-
2
21:26

21:25

Δίκαιο Χ στην Τρίπολη, πολύ καλό παιχνίδι στο β' ημίχρονο, παιχνίδι χωρίς σκοπιμότητες και... 2-2.

21:25

90'+7: Λήξη του αγώνα, 2-2.

21:24

90'+7: Και ο Ιγκλέσιας αποβάλλεται με απευθείας κόκκινη κάρτα, ήταν όντως πολύ σκληρό το φάουλ που έκανε στον Ντάουντα.

21:23

90'+6: Ο Κατοίκος έχει πάει στο VAR για πιθανή αποβολή του Ιγκλέσιας για φάουλ στον Ντάουντα.

21:19

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

Ο Κραγιόπουλος εκτελεί κόρνερ από δεξιά, ο Ντάουντα πιάνει την κεφαλιά και νικά τον Παπαδόπουλο, ο οποίος δεν είχε καλό οπτικό πεδίο με τον Άλβαρες μπροστά του, 2-2.

21:18

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

21:15

88': Ολοκληρώνονται και οι αλλαγές του Απόλλωνα Σμύρνης, Παπαγεωργίου αντί Σλίβκα, Δούμας αντί Μπαξεβανίδη.

21:13

86': Δυνατό σουτ του Σονί από πλάγια αριστερά, ψηλά άουτ περνά η μπάλα.

21:08

81': Τουτουαρίμα αντί Βιτλή, τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

21:07

80': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Αστέρα Τρίπολης, Βαλιέντε αντί Μουνάφο, Σονί αντί Σίτο.

21:01

Ο Ιγκλέσιας με δυνατό σουτ στην κίνηση εκτός περιοχής, με εξωτερικό φάλτσο μάλιστα, νικά τον Κότσαρη στη δεξιά του γωνία και 2-1. Ωραίο και αυτό το γκολ στο ματς.

21:01

73': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

21:01

73': Απαντά στις ευκαιρίες ο Απόλλων Σμύρνης, ο Ντάουντα το πλασέ από θέση μέσα αριστερά, αλλά παίρνει ύψος η μπάλα και φεύγει άουτ.

20:59

72': Ο Αντζουλάς την κεφαλιά μετά τη σέντρα του Άλβαρες από αριστερά, ύστερα από τη γρήγορη εκτέλεση του κόρνερ, ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα. Σημαντική ευκαιρία για τους Αρκάδες.

20:59

71': Παρακινδυνευμένο διώξιμο του Ντομίνγκες σε χαμηλή σέντρα του Σίτο, κόρνερ για τον Αστέρα.

20:57

Ο Ιωαννίδης πασάρει στον Μπαξεβανίδη, που σεντράρει από δεξιά και ο Τσιλούλης με ωραίο κοντινό γυριστό σουτ νικά τον Παπαδόπουλο για το 1-1. Όμορφο γκολ για τους φιλοξενούμενους.

20:57

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

20:55

68': Πλασέ στην κίνηση του Σλίβκα, κόντρα στον Καρμόνα και κόρνερ για την «Ελαφρά Ταξιαρχία». Περνά κι αυτό ανεκμετάλλευτο.

20:54

67': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Σμύρνης, πλασαριστά εκτελείται από τον Κραγιόπουλο, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

20:52

65': Καστάνο αντί Ατιένθα, αναγκαστική η τρίτη αλλαγή των Αρκάδων, είχε ένα θέμα τραυματισμού ο Ατιένθα.

20:50

62': Μακρινό σουτ του Κραγιόπουλου, δεν είναι καλό, άουτ.

20:48

61': Δύο αλλαγές και για τον Αστέρα Τρίπολης, Ιγκλέσιας αντί Κανελλόπουλου, Κρέσπι αντί Μιχόπουλου.

20:47

60': Κραγιόπουλος αντί Κάστρο, Τσιλούλης αντί Μαρτίνες, δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

20:42

55': Κόρνερ παραχωρεί ο Λισγάρας, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Μιχόπουλου.

20:40

52': Σουτ του Ριέρα από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:36

Ο Άλβαρες τη σέντρα από αριστερά, ο Μπαράλες με κεφαλιά νικά κατά κράτος τον Λισγάρα, ο Κότσαρης δεν μπορεί ν' αντιδράσει, 1-0.

20:36

49': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

20:33

46': Έναρξη του β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.