-
3
19:55

19:54

Με 14 βαθμούς ο ΠΑΟ πιάνει τον Βόλο στην 6η θέση, παραμένει 9η με 11 πόντους η Λαμία.

19:53

Πρώτο φετινό διπλό για τον Παναθηναϊκό στο πρωτάθλημα και με ανατροπή, με τους «πράσινους» να είναι καλοί στο β' ημίχρονο και η υπεροχή τους καρποφόρησε με τρία γκολ. Η Λαμία δεν ήταν συμπαγής αμυντικά στο δεύτερο μέρος και της στοίχισε αυτό.

19:53

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-3.

19:50

90'+2: Η Λαμία θα τελειώσει με 10 το ματς, γιατί ο Μανούσος αποχωρεί τραυματίας, αλλά δεν έχουν δικαίωμα για άλλες αλλαγές οι Φθιώτες.

19:49

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:48

90': Κίτρινη στον Μανούσο για φάουλ στον Πέρεθ.

19:46

Ο Αϊτόρ στην αντεπίθεση μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, γυρίζει στον Μακέντα, αυτός πασάρει στον Μαουρίσιο, που με κοντινό σουτ γράφει το 1-3.

19:45

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

19:45

Ο Μακέντα στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Γκαραβέλη, που έπεσε σωστά, αλλά δεν απέτρεψε το γκολ, 1-2.

19:44

86': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

19:43

85': Κίτρινη στον Προβυδάκη για διαμαρτυρία.

19:43

Οι παίκτες της Λαμίας ζητούν να πάει ο διαιτητής Κουμπαράκης στο VAR, αλλά αυτό δεν συμβαίνει.

19:42

84': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Ο Τζσνετόπουλος μαρκάρει από πίσω τον Μαουρίσιο.

19:41

83': Κόρνερ κερδίζει ο Κώτσιρας για τον ΠΑΟ.

19:40

82': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, γύρισμα του Μακέντα από αριστερά, συρτό σουτ του Παλάσιος από καλή θέση, πέφτει και μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

19:36

78': Κόρνερ παραχωρεί για τη Λαμία ο Σάρλια, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

19:35

77': Αϊτόρ αντί του τραυματία Λούντκβιστ, Μαουρίσιο αντί Βιτάλ, δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

19:34

76': Ωραία ατομική προσπάθεια του Χουάνκαρ, όχι καλό τελείωμα όμως, εύκολα μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

19:33

75': Καλό σουτ του Μανούσου εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Μπρινιόλι.

19:31

73': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία, Σκόνδρας αντί Μπεχαράνο.

19:30

72': Τραυματίας φεύγει από το παιχνίδι και ο Λούντκβιστ, υποβασταζόμενος μάλιστα.

19:28

70': Τσούκαλος αντί Αραμπούλι, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

19:22

64': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, Παλάσιος αντί Χατζηγιοβάνη.

19:21

63': Ο Αραμπούλι είναι αφύλακτος στα δεξιά της περιοχής του ΠΑΟ, δεν είναι καλό το φαλτσαριστό σουτ, άουτ.

19:20

62': Στην αντεπίθεση ο Βιτάλ καθυστερεί πολύ κι ενώ έχει μπει στην περιοχή, κόρνερ τελικά που περνά ανεκμετάλλευτο.

19:19

61': Ο Προβυδάκης εκτελεί απευθείας φάουλ, κόντρα στο τείχος, κόρνερ για τη Λαμία που περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

19:16

58': Μακρινό σουτ του Χατζηγιοβάνη από δεξιά, σε δύο χρόνους μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

19:14

Ο Βιγιαφάνιες την πάσα στον Λούντκβιστ, που σουτάρει δυνατά από το ημικύκλιο της περιοχής και δεξιά, στη δεξιά γωνία του Γκαραβέλη η μπάλα και 1-1.

19:14

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

19:11

53': Ο Χουάνκαρ πέφτει στην περιοχή, δεν υπάρχει κάτι, ο Μαζουλουξής έχει διώξει την μπάλα κανονικά.

19:07

49': Κόρνερ παραχωρεί ο Μαζουλουξής, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Χατζηγιοβάνη.

19:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.