-
1
19:13

19:11

Ο ΠΑΟΚ, με άγχος στο φινάλε, κέρδισε και γυρίζει στις νίκες μετά από τις τρεις σερί ήττες που κουβαλούσε. Με 22 βαθμούς πιάνει τον ΠΑΣ Γιάννινα στην 3η θέση, ενώ η Λαμία παραμένει 12η με 10 πόντους.

19:11

90'+6: Λήξη του αγώνα, 2-1.

19:10

90'+5: Κίτρινη στον Τσούκαλο για διαμαρτυρία.

19:10

Και το οφσάιντ ισχύει.

19:09

Προφανώς το VAR θα δώσει τη λύση.

19:08

90'+3: Ο Τσούκαλος σκοράρει, υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Ρόμανιτς.

19:05

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:04

90': Ο Τιρόνε το φάουλ στον Τσιγγάρα σε αντεπίθεση του ΠΑΟΚ, βλέπει την κίτρινη κάρτα.

19:01

86': Τσούκαλος αντί Μπεχαράνο, τέταρτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:59

84': Κίτρινη στον Μπεχαράνο για φάουλ στον Μιχαηλίδη.

18:57

82': Εσίτι αντί Άκπομ, Σβαμπ αντί Κούρτιτς, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

18:54

79': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία, Μανουσάκης αντί Ελευθεριάδη.

18:52

77': Κόρνερ κερδίζει ο Α. Ζίβκοβιτς, εκτελεί ο ίδιος, διώχνουν οι αμυντικοί της Λαμίας.

18:49

75': Σβιντέρσκι αντί Ντάγκλας Αουγκούστο, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:47

73': Ο Τιρόνε σε πλεονεκτική θέση, σουτάρει, σωτήρια η κόντρα που βάζει ο Μιχαηλίδης και κόρνερ για τη Λαμία. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:45

71': Δυνατό σουτ στην κίνηση του Ντάγκλας Αουγκούστο από αριστερά της περιοχής, άουτ.

18:44

70': Δύο αλλαγές για τη Λαμία, Τιρόνε αντί Νούνιες, Τζανδάρης αντί Γκέντσογλου.

18:43

69': Κίτρινη στον Προβυδάκη για φάουλ στον Μπίσεσβαρ.

18:39

Ο Μπίσεσβαρ την πάσα από αριστερά στον Κούρτιτς, που σουτάρει, κόντρα στον Τζανετόπουλο και νέο σουτ του Κούρτιτς από το ύψος του πέναλτι, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Γκαραβέλης και 2-1.

18:39

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:38

63': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, από κόντρα σε σουτ του Μπίσεσβαρ. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:37

62': Μπίσεσβαρ αντί Μουργκ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:34

59': Κίτρινη στον Γκέντσογλου για φάουλ στον Μιχαηλίδη.

18:32

58': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, τη σέντρα ο Κούρτιτς από αριστερά, αφύλακτος στην καρδιά της άμυνας της Λαμίας ο Ντάγκλας Αουγκούστο πιάνει την κεφαλιά, ο Γκαραβέλης μπλοκάρει.

18:30

56': Κόρνερ για τη Λαμία παραχωρεί ο Μιχαηλίδης, περνά χωρίς κάτι σημαντικό η εκτέλεση του Προβυδάκη.

18:29

55': Κίτρινη στον Νούνιες.

18:26

52': Δυνατό μακρινό σουτ του Ρόμανιτς, άουτ.

18:24

49': Ο Μουργκ εκτελεί, κεφαλιά του Ίνγκασον, καθαρίζει τη φάση ο Γκαραβέλης.

18:24

49': Κόρνερ κερδίζει ο Λύρατζης.

18:23

48': Σουτ του Μουργκ από θέση έξω δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Γκαραβέλης.

18:20

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.