-
2
21:22

21:21

Από την άσπρη βούλα το τρίτο σερί τρίποντο του ΠΑΟΚ στο πρωτάθλημα και με πολύ άγχος. Ο «Δικέφαλος του Βορρά» φτάνει τους 28 βαθμούς στην 3η θέση, οι Αρκάδες παραμένουν με 17 πόντους στην 8η θέση.

21:20

90'+5: Λήξη του αγώνα, 3-2.

21:20

90'+4: Ο Άλβαρες τη σέντρα από αριστερά, ελάχιστα βρίσκει την μπάλα ο Μπενίτο με κεφαλιά, άουτ.

21:19

90'+4: Κόρνερ για τον Αστέρα, δεν είναι καλή η εκτέλεση του Άλβαρες.

21:17

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

90'+1: Ιγκλέσιας αντί Βαλιέντε, Μπενίτο αντί Καρμόνα, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Αστέρα Τρίπολης.

21:15

Ο Κούρτιτς νικά ξανά τον Τσιφτσή, 3-2.

21:15

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:14

88': Και κίτρινη στον Γκαρθία.

21:13

88': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Για ανατροπή του Κρέσπο από τον Γκαρθία, πάτημα χαμηλά.

21:13

87': Κίτρινη στον Καρμόνα.

21:11

86': Σβιντέρσκι αντί Άκπομ, Βιεϊρίνια αντί Σίντκλεϊ, ολοκληρώνονται οι αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

21:11

85': Στην αντεπίθεση ο Ριέρα πατάει περιοχή από αριστερά, το διαγώνιο σουτ, άουτ.

21:10

85': Κόρνερ παραχωρεί ο Χριστόπουλος για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:09

84': Δεν είναι καλή η απευθείας εκτέλεση του Σονί, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:08

83': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Ριέρα από τον Κρέσπο.

21:07

82': Ο Σίντκλεϊ το δυνατό σουτ από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

21:07

81': Ρούμπεν Γκαρθία αντί Κρέσπι, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

21:06

80': Δυνατό σουτ του Ντάγκλας Αουγκούστο λίγο έξω από την περιοχή, σπουδαία απόκρουση του Τσιφτσή και κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

21:04

79': Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Σβαμπ, μπαίνει ωραία στην περιοχή του Αστέρα από αριστερά και σουτάρει διαγώνια, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

21:01

74': Κίτρινη στον Σβαμπ για φάουλ στον Κρέσπι.

20:56

71': Τρεις αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Σβαμπ αντί Τσιγγάρα, Ίνγκασον αντί Μιχάι, Μουργκ αντί Μπίσεσβαρ.

20:54

68': Ριέρα αντί Μπαράλες, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

20:52

66': Κίτρινη στον Άλβαρες για δυνατό φάουλ στον Λύρατζη.

20:51

65': Κίτρινη στον Μουνάφο για τράβηγμα στον Κούρτιτς.

20:50

64': Σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Ντάγκλας Αουγκούστο το κοντινό σουτ από δεξιά, ο Τσιφτσής αποκρούει και στη συνέχεια ο Καρμόνα βάζει σωτήρια την κόντρα σε σουτ του Μπίσεσβαρ.

20:46

Ο Άλβαρες εκτελεί φάουλ από αριστερά, αφύλακτος ο Χριστόπουλος πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα στην αριστερή γωνία του Πασχαλάκη, 2-2.

20:46

60': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

20:41

55': Σουτ του Μπαράλες υπό την πίεση του Κρέσπο, από αριστερά της περιοχής, άουτ.

20:40

54': Ο Κρέσπι το γύρισμα από δεξιά της περιοχής, Κούρτιτς και Μιχάι απομακρύνουν διαδοχικά προ του Τιλίκα.

20:38

53': Κερδίζει κόρνερ ο Καρμόνα για τους Αρκάδες, περνά χωρίς κάτι σημαντικό από την εκτέλεση του Κρέσπι.

20:35

Ο Κούρτιτς είναι εύστοχος από την άσπρη βούλα, 2-1.

20:35

49': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:34

48': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Μουνάφο έχει πατήσει χαμηλά τον Ντάγκλας Αουγκούστο.

20:31

46': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης, Τιλίκα αντί Σίτο.