Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ από το a-sports.gr.

21:25

Λήξη του αγώνα, ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα 3-0.

21:22

90': 3 λεπτά καθυστερήσεων...

21:17

85': Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα αριστερά.

21:17

85': Εδώ και 10 λεπτά η ΑΕΚ ελέγχει δίχως να απειλεί, ο ΠΑΣ κέρδισε κάποια κόρνερ δίχως αποτέλεσμα.

21:14

82': Κόρνερ για τον ΠΑΣ από τα δεξιά.

21:09

78': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Σάχοφ και Ανσαριφάρντ μπαίνουν, Κριχόβιακ και Τσούμπερ βγαίνουν.

21:08

Η ΑΕΚ δεν κατεβάζει ταχύτητα παρά τις αλλαγές, είναι ανώτερη και ψάχνει και το τέταρτο γκολ. Οι απουσίες του ΠΑΣ Γιάννινα κοστίζουν αρκετά.

21:07

75': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Κριχόβιακ σε κενή εστία δεν βρίσκει την μπάλα, μετά από σέντρα του Τσούμπερ από τα αριστερά.

21:06

74': Κόρνερ για τον ΠΑΣ από τα δεξιά.

21:04

72': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Γκαρσία εκτός, Μισελέν εντός.

21:04

72': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Σιόντης μπαίνει, Στάνκο βγαίνει.

21:04

71': Οφσάιντ ο Τάνκοβιτς, σωστή απόφαση.

21:02

70': Στην αντεπίθεση του ΠΑΣ Γιάννινα, ο Σνάιντερ κάνει χλιαρό σουτ, κανένα πρόβλημα για τον Στάνκοβιτς.

21:02

70': Σέντρα σουτ του Γκαρσία από αριστερά, ο Τάνκοβιτς δεν προλαβαίνει να πιάσει την κεφαλιά.

20:59

67': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Τάνκοβιτς και Μοχαμαντί αντί των Άμραμπατ και Χατζισαφί.

20:55

63': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Μίνα και Μπρένερ παίρνουν τις θέσεις των Ρίζου και Περέα.

20:54

62': Σουτ του Τσούμπερ διώχνει ο Λοντίγκιν...

20:52

59': Τσούμπερ - Μάνταλος - Κριχόβιακ παίζουν γρήγορα και αδειάζουν την αντίπαλη άμυνα, ο Πολωνός βρίσκεται μόνος με τον Λοντίγκιν και με ψύχραιμο πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 3-0

20:51

ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:50

58': Κακό σουτ του Καραχάλιου, πολλά μέτρα άουτ ενώ βρίσκεται ολομόναχος στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής της ΑΕΚ.

20:49

56': Η ΑΕΚ είναι κυρίαρχη και στο δεύτερο ημίχρονο, απειλεί πότε από δεξιά και πότε από αριστερά...

20:46

54': Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα αριστερά, προσωρινό διώξιμο του Σνάιντερ, ο Κριχόβιακ απειλεί με συρτή σέντρα από τα δεξιά, διώχνει ο Παντελάκης.

20:45

54': Παραμένει φάουλ, ο Γκαρσία στήνει την μπάλα...

20:44

53': Φάουλ σε καλή θέση για την ΑΕΚ στα όρια της μεγάλης περιοχής, το VAR τσεκάρει για πέναλτι...

20:41

49': Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα δεξιά.

20:40

Με 3 στόπερ παίζει πια ο ΠΑΣ Γιάννινα που δεν μπόρεσε στο πρώτο ημίχρονο να αναχαιτίσει την επιθετική τριπλέτα της ΑΕΚ.

20:37

Με δυο αλλαγές ο ΠΑΣ Γιάννινα. Οικονομόπουλος και Παντελάκης παίρνουν τις θέσεις των Λιάσου και Κύρκου.

20:37

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

20:23

Απόλυτα δίκαιο το προβάδισμα της Ένωσης που είχε τον έλεγχο και σκόραρε δις απέναντι στον ΠΑΣ Γιάννινα που είχε δυο φάσεις αλλά υστερούσε σε όλες τις προσωπικές μονομαχίες. Θα είμαστε κοντά σας σε 12-15 λεπτά.

20:21

Λήξη ημιχρόνου, ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα 2-0.

20:20

45+4': Ο Άμραμπατ στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Λοντίγκιν, ο γκολκίπερ του ΠΑΣ πέφτει σωστά αλλά δεν αποκρούει.

20:20

20:19

Πέναλτι για την ΑΕΚ! Εκτελεστής ο Άμραμπατ...

20:17

45+2': Περίπτωση πέναλτι σε χέρι του Κάργα, πάει να το δει στο βίντεο ο διαιτητής Διαμαντόπουλος.

20:15

45': 2 λεπτά των καθυστερήσεων...

20:12

Κουτσαίνει ο Περέα, στη φάση του γκολ είχε βγει έξω, με 10 ήταν ο ΠΑΣ.

20:11

40': Οφσάιντ ο Γκαρσία, σωστή απόφαση.

20:09

39': Ο Χατζισαφί κάνει ωραία κίνηση από τα αριστερά, δεχόμενος μπαλιά του Κριχόβιακ, ευθύβολο σουτ του Ιρανού, στα πόδια του Λοντίγκιν και στα δίχτυα η μπάλα. 1-0

20:09

20:07

Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Μήτογλου κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, διώχνει όμορφα ο Λοντίγκιν.

20:07

36': Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα αριστερά με τον Μάνταλο.

20:06

35': Ο Γκαρσία κάνει την κεφαλιά στο ύψος του πέναλτι, αρκετά άουτ.

20:05

34': Φάουλ για την ΑΕΚ εκτός περιοχής και πλάγια δεξιά, σεντράρει ο Μάνταλος, κακό σουτ του Κριχόβιακ.

20:04

33': Ο Σάλιακας παίρνει την μπάλα από τα δεξιά, σουτάρει αμέσως, η μπάλα στην αγκαλιά του Στάνκοβιτς.

20:03

31': Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα δεξιά, περνάει ανεκμετάλλευτο.