-
0
18:55

18:50

Ευρεία νίκη για την Βέροια με 3-0 απέναντι στον Πανσερραϊκό! Οι γηπεδούχοι ήταν ανώτεροι στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα και δίκαια πήραν το τρίποντο της νίκης, φτάνοντας προσωρινά στην πρώτη θέση της βαθμολογίας με 21 βαθμούς όντας αήττητοι σε 9 αγώνες, ενώ ο Πανσερραϊκός είναι πλέον δέκατος με 9 βαθμούς σε 8 αγώνες.

18:49

90'+3: Λήξη του αγώνα, με τελικό αποτέλεσμα 3-0 υπέρ της Βέροιας

18:47

90'+1: Σουτ του Γαβριηλίδη από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα στα σώματα.

18:46

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:44

86': Αλλαγές για την Βέροια: Ορφανίδης και Δημόπουλος στις θέσεις των Οικονόμου και Πεταυράκη.

18:40

Ο Σκόνδρας κάνει εξαιρετική κεφαλιά έπειτα από την εκτέλεση φάουλ του Μπουκουβάλα, κανένα περιθώριο αντίδρασης για τον Κατσίκα.

18:39

84': ΓΚΟΛ για την ΒΕΡΟΙΑ και 3-0!

18:39

83': Φάουλ σε καλό σημείο για την Βέροια

18:38

83': Ζέρης για Κόντσι μέσα στην περιοχή αδύναμο το σουτ του δεύτερου στην αγκαλιά του Βελλίδη.

18:36

81': Αλλαγές για την Βέροια: Φοφανά και Λούκας Ράμος αντί Γιακουμάκη και Μούργου

18:34

79': Κίτρινη κάρτα στον Φουάση για φάουλ στον Γιακουμάκη.

18:33

74': Αλλαγές για τον Πανσερραϊκό: Μέσσι και Τσιμίκας στις θέσεις των Ανάκογλου και Κρητικού.

18:32

73': Κίτρινη ο Πασάς.

18:26

Σέντρα του Γιακουμάκη που κόντραρε στα σώματα, η μπάλα καταλήγει στο Γαβριηλίδη που εκτελεί τον Κατσίκα από το ύψος του πέναλτι για το 2-0.

18:26

70': ΓΚΟΛ για την ΒΕΡΟΙΑ και 2-0!

18:22

Γιακουμάκης σε Πασά, αυτός σουτάρει από κεντρικό σημείο εντός περιοχής σημαδεύοντας το δοκάρι!

18:21

66': ΔΟΚΑΡΙ για την ΒΕΡΟΙΑ!

18:20

63': Αλλαγή για την Βέροια: Παπαχρήστος στην θέση του Πόζογλου.

18:20

60': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό: Κόντσι αντί Παπαβασιλείου

18:18

63': Επιθετικό φάουλ του Πόζογλου στην εξέλιξη της φάσης, άσχημα κόρνερ η Βέροια στο ματς.

18:17

62': Κόρνερ για την Βέροια, το παραχωρεί ο Ζέρης.

18:14

59': Μεγάλη στιγμή για τους φιλοξενούμενους με τον Ζέρη, που δεν κρεμάει όπως θα ήθελε τον Βελλίδη εντός περιοχής, μπλοκάρει ο κίπερ των γηπεδούχων.

18:11

55': Οφσάιντ ο Γιακουμάκης που μετά από πάσα του Πασά έβγαινε απέναντι στον Κατσίκα.

18:08

52': Επικίνδυνη στιγμή για τον Πανσερραϊκό. Σέντρα του Ζέρης, προλαβαίνει οριακά ο Βελλίδης και διώχνει πριν η μπάλα φτάσει στον Παπαβασιλείου.

18:07

51': Διώχνει η άμυνα των φιλοξενούμενων.

18:06

51': Κόρνερ για την Βέροια μετά από σουτ του Γιακουμάκη και κόντρα.

18:05

50': Κακή απομάκρυνση της άμυνας της Βέροιας σε βαθιά μπαλιά, ξαφνικό σουτ του Κανίς σε κεντρικό σημείο εκτός περιοχής, αρκετά έξω.

18:01

46': Έναρξη του δευτέρου μέρους.