0
17:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

17:51

Λήξη αναμέτρησης, ΟΦΗ - Αστέρας 1-0. Φθάνει τους 44 βαθμούς η ομάδα του Νίκου Νιόπλια.

17:48

90': 4 λεπτά καθυστερήσεων...

17:47

90': Ευκαιρία ισοφάρισης για τον Αστέρα! Ο Σονί βρίσκεται μόνος μέσα στη μικρή περιοχή αλλά δεν κάνει κοντρόλ και σουτάρει με τη μια άστοχα, άουτ.

17:46

89': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Μιχόπουλος και Σανταφέ μπαίνουν, Σίτο και Μουνάφο βγαίνουν.

17:44

87': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Λάθος γύρισμα του Καπίγια, ο Ντουρμισάι κρεμάει από μακριά τον Παπαδόπουλο, λίγο άουτ η μπάλα.

17:42

85': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Μπαράλες κάνει γυριστή κεφαλιά, στέλνοντας την μπάλα σύριζα άουτ από τα δοκάρια του ΟΦΗ.

17:41

83': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο σκόρερ Φελίπε βγαίνει, ο Ντουρμισάι μπαίνει.

17:37

80': Ο ΟΦΗ κατορθώνει να προηγείται εκμεταλλευόμενος τη μία από τις δυο σημαντικές ευκαιρίες του δευτέρου ημιχρόνου, ο Αστέρας είχε δυο προσπάθειες δίχως θετική εξέλιξη για τον ίδιο.

17:35

78': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Γκαρθία και Ριέρα εκτός, Καρμόνα και Καπίγια εντός.

17:33

76': Ο Τοράλ κάνει το αριστερό σουτ εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

17:32

75': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Σονί μπαίνει από τα δεξιά και πλασάρει, δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι η μπάλα.

17:30

72': Ο Μαρινάκης από δεξιά κάνει συρτή σέντρα, ο Τοράλ στο ύψος του πέναλτι πλασάρει τον Παπαδόπουλο, ο τελευταίος αποκρούει, με την μπάλα να φθάνει στον Φελίπε που με δεξί ευθύβολο σουτ κάνει το 1-0!

17:29

ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

17:28

71': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Κοροβέσης αντί Νέιρα.

17:27

70': Οφσάιντ ο Φελίπε, σωστή υπόδειξη.

17:23

66': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Μπουζούκης από πλάγια δεξιά συγκλίνει και σουτάρει με το αριστερό, άουτ η μπάλα.

17:20

63': Κόρνερ για τον Αστέρα από τα αριστερά.

17:18

60': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Τετ α τετ στο ύψος του πέναλτι ο Φελίπε, πλασάρει άσχημα με το αριστερό, άουτ από το κάθετο δοκάρι του Παπαδόπουλου.

17:17

59':Τριπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Μπουζούκης, Τοράλ και Ντε Γκουσμάν μπαίνουν, Καμάου, Στάικος και Τσιλιανίδης βγαίνουν.

17:14

56': Ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Ριέρα μπαίνει από τα αριστερά και πλασάρει τον Επασί, λίγο άουτ η μπάλα, πρώτη καλή στιγμή στο δεύτερο ημίχρονο.

17:14

56': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ιγκλέσιας παίρνει τη θέση του Κανελλόπουλου.