22:04

22:03

Στα αποδυτήρια ανοίγουν ήδη σαμπάνιες οι Πειραιώτες.

21:57

Καλύτερος ο Ολυμπιακός στο β' ημίχρονο, έμεινε τελικά το Χ. Και σειρά παίρνει η απονομή σε λίγη ώρα.

21:57

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:54

90'+3: Σουτ του Ελ Αραμπί στην κίνηση μετά την εκτέλεση του κόρνερ, άουτ.

21:54

90'+2: Νέο σουτ του Λόπες από το ίδιο σημείο πάνω κάτω, σε κόρνερ διώχνει ο Πασχαλάκης.

21:53

90'+1: Σουτ του Λόπες εκτός περιοχής και δεξιά, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

21:53

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:52

90': Ο Άκπομ πέφτει στην περιοχή, δεν υπάρχει παράβαση.

21:49

87': Τέιλορ αντί Σάστρε, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:48

86': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, ο Λόπες το σουτ από θέση μέσα δεξιά, δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας ο Ελ Αραμπί και να τη στείλει στα δίχτυα.

21:46

84': Βαλμπουενά αντί Ροντρίγκες, ολοκληρώνονται οι αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

21:42

80': Μακρινό σουτ του Κούρτιτς, άουτ.

21:39

76': Μπίσεσβαρ αντί Μιτρίτσα, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:38

76': Σέντρα του Σάστρε από δεξιά, κεφαλιά του Άκπομ, άουτ.

21:35

73': Κεφαλιά του Παπασταθόπουλου μετά το κόρνερ που εκτελεί ο Λόπες, άουτ.

21:35

73': Κερδίζει κόρνερ ο Ανδρούτσος.

21:33

71': Ελ Αραμπί αντί Τικίνιο, Εμβιλά αντί Κούντε, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

21:32

71': Ελ Καντουρί αντί Σοάρες, Άκπομ αντί Τσόλακ, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

21:27

65': Σουτ του Μιτρίτσα στην κίνηση από αριστερά της περιοχής, καλή απόκρουση του Τζολάκη.

21:21

59': Ο Κούντε εκτελεί φάουλ από δεξιά, κεφαλιά του Παπασταθόπουλου προ του Πασχαλάκη, άουτ.

21:20

58': Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Λόπες αντί Φαντιγκά.

21:19

57': Δύο σερί κόρνερ για τον Ολυμπιακό προκύπτουν χωρίς κάτι ιδιαίτερο.

21:12

50': Κίτρινη στον Κούρτιτς για φάουλ στον Ανδρούτσο.

21:08

46': Μανωλάς αντί Μπαγκαλιάνη, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.