσιος Διάκος" σε ένα μέτριο ματς. Από ένα δοκάρι οι 2 ομάδες, ο Μανούσος στο 11' για τον Ατρόμητο και ο Σιμόν στο 71' για τη Λαμία. Τελειώνει 12ος με 33 πόντους τη σεζόν ο Ατρόμητος, 13η η Λαμία με 26 και πλέον οι Φθιώτες κοιτάζουν τα μπαράζ παραμονής με τη Βέροια.

21:20

Λήξη της αναμέτρησης, Λαμία - Ατρόμητος 0-0.

21:19

90+1': Ευκαιρία για τη Λαμία, σέντρα του Προβυδάκη για τον Ταϊρόν που σουτάρει, διώχνει με τις γροθιές ο Μάριτς.

21:18

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, 2 μόλις οι καθυστερήσεις, αναμενόμενο...

21:18

90': Παράλληλο γύρισμα του Μανουσάκη, εύκολα ο Μάριτς μπλοκάρει την μπάλα.

21:17

89': Ξανά στη γωνία ο Ναμπί για το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

21:16

88': Ο Νταβιώτης βγαίνει απέναντι από τον Γκαραβέλη κάνει το σουτ όμως πάνω στον πορτιέρο της Λαμίας και έχουμε κόρνερ.

21:12

84': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά αυτή τη φορά εκτελεί ο Μουνίθ, διώχνουν την μπάλα οι γηπεδούχοι, ο Καστεγιάνο γίνεται αποδέκτης της κάνει συρτό σουτ, άουτ.

21:11

83': Κλείνει και ο Φέστα τις αλλαγές του μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο ο Βύντρα αντί του Τζανδάρη.

21:08

Μπαίνουμε στο τελευταίο δεκάλεπτο στο ματς πάντα στο 0-0 Λαμία και Ατρόμητος.

21:07

79': Μακρινό σουτ του Ταϊρόν από τον άξονα για τη Λαμία, εντελώς άστοχο.

21:04

76': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, εκτελεί ο Ναμπί περνά ανεκμετάλλευτο.

21:03

Όλα καλά με τους 2 ποδοσφαιριστές, επανέναρξη της αναμέτρησης...

21:02

74': Μικρή διακοπή στο ματς καθώς συγκρούστηκαν Καστεγιάνο και Νούνιες. Αμφότεροι στο έδαφος.

21:01

73': Ο Ναμπί για τον Ατρόμητο δοκιμάζει το πόδι του, η μπάλα σταματά πάνω στον Μαυρομμάτη.

20:58

71': ΔΟΚΑΡΙ και για τη ΛΑΜΙΑ! Ο Σιμόν εκτός περιοχής κάνει δυνατό σουτ με την μπάλα να τραντάζει το οριζόντιο της εστίας του Μάριτς.

20:57

70': Ακόμα 2 αλλαγές για τη Λαμία καθώς Μπανγκουρά και Ρόμανιτς περνάν εκτός αγωνιστικού χώρου, Προβυδάκης και Μανουσάκης μπαίνουν στις θέσεις τους.

20:55

68': Αντεπίθεση του Ατρόμητου με τον Μπεντινέλι που κάνει ωραία τις προσποιήσεις και το σουτ, όμως αυτό περνά άουτ.

20:54

67': Κόρνερ για τη Λαμία από τα δεξιά, εκτελεί ο Ταϊρόν, διώχνει ο Μάριτς την μπάλα.

20:50

63': Αλλαγές, 2 και για τον Ατρόμητο, έξω οι Τζαβίδας, Καρτάλης, μέσα οι Μπεντινέλι, Νταβιώτης. Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Κόλμαν.

20:49

62': Διπλή αλλαγή για τη Λαμία, ο Μανούσος στη θέση του Αραμπούλι και ο Ταϊρόν στη θέση του Γκέντσογλου.

20:44

Παίρνει ρυθμό κάπως το παιχνίδι στα πρώτα λεπτά του δευτέρου 45λεπτου.

20:42

55': Απαντά στις ευκαιρίες η Λαμία, ο Μπανγκουρά κάνει ωραία σέντρα, κεφαλιά του αμαρκάριστου Μαρτίνεθ στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα ελάχιστα άουτ από το δεξί δοκάρι του Μάριτς,

20:40

53': Μεγάλη ευκαιρία για το 0-1, ο Κουλούρης κάνει ωραίο τακουνάκι, η μπάλα φεύγει ελάχιστα άουτ από τοα αριστερό δοκάρι του Γκαραβέλη.

20:39

52': Ο Τζανδάρης βρίσκει ωραία τον Μαρτίνεθ από τα αριστερά, εκείνος κάνει τη σέντρα, κεφαλιά του Ρόμανιτς η μπάλα άουτ. Αλλά ως μη γενόμενη η φάση καθώς στην πάσα του Τζανδάρη στον Μαρτίνεθ, ο Ισπανός υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ.

20:34

47': Κεφαλιά του Αραμπούλι για τη Λαμία η μπάλα άουτ.

20:33

46': Τρεις αλλαγές για τον Ατρόμητο, οι Στρούγγης, Νάτσος και Ναμπί μπαίνουν στο ματς αντί των Έρλινγκμαρκ, Σάλομον και Μουνίθ αντίστοιχα.

20:33

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

20:18

Με 0-0 ολοκληρώνεται ένα κακό πρώτο ημίχρονο στο "Αθανάσιος Διάκος" για Λαμία και Ατρόμητο με πολλά λάθη και από τους παίκτες των 2 ομάδων. Μοναδική αξιόλογη φάση το δοκάρι του Κουλούρη στο 11' για τον Ατρόμητο.

20:17

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, Λαμία - Ατρόμητος 0-0.

20:16

45+1': Εκτελεί το κόρνερ ο Μαρτίνεθ, δεν αποφέρει κάτι.

20:15

45': Ο Κουλούρης δοκιμάζει το πόδι του, η μπάλα περνά κόρνερ.

20:15

2 λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:14

44': Φάουλ για τη Λαμία, εκτελεί ο Τζανδάρης, θέλοντας να αιφνιδιάσει τον Μάριτς, ο πορτιέρο του Ατρομήτου πέφτει και μπλοκάρει την μπάλα.

20:12

42': Ο Μουνίθ εκτελεί το πλάγιο, τακουνάκι του Κουλούρη που πάει να βρει συμπαίκτη του, ο Γκαραβέλης μπλοκάρει την μπάλα.

20:11

41': Κόρνερ με τον Μουνίθ για τον Ατρόμητο, διώχνει την μπάλα σε πλάγιο ο Γκαραβέλης.

20:11

41': Παράλληλη μπαλιά του Μουνίθ, ο Γκέντσογλου στο πρώτο δοκάρι παραχωρεί κόρνερ.

20:09

39': Ο Καρτάλης γίνεται αποδέκτης της μπάλας κάνει μακρινό σουτ, είναι άστοχο και καταλήγει πάνω από την εστία του Γκαραβέλη.