3
21:26

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:21

Εύκολο τρίποντο για τον Ολυμπιακό στο Περιστέρι. Στο +11 οι Πειραιώτες και περιμένουν την ΑΕΚ, η οποία θα πρέπει να περάσει νικηφόρα από τη Νίκαια κόντρα στον Ιωνικό για να μειώσει εκ νέου στο -8. Ο Ατρόμητος απογοητεύτηκε μετά το 0-2, μένει στο πρόβλημα και προτελευταίος με 9 πόντους.

21:20

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ατρόμητος - Ολυμπιακός 0-3.

21:20

Στο έδαφος ο Μουνίθ, που δείχνει να τραυματίζεται στο κέντρο του γηπέδου.

21:18

90'+1: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:18

Μπήκαμε στις καθυστερήσεις... Τρία λεπτά του επιπλέον χρόνου.

21:17

90': Φάουλ για τον Ατρόμητο απόπ τα δεξιά με τον Μουνίθ, προβολή από τον Μαυρομμάτη στο δεύτερο δοκάρι, σταθερά μαζεύει ο Βατσλίκ.

21:14

Δεν σταματούν να τραγουδούν οι οργανωμένοι του Ατρομήτου, παρά το 0-3 του Ολυμπιακού.

21:12

86': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ωραία ενέργεια του Μπεντινέλι από τα αριστερά, σουτ από πλάγια θέση μέσα στην περιοχή, διαγώνιο, άουτ.

21:11

84': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Τζαβίδας αντί του Κουλούρη.

21:08

81': Φάουλ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, κοντά στα 25 μέτρα. Απευθείας ο Μουνίθ, πάνω από την εστία του Ολυμπιακού.

21:02

76': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ανδρούτσος αντί Ρέαμπτσιουκ.

20:58

72': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Τικίνιο αντί Ελ Αραμπί.

20:56

70': Σουτ Καστεγιάνο από το ύψος της περιοχής και αριστερά του ημικύκλιου, με πολλά φάλτσα, άουτ.

20:55

69': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Σέντρα Ροντρίγκες, κεφαλιά από τον αφύλακτο Ελ Αραμπί, άουτ, εκατοστά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι!

20:51

65': Αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Μ. Κάμαρα και Ροντρίγκες αντί Λόπες και Εμβιλά.

20:51

65': Αλλαγές για τον Ατρόμητο. Μπεντινέλι αντί Σπιριντόνοβιτς και Κυβρακίδης αντί Βασιλαντωνόπουλου.

20:49

Ο Ελ Αραμπί από τα 11 μέτρα είναι και πάλι εύστοχος, 0-3.

20:49

62': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:48

61': Εκτελεί ο Λόπες από τα αριστερά... Ο Χατζηισαΐας βρίσκει την μπάλα με το χέρι θέλοντας να διώξει. Υπάρχει παράβαση.

20:48

61': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό...

20:46

Στο 60', έπεσε ο ρυθμός, ελέγχει το ματς ο Ολυμπιακός και δεν απειλείται μετά το δεύτερο γκολ του. Πάνω που πήγε να βγάλει αντίδραση ο Ατρόμητος.

20:37

Ο Α. Κάμαρα ανοίγει στον Ελ Αραμπί, μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά, σουτ από θέση τετ α τετ στο ύψος του πέναλτι και στα δίχτυα, 0-2

20:37

50': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:35

49': Σέντρα Μουνίθ από τα αριστερά, κεφαλιά Κουλούρη υπό πίεση από το ύψος του πέναλτι, πάνω από την εστία του Ολυμπιακού.

20:34

48': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Μουνίθ από τα αριστερά, ο Παπαδόπουλος την κεφαλιά, ο Εμβιλά διώχνει προ της γραμμής της εστίας του Ολυμπιακού.

20:32

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μουνίθ μέσα, έξω ο Ντένιτς.