-
1
18:55

18:54

Ο Άρης, που ήταν κακός, γλίτωσε στο 90' την ήττα από το εύστοχο πέναλτι του Γκάμα και με 18 βαθμούς παραμένει στην 7η θέση. Έχασε την ευκαιρία να προσπεράσει τον Παναθηναϊκό ο ΟΦΗ, διατηρείται 6ος με 19 πόντους.

18:54

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

18:50

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:49

Ο Γκάμα ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 1-1.

18:49

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:47

89': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ! Για ανατροπή του Ιτούρμπε από τον Μπαλογιάννη.

18:46

87': Κίτρινη στον Μεγιάδο για δυνατό φάουλ στον Μαντσίνι.

18:42

83': Τέταρτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Στάικος αντί Λάμπρου.

18:40

81': Μάνος αντί Καμαρά, Ματίγια αντί Τζέγκο, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Άρη.

18:39

80': Ελέγχει το ματς ο ΟΦΗ, ανύπαρκτος επιθετικά ο Άρης.

18:29

71': Δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ, Φαν Ντάινεν αντί Τοράλ, Καμάου αντί Καστάνιος.

18:28

69': Ωραίο σουτ του Λάμπρου από θέση έξω αριστερά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:24

65': Γιαννούλης αντί Πασαλίδη, πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Αναγκαστική και η αλλαγή των Ηρακλειωτών, τραυματίας αποχώρησε και ο στόπερ των γηπεδούχων.

18:18

59': Κίτρινη στον Μαρινάκη για φάουλ στον Ιτούρμπε.

18:14

55': Κίτρινη στον Σάκιτς για δυνατό φάουλ στον Πασαλίδη.

18:13

54': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ιτούρμπε από δεξιά, μπλοκάρει ο Επασί.

18:09

50': Ο Λάμπρου εκτελεί απευθείας το φάουλ, δύσκολα διώχνει σε κόρνερ ο Κουέστα. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:08

49': Κίτρινη στον Τζέγκο για δυνατό φάουλ στον Τοράλ.

18:04

46': Λούμορ αντί Γκάνεα, τρίτη αλλαγή στον Άρη.