0
16:48

Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στο Δηματικό Στάδιο Θήβας, καλή συνέχεια, ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr

16:47

Εκπληκτικός ο Λεβαδειακός, έκανε επίδειξη δύναμης με θριαμβευτική επικράτηση. Μόνοι πρώτοι και πανάξια στη βαθμολογία του 2ου ομίλου οι Βοιωτοί. Προσπάθησαν οι Ροδίτες στο β' ημίχρονο κάπως, αλλά η απόσταση των δύο ομάδων ήταν τεράστια.

16:46

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λεβαδειακός - Ρόδος 5-0.

16:44

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:44

90': Κόρνερ για τη Ρόδο στα δεξιά με τον Ρέτσο, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:42

Σέντρα Λινάρδου από τα αριστερά, πλασέ από το ύψος του πέναλτι ο αφύλακτος Μυτίδης και 5-0.

16:42

88': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:39

85': Μπαίνει στην περιοχή του Λεβαδειακού ο Βουργουντζής, πριν πλασάρει από θέση τετ α τετ στα δεξιά, με σωτήριο τάκλιν κόβει ο Λιάγκας.

16:37

83': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό... Ο Βήχος στην εκτέλεση από τα δεξιά, επιθετικό φάουλ του Κονέ στον Θεοδωράκη στην εξέλιξη της φάσης.

16:35

81': Κόρνερ για τη Ρόδο... Ο Ρέτσος από τα δεξιά, διώχνει η άμυνα του Λεβαδειακού εύκολα.

16:32

78': Κόρνερ για το Λεβαδειακό από τα δεξιά με πάσα ο Νίλι, η μπάλα απομακρύνεται...

16:31

77': Οφσάιντ ο Μυτίδης, σωστή υπόδειξη.

16:28

74': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό και τελευταία. Ο Μυτίδης στη θέση του Πολέτο.

16:20

66': Τρεις αλλαγές μαζί για τον Λεβαδειακό από τον Γιάννη Ταουσιάνη. Μπαχανάκ αντί Τζημόπουλου, Μουτίνιο αντί Μεχία και Κονέ αντί Βράκα.

16:17

63': Κόρνερ από τα δεξιά για τη Ρόδο με τον Ρέτσο, διώχνει με γροθιές ο Στογιάνοβιτς.

16:16

62': Δοκάρι για τη Ρόδο... Σουτ από θέση μέσα αριστερά του Ρέτσου, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι του Λεβαδειακού.

16:15

Φάουλ σε καλή θέση για τους Βοιωτούς, λίγο έξω από το ημικύκλιο και στα δεξιά, ο Βήχος απευθείας, ευθύβολο σουτ, χαμηλά η μπάλα και στα δίχτυα, 4-0.

16:14

61': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:11

58': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Νικάς στη θέση του Δούμτσιου.

16:05

52': Φάουλ σε καλό σημείο για τη Ρόδο, λίγο έξω από το ημικύκλιο, ο Ρέτσος απευθείας, πάνω από την εστία του Λεβαδειακού.

15:59

46': Έναρξη β' ημιχρόνου

15:59

46': Τέσσερις αλλαγές για τη Ρόδο κάνει ταυτόχρονα ο Σωτήρης Αντωνίου. Μπότος αντί Μίγγου, Χύσι αντί Μάρκοβιτς, Ρέτσος αντί Αδαμάκη και Σουλάι αντί Μακρυδημήτρη.

15:45

Εξαιρετικός ο Λεβαδειακός, κάνει ό,τι θέλει μέσα στο γήπεδο...

15:43

45': Λήξη α' ημιχρόνου, Λεβαδειακός - Ρόδος στο 3-0.

15:38

40': Νέο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους, Μίγγος στην εκτέλεση από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:37

39': Κόρνερ για τη Ρόδο από τα αριστερά με τον Μίγγο, η μπάλα απομακρύνεται από τα καρέ του Λεβαδειακού.

15:35

37': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό... Ο Βρακάς σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, ο Θεοδωράκης διώχνει με υπερένταση με τα πόδια, στην επαναφορά σουτ από τα αριστερά ο Λινάρδος, άουτ.

15:32

Ο Λινάρδος με υπέροχη προσπάθεια αφήνει στον Βρακά, κάνει περιστροφή, ελευθερώνεται, ευθύβολο σουτ από το ύψος του πέναλτι και λίγο αριστερά και στα δίχτυα, 3-0.

15:32

34': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:29

31': Ο Θεοδωράκης, βγαίνει από τα καρέ του, προλαβαίνει και διώχνει προ του Πολέτο, που για στιγμή πήγε να βρεθεί σε θέση τετ α τετ στο ύψος του πέναλτι...

15:28

30': Κίτρινη στον Μίγγο.

15:26

27': Νίλι σε Βράκα, σέντρα - σουτ από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

15:24

25': Κίτρινη στον Τζημόπουλο.

15:19

21': Φάουλ από τα αριστερά και τα 25 περίπου μέτρα για τη Ρόδο. Γεμίζει ο Μίγγος, απομακρύνει με τις γροθιές ο Στογιάνοβιτς.

15:17

19': Βήχος σε Βράκα, σουτ από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

15:16

18': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό με τον Βράκα από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται.

15:07

Ωραία σέντρα Βράκα από τα αριστερά, κοντινή προβολή Δούμτσιου και 2-0!

15:06

8': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:05

Ωραίος συνδυασμός στα καρέ της Ρόδου από θέση μέσα δεξιά, ο Τσάπρας από τα δεξιά σε Λινάρδο, που κάνει περιστροφή στον εαυτό του, ελευθερώνεται, γυρίζει στον Νίλι, συρτό σουτ από το ύψος του πέναλτι και στα δίχτυα, 1-0.

15:04

6': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:02

4': Σουτ Τσάπρα από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Θεοδωράκης... Πρώτη τελική στο ματς και είναι για τον Λεβαδειακό.

14:59

1': Έναρξη αναμέτρησης...