-
1
20:28

20:25

Μεγάλη νίκη για τον Άρη, δεύτερη φετινή μέσα στην Τούμπα και με 56 βαθμούς παραμένει για τα καλά στη μάχη για την έξοδο στην Ευρώπη. Οι «κίτρινοι» τελειώνουν αήττητοι τη φετινή σεζόν κόντρα στον ΠΑΟΚ, χωρίς μάλιστα να δεχθούν ούτε ένα γκολ. Ο «Δικέφαλος του Βορρά» για 10ο σερί ματς μένει χωρίς νίκη σε όλες τις διοργανώσεις.

20:25

90'+7: Λήξη του αγώνα, 0-1.

20:24

90'+6: Κίτρινη για καθυστερήσεις στον Δεληζήση.

20:20

90'+2: Εντυπωσιακή ατομική προσπάθεια του Καμαρά, αλλά την κρίσιμη στιγμή ο Ίνγκασον με τάκλιν σταματά τον φορ του Άρη, πριν σουτάρει.

20:19

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:18

90': Κόρνερ για τον ΠΑΟK, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:13

85': Δεληζήσης αντί Ιτούρμπε, τέταρτη αλλαγή για τον Άρη.

20:11

82': Κίτρινη στον Σάστρε για φάουλ στον Ιτούρμπε.

20:10

82': Διαμαρτυρίες στον ΠΑΟΚ σχετικά με πέναλτι, για ανατροπή του Α. Ζίβκοβιτς από τον Σούντγκρεν. Ο Γερμανός διαιτητής Μπριχ δίνει συνέχεια στο παιχνίδι.

20:09

81': Σέντρα του Αντρίγια Ζίβκοβιτς από δεξιά, ο Κουέστα εξουδετερώνει την κεφαλιά του Άκπομ.

20:08

80': Τσόλακ αντί Μιχάι, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:07

79': Πάλμα αντί Μπερτόγλιο, Γκαρσία αντί Μαντσίνι, δύο αλλαγές για τον Άρη.

20:05

76': Κεφαλιά του Σβαμπ μετά την εκτέλεση του κόρνερ, άουτ.

20:04

76': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ παραχωρεί ο Μαντσίνι.

20:01

72': Σουτ του Μαντσίνι από πλάγια δεξιά, χωρίς τύχη.

19:58

69': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ παραχωρεί ο Φαμπιάνο, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:57

69': Σάκιτς αντί Εμπακατά, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

19:54

66': Τρεις αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Σβαμπ αντί Τσιγγάρα, Σοάρες αντί Μουργκ, Μιτρίτσα αντί Τέιλορ.

19:53

65': Κίτρινη στον Κούρτιτς για φάουλ στον Μπερτόγλιο.

19:52

Ο Μαντσίνι την πάσα στον Καμαρά, που αποφεύγει ωραία τον Ίνγκασον και πλασάρει ψύχραιμα τον Πασχαλάκη από δεξιά της περιοχής για το 0-1.

19:51

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

19:47

58': Κίτρινη στον Ντουκουρέ για φάουλ στον Τσιγγάρα.

19:40

51': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Σάστρε σουτάρει από θέση μέσα δεξιά και αποκρούει ο Κουέστα, με τον αφύλακτο Μουργκ να κάνει κάκιστο σουτ στην επαναφορά και με την εστία κενή.

19:38

49': Καλό σουτ του Σούντγκρεν εκτός περιοχής και δεξιά, ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι περνά η μπάλα, σημαντική ευκαιρία για τον Άρη.

19:36

48': Σουτ του Καμαρά από πλάγια δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Πασχαλάκης.

19:34

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.