-
0
19:09

19:07

Ο Παναιτωλικός έχασε τις ευκαιρίες και ο άγραφος νόμος του ποδοσφαίρου έκανε τη διαφορά στο τέλος, ο Αστέρας νικητής και με 17 βαθμούς πιάνει τον Άρη στην 7η θέση. Οι Αγρινιώτες με 12 πόντους παραμένουν στην 11η θέση.

19:07

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-0.

19:06

Ο Άλβαρες τη σέντρα από αριστερά, προβολή του Μπενίτο και η μπάλα στο δεξί δοκάρι, για να σκοράρει σε κενή εστία με σουτ ο Κρέσπι.

19:05

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

19:04

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

90': Δύο σερί κόρνερ για τον Αστέρα δεν αποφέρουν κάτι.

19:01

87': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Τσιγγάρας αντί Μεντόσα.

19:01

86': Μπενίτο αντί Κανελλόπουλου, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Αστέρα Τρίπολης.

18:56

82': Η σέντρα του Άλβαρες από αριστερά, κεφαλιά του Κρέσπι, δεν ανησυχεί ο Μελίσσας.

18:55

81': Ο Κρέσπι εκτελεί φάουλ με γέμισμα από αριστερά, κεφαλιά του Ατιένθα, άουτ.

18:52

79': Ευκαιρία για τον Αστέρα, πλασέ του αφύλακτου Τιλίκα από το ύψος του πέναλτι, ψηλά άουτ περνά η μπάλα.

18:45

71': Κίτρινη στον Σονί.

18:44

71': Σουτ του Μεντόσα από δεξιά της περιοχής, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

18:43

70': Σουτ του Σονί από θέση μέσα δεξιά, κόντρα στον Βργκοτς και κόρνερ για τους Αρκάδες, που περνά ανεκμετάλλευτο.

18:43

69': Ο Αντούνες την πάσα από αριστερά της περιοχής στον Καρέλη, που δεν μπορεί να πλασάρει και απομακρύνει ο Ατιένθα, απειλεί και πάλι ο Παναιτωλικός.

18:38

65': Άλβαρες αντί Τασουλή, Τιλίκα αντί Ριέρα, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:34

61': Τεράστια ευκαιρία χάνει ο Καρέλης! Ο Φλόρες το δυνατό σουτ, ο Παπαδόπουλος αποκρούει δύσκολα κι εξ επαφής ο Καρέλης γλιστρά και δεν μπορεί να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα.

18:33

59': Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον Παναιτωλικό, τραυματίας αποχωρεί ο Κορνέλιους και στη θέση του ο Χουχούμης.

18:30

57': Καλό πλασαριστό σουτ του Μεντόσα εκτός περιοχής, δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

18:28

54': Απειλεί ο Παναιτωλικός, γύρισμα του Καρέλη από δεξιά στον Μεντόσα, που κάνει το σουτ, αλλά βάζει σωτήρια την κόντρα ο Ατιένθα.