2
20:59

Από το a-sports.gr, καλό βράδυ.

20:57

Τέλος καλό όλα καλά για την Εθνική, παίρνει το διπλό, φτάνει τους 9 βαθμούς και την προσεχή Τρίτη (12/10) θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τη Σουηδία, που νίκησε με 3-0 το Κόσοβο. Στους 12 βαθμούς οι Σουηδοί, κοινώς θέλει τουλάχιστον να μην χάσει η «γαλανόλευκη» για να συνεχίσει να ελπίζει σε πρόκριση. Αν κερδίσει βέβαια, ακόμη καλύτερα γιατί θα υπερτερεί των Σκανδιναβών στην ισοβαθμία.

20:56

90'+7: Λήξη του αγώνα, 0-2.

20:54

Ο Πέλκας κλέβει την μπάλα από το λάθος του Κακαμπάτζε, πλασάρει από δεξιά της περιοχής, κόντρα στον Ντβάλι, παίρνει ύψος η μπάλα και ανήμπορος να αντιδράσει ο Λόρια, 0-2.

20:54

90'+5: ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

20:51

90'+1: Νταβιτασβίλι αντί Αμπουρτζάνια, Κβιλιτάια αντί Λομπχανίτζε, δύο αλλαγές για τη Γεωργία.

20:51

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:50

Λύτρωση για την κακή Εθνική του β' ημιχρόνου.

20:49

Ο Μπακασέτας νικά από την άσπρη βούλα τον Λόρια, 0-1.

20:49

90': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

20:49

89': Και κίτρινη στον Γκιορμπελίτζε.

20:48

89': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΕΛΛΑΔΑ! Υπάρχει παράβαση.

20:47

88': Στο μεταξύ, ο διαιτητής Ρούμσας τσεκάρει στο VAR χέρι του Γκιορμπελίτζε μετά από κεφαλιά του Χατζηδιάκου σε φάση που έγινε λίγο πριν το σουτ του Τζόλη.

20:47

88': Σουτ του Τζόλη από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:44

85': Μάνταλος αντί Σιώπη, τρίτη αλλαγή για την Εθνική.

20:43

84': Απευθείας εκτελεί το φάουλ από πλάγια αριστερά ο Οκριασβίλι, αποκρούει ο Βλαχοδήμος.

20:42

83': Κίτρινη στον Ανδρούτσο, τραβά από τη φανέλα τον Κβαρατσκέλια.

20:39

80': Σέντρα από δεξιά του Λομπχανίτζε, κεφαλιά του Κβαρατσκέλια, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Βλαχοδήμος.

20:37

78': Τζόλης αντί Μασούρα, δεύτερη αλλαγή για την Εθνική.

20:34

75': Κόρνερ παραχωρεί ο Τζαβέλλας, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό από την εκτέλεση του Οκριασβίλι.

20:32

73': Σουτ από αριστερά του Κβαρατσκέλια, κόντρα, κόρνερ για τους Γεωργιανούς που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:31

71': Κίτρινη στον Αμπουρτζάνια.

20:28

69': Ο Μασούρας εκτελεί το φάουλ από δεξιά, κεφαλιά του Μαυροπάνου, άουτ.

20:26

68': Κίτρινη στον Κανκάβα για φάουλ στον Μπακασέτα.

20:26

68': Κίτρινη στον Τζαβέλλα για διαμαρτυρία, χάνει το ματς με τη Σουηδία.

20:25

67': Τζόλης και Δουβίκας είναι στον πάγκο, ο Φαν'τ Σιπ θα τους ρίξει άραγε στον αγώνα; Δεν υπάρχει σημείο αναφοράς στην επίθεση.

20:19

60': Οκριασβίλι αντί Μικαουτάτζε, Γκβίλια αντί Τσακβετάτζε, δύο αλλαγές για τη Γεωργία.

20:18

59': Καλή σέντρα του Ανδρούτσου από δεξιά, δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας ο Μασούρας.