2
19:11

Καλό βράδυ από το a-sports.gr

19:08

Ένα συναρπαστικό ματς, διαφήμιση για το ελληνικό ποδόσφαιρο έφτασε στο τέλος του. Λαμία και Βόλος έκαναν αμφότεροι μεγάλη προσπάθεια για την νίκη, χωρίς όμως αποτέλεσμα. Η Λαμία έδειξε τα ψυχικά αποθέματα και γύρισε το παιχνίδι από το 0-2 του Βόλου στο 2-2, ενώ θα μπορούσε να αποσπάσει στο τέλος και το τρίποντο. Ένατο ματς πρωταθλήματος στην σειρά χωρίς νίκη για τον Βόλο, πέμπτο για την Λαμία.

19:07

90'+4: Λήξη του αγώνα.

19:05

90'+2: Λογαράς αντί Ορός για τον Βόλο.

19:04

90': Τρια τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

90': Φάση διαρκείας για την Λαμία, η μπάλα καταλήγει στον Μπεχαράνο ο οποίος από μακριά στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

19:01

88': Φανταστική ενέργεια του Προβυδάκη που περνά υπέροχα την μπάλα στον Ρόμανιτς, αλλά ο δεύτερος ανοίγει πολύ το κοντρόλ και χάνεται η ευκαιρία.

18:59

86': Μπαρτόλο για Ρεγκατέν, αυτός σουτάρει από πλεονεκτική θέση στην αγκαλιά του Γκαραβέλη.

18:58

84': Αλλαγή για την Λαμία, μέσα ο Τσούκαλος, έξω ο Αραμπούλι.

18:58

85': Αλλαγή και για τον Βόλο, στην θέση του Νίνη περνάει ο Γκιουλέν.

18:57

83': Σέντρα Σαραμαντά, κεφαλιά ξανά ο Αραμπούλι, αυτήν την φορά πιο κοντά στην εστία, και πάλι όμως άουτ

18:53

80': Σέντρα Ρόμανιτς από τα αριστερά, κεφαλιά του Αραμπούλι πολύ άστοχη.

18:51

78': Κίτρινη στον Μπεχαράνο για κλωτσιά στον Νίνη.

18:49

76': Αλλαγή για την Λαμία, Ελευθεριάδης αποχωρεί Μανουσάκης περνάει στο ματς.

18:43

69': Έπεσε ο ρυθμός του αγώνα μετά το 2-2.

18:35

Σέντρα Ρόμανιτς από αριστερά, αφύλαχτος ο Μπεχαράνο που κάνει την κοντινή κεφαλιά και πετυχαίνει το γκολ για το 2-2.

18:34

61': ΓΚΟΛ για την ΛΑΜΙΑ!

18:33

60': Κίτρινη στον Μπαρτόλο.

18:33

60': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΒΟΛΟ! Σέντρα του κεφαλιά του Φεράρι, κεφαλιά του Φαν Βέερτ και η μπάλα στο αριστερό δοκάρι.

18:32

Ο Αραμπούλι στέλνει την μπάλα στο δεξί παραθυράκι του Κότνικ και κάνει το 1-2.

18:32

59': ΓΚΟΛ για την ΛΑΜΙΑ!

18:30

57': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΛΑΜΙΑ! Για ανατροπή του Ελευθεριάδη από τον Νίνη.

18:29

55': Κίτρινη στον Ρόμανιτς για τράβηγμα στον Μπαρτόλο.

18:28

Εκτελεί το κόρνερ ο Νίνης και ο Φαν Βέερτ παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και κάνει το 0-2 με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα στο ματς.

18:27

54': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

18:27

53': Εκτελέστηκε από τον Νίνη σουτ του Ορόζ και κόρνερ ξανά.

18:26

53': Σουτ του έξω αριστερά Φερνάντες, κόντρα και κόρνερ.

18:24

51': Σουτ του Αραμπούλι εντός περιοχής, η μπάλα κόντραρε στον Μπαρτόλο, ωστόσο λανθασμένα δόθηκε άουτ.

18:19

46': Μία αλλαγή για τον Βόλο, Φερνάντες αντί Ροσέρο.

18:19

46': Δύο αλλαγές για την Λαμία, Μαζουλουξής αντί του Αντέτζο και Ταϊρόν αντί Τζανδάρη

18:19

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.